Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – червень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Важливий місяць для відносин, початок нового, пере початок старого. Хороший місяць для багатства, чужих і своїх грошей. Активні у саморозвитку та із знанням інших, спілкуванні, закордону, далеких поїздок, філософії. Погані вказівки ослаблені для Стрільців, місяць можна вважати хорошим.

З гороскопів на квітень і травень для Стрільців тривають різні періоди і тренди.

З 1-5 червня хороші дні для серйозних розмов, дій у відносинах, спілкування, навчання.

З 2 до 27 червня хороший період для отримання багатства від інших, повернення боргів, спадщини, кредитів, допомоги. Погані дні 22-25 червня. Період добре вплине на психологічний стан, сексуальну гармонію, легко позбавлятися від небажаного і трансформувати себе.

З 2-8 червня дні скандалів, аварій, витрат, матеріальних і фінансових втрат.

Пік 10 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – рестарт старого, новини (більше про старе), нове. Важливий період для відносин. Дуже багато дізнаєтеся про важливі відносини, людей, повторення спілкування, переговорів, вчинків, подій, додаткова інформація. У відносинах нове розпочате не дасть результатів. Результати дасть повторення того, що було раніше, що раніше відкладали.

З 11 червня до 29 липня для Стрільців період краще, ніж більшості знаків Зодіаку, ослаблення поганих вказівок на сварки і руйнування з 28 червня до 7 липня, найкращі дні з 10 до 17 липня. Стрільцям період дасть цілеспрямованості, стабільності і завзятості в проходженні до своїх бажань і ідеалам, багато енергії фізичної і віри. У погані дні з 28 червня до 7 липня буде менше стабільності. Період дасть енергію для саморозвитку і впливу на інших, наставництва, навчання, просування своїх ідей і філософії. Захищайте свою правду, віру, ідеали. Реалізуйте свої ідеї. З судами і гучними скандалами, розривами в навчанні, проблеми під час поганих вказівок.

З 12-16 липня обмани, фантазії, безвідповідальність, лінощі, дурні жертви, фанатизм, гірше для сімейної сфери і відносин.

З 21-25 червня кращі дні для Стрільців в гороскопі на червень, удача, віра, впевненість в собі, енергія і вітальність. Найкраще для відносин (усіх видів) і сім’ї. Дійте в ці дні від своїх ідеалів і правди, проявіть активність.

Пік 24 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, результати, важливі звістки, рішення, завершення або новий етап. Важливий пік для багатства і сімейної сфери. У багатстві для доходів і витрат, боргів, спадщини, допомоги від інших, інвестицій, дорогих покупок. Покупки, отримувати або давати допомогу, інвестувати найкраще в сімейну сферу і нерухомість. Боргів краще не брати і не давати.

З 25 червня до 1 грудня невелика затримка розвитку в сімейній сфері. Затримаються розпочаті ремонти, переїзди, покупка і продаж нерухомості. Уповільнення і переоцінка відносин з рідними.

З 27 червня до 22 липня дуже хороший період для Стрільців, краще, ніж іншим знакам Зодіаку, погана вказівку у періоду з 5-10 липня буде ослаблена, а хороша з 10-17 липня – посилена. Гармонійне відношення до життя, віра в свою життєву філософію і ідеали, набуття нових ідеалів. Період дасть товариськість, привабливість, саморозвиток. Хороший для відносин з іноземцями, людьми з іншого кола, вчителями, покровителями. Можна займатися бізнесом, судами, вищим навчанням, закордонними темами, поданням ідей, виступами. Любовні дни.

З 28 червня до 7 липня чреда вказівок на сварки, руйнування, травми. Стрільцям ці вказівки ослаблені. Краще поберегтися в сферах навчання, зарубіжжя, судами, роботою, здоров’ям, навчання, життєвої філософії і ідеалах.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на червень 2021

З 2 до 27 червня – багатство від інших.

Пік 10 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, повторення старого, відносини.

З 11 червня до 29 липня – енергія, активні в розвитку себе та інших, реалізації ідей.

Пік 24 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, важливі новини, доходи і витрати.

З 27 червня до 22 липня – харизма, закордон, навчання, суди.

Гороскоп опублікований 9 червня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,409