Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – вересень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Важливий пік для нового в кар’єрі і статусі, цілях в житті. Період для таємних відносин і відпочинку. Активний період публічності, дружби, реалізації планів, лідерства в суспільстві. З кінця вересня переоцінка важливого в житті, сім’ї, кар’єрі, дружби, планах.

Для Стрільців з липня триває період для кар’єри і статусу, з серпня для дружби і товариства, планів.

З 3-7 вересня гарна вказівка для впливу на керівників, підлеглих, клієнтів, управління ними. Легко змінювати свої цілі, кар’єру. Сила волі для кар’єри і репутації. Хороші дні для багатства.

Пік 7 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – один з найважливіших піків для Стрільців на рік, для кар’єри, цілей, професії, репутації, статусу. Хороший пік для нового, новин, стартів, все швидко розвинеться і зміниться. Хороший пік для роботи і здоров’я.

З 10 вересня до 7 жовтня таємні відносини, зради, романи, таємний бізнес, розвиток, припинення, початок. Період поганий на початку, трохи краще з кінця вересня і в жовтні. Проблеми з зрадами, розчарування в особистих відносинах, неетична поведінка в стосунках. У бізнесі невдачі з обманами, втрата репутації. Період дасть бажання відпочинку і розваг, духовного пошуку.

З 12-16 вересня погані дні для кар’єри, репутації, сімейної сфери.

З 15-19 вересня хороші дні для презентації бізнес ідей, судів, інвестицій в навчання, розвиток себе та інших, далеких поїздок, дорогих покупок, заробітку грошей.

З 15 вересня до 30 жовтня хороший період для Стрільців, суспільне лідерство, активність в дружбі, товаристві, спільні плани, реалізації своїх ідей і планів. Ставайте політиком, керуйте суспільством. Не бійтеся позбавлятися від друзів і клубів, які не задовольняють Вас. Захищайте свою публічну репутацію, дружбу, плани. Легко реалізувати плани.

З 18-24 вересня і з 30 вересня до 6 жовтня хороші дні для публічних виступів, поїздок, розвитку контактів, бізнесу, навчання. Багато важливих новин про дружбу, знайомих, сім’ї, стосунках, кар’єрі. Другий раз краще для старого.

З 19 вересня до 4 жовтня обережніше з фінансовими маніпуляціями, бізнесом, накопиченнями, багатством, публічними скандалами.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, кульмінації, завершення або новий етап. Стрільцям для сім’ї, місця проживання, нерухомості, кар’єри, репутації, статусу, цілей.

З 23 вересня до 2 жовтня хороші дні показати себе суспільству, зміцнити свій статус, вести за собою людей. Хороші дні для бізнесу, навчання, поїздок, публічних заходів.

З 27 вересня до 18 жовтня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Стрільців повернення і переоцінка в темах кар’єри, репутації, шлюбу, ділових відносин, інших важливих відносин. Для Стрільців велика переоцінка дружби, колективів, планів на майбутнє. Повернення старих відносин і друзів. Не будуйте нові плани на майбутнє, переоціните свої ідеї про майбутнє. Не вступайте в нові спільноти. Більше дізнайтеся старих друзів. Уповільнення розвитку відносин з новими друзями та спільнотами.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на вересень 2021

Пік 7 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, кар’єра, робота, цілі, здоров’я, професія.

З 10 вересня до 7 жовтня – таємні відносини.

З 15 вересня до 30 жовтня – енергійна реалізація планів, лідерство з друзями в спільнотах.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, любов, творчість, суспільство, плани.

З 27 вересня до 18 жовтня – затримки, переоцінка, повернення в стосунках, планах, навчанні.

Гороскоп опублікований 29 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,170