Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – жовтень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Для Стрільців з гороскопу на жовтень почнеться важливий період для багатства, відносин, цінностей, дуже хороший період. Багато гармонії, успіху, харизми, успіху в суспільстві, шансів для багатства, відносин, бізнесу. Після 18 жовтня прискорення в житті. З кінця жовтня менше фізичних сил, громадської активності.

Для Стрільців в гороскопі на вересень 2021 почалися різні періоди.

З 2-14 жовтня посилення всієї активності в суспільстві, дружбі, реалізації планів. Гарна вказівка для розвитку складних ідей, змін, лідерства в суспільстві і дружбі. З сварками і публічними скандалами сильні проблеми.

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини. Стрільцям для суспільства, дружби, планів, ідей. Не починайте сварок з друзями і суспільством.

З 7 жовтня до 5 листопада дуже хороший період для Стрільців, важливий для багатства, відносин, цінностей. Початок нових цінностей, тим чим будете дорожити, що стане важливим для Вас, більше духовним, ніж матеріальним. Нове цінне в житті. Хороший для дорогих покупок, покупок бажаного. Важливий для всіх видів відносин, легко почати працювати і розвивати, розривати, миритися, відроджувати. Приємні романи, відносини в шлюбі. Хороший для ділового партнерства, судів, виступів на публіці, миру з ворогами. Стрільцям харизма і привабливість. Більше привабливості жінкам Стрільцям, час оновити, змінити, зовнішність, стиль і гардероб.

З 13-22 жовтня сили, успіх, енергія для громадської активності, лідерства та позиції, бізнесу, навчання, реалізації планів. Головне не сваритися і економно витрачати.

З 15-25 жовтня проблеми з багатством, витратами, бізнесом, громадськими скандалами, сварками з друзями.

Після 18 жовтня життя стане швидше, розвиток подій, більше нового, посилиться екстравертність. Уповільнення почалися в червні.

Після 18 жовтня швидше реалізація нового в бізнесі, відносини, кар’єрі і цілях, відносинах, планах, дружбі. Уповільнення і повернення почалися з 27 вересня.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, результати, завершення або новий етап. Стрільцям для дітей, дружби, любові, ідей, суспільства, розваг, творчості.

З 28 жовтня до 1 листопада погане для таємниць, репутації, здоров’я, духовного, усамітнення, бізнесу, поїздок, спілкування, навчання.

З 30 жовтня до 13 грудня занепад фізичних сил, треба берегти здоров’я, скандали небезпечні для репутації, порушення законів для свободи. Складно працювати в колективі. Легше працювати на самоті. Енергія для духовного розвитку і змін. Таємна активність, ворожнеча, зради, обмани. Руйнування таємниць. У періоду багато поганих вказівок, Стрільцям гірше на початку і в кінці.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на жовтень 2021

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, дружба, товариство, плани, скандали.

З 7 жовтня до 5 листопада – хороші відносини, багатство, цінності.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, розваги, дружба, товариство, діти.

З 30 жовтня до 13 грудня – занепад фізичних сил, проблеми з таємницями.

Гороскоп опублікований 25 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,415