Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – квітень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Дуже хороший місяць в першу декаду, з другої почнуться погані вказівки, найгірше в кінці місяця. У першій половині місяця увага до любові, творчості, дітям, розваг, активність у відносинах. У другій половині місяця – робота, здоров’я, психологічні зміни, травми.

Для Стрільців з гороскопу на березень 2021 тривають періоди для любові, розваг, дітей, творчості, відносин.

З 4 до 19 квітня хороший період, дасть інтелектуальної енергії, красномовства, ідей що реалізуються, самонавчання, творчі ідеї. Використовуйте знання для виступів, творчості, захоплень. Дізнаєтеся корисну інформацію про кохання, улюблених, дітей, захоплення та хобі.

З 5-13 березня скандали таємні і явні, мінливість в активності, складні завдання краще не робити. Сильні скандали у відносинах і сім’ї. Після 8 квітня скандали у відносинах стануть слабкіше.

З 8-19 квітня покажіть себе у відносинах, будьте публічні, займіться розвитком відносин, дітьми, творчістю, любов’ю. Результати будуть якщо діяти і показувати себе.

З 10-18 квітня чреда поганих вказівок для любові, відносин з дітьми, розваг, витрат і ризику, втрат.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – пік дасть вітальності, нове, новини. Приділіть увагу творчості, дітям, любові, розваг. Починайте нове, тільки без ризику і фанатизму. Обережніше з вагітностями.

З 12-21 квітня енергія, фізичні сили, активність, вирішуйте складні і масштабні завдання. У ці дні розширюйте і розвивайте свої відносини і коло знайомств, дізнавайтеся більше корисного, просувайте свої ідеї.

З 14 квітня до 9 травня період відносин на роботі і косметичних процедур. Лише в кінці періоду гарне вказівка, багато поганих. Бережіться обманів на роботі, скандалів, витрат, проблем з договорами і заробітками, напруги відносин з клієнтами і співробітниками, зрад. Косметичні процедури краще відкласти, не здумайте робити операції, проблеми з дієтами.

З 19 квітня до 4 травня період інформації про роботу і здоров’я. Багато поганих вказівок. Проблеми з переговорами, навчанням нового в роботі і інформацією, відрядженнями. Не брешуть і не обманюйте, не надто довіряйте великим обіцянкам від інших, не будуйте великих планів і не беріться за складні завдання, ставитеся відповідально до виконування обов’язків. Про здоров’я погані новини, уважніше вивчайте діагнози і способи лікування.

З 21-28 квітня чреда поганих вказівок для відносин, багатства, витрат, договорів, роботи. Проблеми з косметичними процедурами.

З 23 квітня до 11 червня період активності з фінансами, сексом, психологічними змінами, прибирання з життя чогось, операцій, травм. Нейтральний період, дасть енергію, розвиток. Більше будете брати в борг і боротися за свої боргові права, більше витрачати накопичене. Вимагайте повернення боргів у боржників, з Вас зажадають виплатити борги, скандали через гроші. Домагайтеся свого в спадщині, виплати, боргах, аліменти. Намагайтеся витрачати менше, вимагайте повернення боргів більше. Новий сексуальний досвід і посилення сексуальності. Прибирайте в своєму житті те, що вже не потрібно Вам. Змінюйтеся психологічно. Якщо будуть травми або аварії – це буде сильним, стережіться. Операції можна проводити.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – корисна інформація, усвідомлення, рішення, результати, завершення або продовження. Приділіть увагу таємницям, роботі, здоров’ю, духовному. Відпочивайте, завершуйте завдання на роботі, отримуйте результати. На роботі треба себе показати керівництву, клієнтам, перед співробітниками. Якщо шукайте роботу проходите співбесіди в ці дні або наймайте співробітників. В таємниці і духовному будуть сильні бажання, розберетеся з цим. Головне не заболить в ці дні.

З 28 квітня до 2 травня бережіть здоров’я і нерви, велике прискорення на роботі, нестандартні ідеї, не порушуйте правила і не беріться за довгострокові цілі.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на квітень 2021

З 4 до 19 квітня – інтелектуальний творчий тонус, товариськість, інформація про кохання, дітей.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, вагітність, діти, творчість, любов.

З 14 квітня до 9 травня – відносини на роботі, здоров’я.

З 19 квітня до 4 травня – інформація про роботу і здоров’я.

З 23 квітня до 11 червня – витрати, борги, сексуальність, психологічні зміни.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, робота, таємниці, віра, відпочинок, здоров’я.

Гороскоп опублікований 31 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,247