Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – липень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Період інформації для психології, змін себе, очищення, боргів, містики і езотерики, чужих грошей, збагачення від інших. Два хороших періоди для кар’єри. Період для навчання себе та інших, публічності, далеких поїздок.

З травня й червня різні вказівки, важливе з травня для сім’ї.

З 5-10 липня слабкі погані вказівки для багатства, публічності, навчання, знайомств, спілкування, бізнесу, витрат, гірше для роботи і здоров’я.

З 10-17 липня хороший період для активності і публічності, розвитку себе, наставництва інших, відносин і романтики, творчості, відносин з іноземцями і покровителями. Харизма і привабливість у відносинах. Посилення всіх видів відносин.

Пік 10 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини і нове. Стрільцям для психологічних змін, позбавлення, містики і езотерики, впливу на інших. Для боргів, витрат, виплат, спадщини, чужих грошей і багатства від інших.

З 11 до 28 липня інформація, спілкування, інтерес до витрат, боргами, чужих грошей, отримання допомоги від інших, боржників і кредиторів. Вивчення психології, містики і езотерики, управління іншими.

З 13-17 липня хороші дні допомагати іншим, просити про допомогу, для сімейної сфери, психології.

З 15-20 липня дні витрат, ризику, травм, гірше з джерелами доходів і багатства.

З 22 липня до 16 серпня хороший період для відносин з кар’єрою і репутацією, цілями. Початок, розвиток, завершення відносини для кар’єри і статусу. Укладення договорів, шлюбних контрактів, трудових контрактів, щодо співпраці для загальних цілей. Сподобаєтеся керівництву.

Пік 24 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, результати, завершення або новий етап. Стрільцям для ідей, знань, знайомств, поїздок, публічності, життєвої філософії і віри.

З 27 липня до 1 серпня низка вказівок на сварки і травми, Стрільцям гірше після 29 липня, гірше для скандалів з керівництвом, проблем з репутацією і кар’єрою.

З 28 липня до 11 серпня інтелектуальний тонус, навчання себе та інших, далекі поїздки, публічні виступи, бізнес, важливе спілкування і реалізація ідей.

З 29 липня до 15 вересня час боротьби за місце під Сонцем, за кар’єру, репутацію, статус, досягнення цілей. Енергія і сили, діяльність. Початок у періоду зі скандалами. Досягнення складних цілей, розвиток професійних навичок. Захист своєї репутації і її зміцнення. Не доводьте сварки до руйнувань. На весь період зросте агресивність і дратівливість. З 17-25 серпня важливі вказівки для періоду.

З 29 липня до 29 грудня повторення хорошого періоду. Був з 19 грудня 2020 до 13 травня. Впливатиме на Ваше коло спілкування, знайомства і знайомих, недалекі поїздки, відносини з далекими родичами і сусідами, навчання і різну інформацію. Саме він розширить ці сфери, дасть більше, використовуйте всі можливості для навчання, поїздок, нових знайомств, спілкування.

З 30 липня до 3 серпня чреда поганих вказівок, Стрільцям ослаблені, для публічних виступів, навчання, поїздок, судів, спілкування.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на липень 2021

Пік 10 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, зміни себе, борги, витрати, чужі гроші.

З 11 до 28 липня – інформація про багатство, витрати, психологію.

З 22 липня до 16 серпня – хороший період для відносин для кар’єри і статусу.

Пік 24 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, спілкування, навчання, поїздки, ставлення до життя.

З 28 липня до 11 серпня – інтелектуальний тонус, бізнес, ідеї.

З 29 липня до 30 серпня – активність в кар’єрі і статусі.

З 29 липня до 29 грудня – розвиток знань і кола знайомств.

Гороскоп опублікований 3 липня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,475