Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – серпень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Гороскоп для Стрільців хороший, буде тільки дві поганих вказівки, ослаблені погані якості першого піку. Продовжиться активність в кар’єрі, боротьба за місце під Сонцем. Дізнаєтеся про кар’єру, цілі, репутацію, досягнення. Місяць публічності, виступів, дружби, планів на майбутнє. Піки для важливих новин, подорожей, спілкування, кола знайомих, саморозвитку, навчання.

Для Стрільців в липні 2021 завершився важливий період для сфери сім’ї та нерухомості, тривають періоди для кар’єри і статусу, цілей.

Пік 8 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – поганий пік, Стрільцям легше. Пік поганий руйнуваннями, несподіванками, різкими змінами. Стрільцям дасть енергію, віру, цілеспрямованість, варто побоюватися необдуманих руйнувань і вчинків. Пік нового, новин, стартів. Для Стрільців ставлення до життя, ідеї, публічність, закордон, бізнес, виступи, навчання, суди.

З 11 до 30 вересня інформація, новини, навчання, спілкування для кар’єри та статусу. Виступайте, робіть презентації, оформляйте документи, використовуйте знання, вчіться на курсах, їдьте у відрядження, спілкуйтеся з керівництвом і важливими клієнтами – це вплине на кар’єру і статус. Вивчайте, аналізуйте, свою професію, цілі, шляхи отримання досягнень і нагород. Сильна вказівка на сварки, руйнування, проблеми в спілкуванні і бізнесі з 17-21 серпня, постарайтеся обережно захищати свої права і вимоги.

З 16 серпня до 10 вересня дуже хороший період для відносин з друзями, публікою, суспільством. Успіх в публічних заходах, сподобаєтеся суспільству. Відносини з друзями можна розвинути в близькі і ділові, поліпшити дружбу, помиритися, припинити.

З 17-21 серпня дні сварок в спілкуванні, гірше для кар’єри, статусу, бізнесу, переговорів.

З 19-25 серпня енергія для реалізації завдань і цілей у здоров’ї, кар’єрі, роботі, цілях. Краще невеликі короткострокові завдання і цілі. Активні дії.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік схожий з тим, що був в кінці липня, тепер більше експансії, масштабності, можливості розчарувань в недосяжному. Важливі новини, результати, завершення або новий етап. Стрільцям для ідей, знань, знайомств, поїздок, публічності, життєвої філософії і віри.

З 30 серпня до 5 вересня поганий час для ліні і безвідповідальності, мінливості в прагненнях, агресії, сварок, травм, сексуальної нерозбірливості. Гірше для кар’єри, статусу, цілей, сім’ї та нерухомості.

З 30 серпня до 5 листопада інформація, новини про плани, дружбу, суспільство, товариськість для Стрільців. Нове до 27 вересня і після 18 жовтня, старе з 27 вересня до 18 жовтня. Дізнаєтеся корисне про це. Виступайте перед людьми, озвучуйте свої ідеї, вчіть інших. Легко ділитися своїми ідеями і знаннями. Під час старого не розпочинайте нове, повернетеся до старих друзів, відносинам, переоціните інформацію про дружбу, суспільстві, планах.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на серпень 2021

Пік 8 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, бізнес, ставлення до життя.

З 11 до 30 серпня – інформація, знання, спілкування, новини для кар’єри і статусу.

З 16 серпня до 10 вересня – відносини з суспільством і друзями.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, завершення або новий етап для публічного, знань, філософії, поїздок.

Гороскоп опублікований 5 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,190