Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – березень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Хороший місяць, підбадьорить Вас. Місяць важливий для відносин, всіх видів, дружби, з суспільством, в любові, шлюбу, партнерства, конкуренції, ворожнечі, знайомств і простого спілкування. Різні активності в різних відносинах, в любові – гармонія і бажання, в суспільстві і дружбі – усвідомлення і вирішення, в знайомствах – спілкування, в решті відносин – активність і розвиток. Увага до сімейної сфери весь березень.

З гороскопів на січень і лютий для Стрільців тривають різні вказівки, незначні.

З 2-7 березня інтелектуальний тонус на піку, товариськість. Удача в поїздках, навчанні, спілкуванні, виступах, судах і угодах.

З 4 березня до 23 квітня зросте скандальність і напористість, дратівливість, поспішність, метушливість. Активні будете в стосунках, з’ясування, напір на інших, вимог до інших. На Вас, в цей період, зросте тиск від інших людей, зросте Ваше опір вимогам від інших. Займіться досягненням бажаного у відносинах, розвитком відносин, домагайтеся улюблених, боріться з ворогами, стійте за свої права в судах і суперечках, змагайтеся з конкурентами. Оновляться скандали, посиляться образи, скандали будуть сильніше звичайного. Якщо Ви людина по натурі агресивна, тоді період буде помітнішою.

З 9-15 березня романтичні дні, якщо Ви у відносинах обережніше з зрадами, самообманом і обманами в різних відносинах. Допомагайте рідним в ці дні, не витрачайте багато грошей на нерухомість.

Пік 13 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – починання, нове, новини. Приділіть і починайте нове в сфері сім’ї. Найкраще починати нову допомоги рідним або прохань про допомогу. Мрії і плани по нерухомості, переїзді, сімейним відносинам. Поки утримайтеся від покупки або продажу нерухомості. Починайте розвиток відносин з рідними. Починайте ремонт.

З 15 березня до 4 квітня будете багато спілкуватися з рідними, дізнаватися багато інформації про сім’ю. Зараз слід зайнятися вивченням ринку нерухомості, якщо хочете купити або продати, відремонтувати. Ведіть переговори з майстрами, ріелторами, клієнтами, продавцями. Оформляйте документи на нерухомість, різні договори.

З 18-25 березня стійте за свої права в сфері відносин, зміцнюйте свою репутацію в стосунках і самі відносини. Хороші дні для серйозних спільних проектів, скандалів, переговорів, вимог до інших, досягнення цілей в різних відносинах.

З 18 березня до 3 квітня романтичні дні, харизма, творчість, привабливість.

З 22-26 березня намагайтеся менше скандалити, обережніше з ідеями і плітками.

З 21 березня до 14 квітня бажання любові і розваг, більше успіху в любовних відносинах, творчих осяянь, розваг і відпочинку, привабливості. Харизми в цей час, особливо до 3 квітня, у Стрільців буде багато, бажання показати себе, бути в центрі уваги, любовних утіх. Весь період хороший для розвитку відносин любовних, гірше тільки Стрільцям, у яких в особистих відносинах нерозв’язані проблеми, виникне бажання зрад. Стрільцям в цей період можна спробувати поліпшити згасаючі любовні почуття. Сильні любовні почуття посиляться, оновляться. Творчість – цього буде більше у Вас, нові ідеї і бажання, можете сміливо починати нові творчі задумки. Хороший період для відносин з дітьми, виховання їх.

Пік 28 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, важлива інформація і звістки, кульмінації. Любов може стати дружбою, а дружба – любов’ю. Приділіть увагу друзям і суспільству, любові, дітям, творчості, планам. Результати для вагітності, спроби завагітніти, дізнаєтеся корисне про вагітність. Дізнайтеся більше своїх дітей, друзів, коханих. Вдалі дні для публічності, відпочинку та розваг. Завершуйте невдалу любов, творчість, захоплення, розвагу, дружбу. Кидайте азартні ігри і подібне.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на березень 2021

З 4 березня до 23 квітня – дії у відносинах.

Пік 13 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, сім’я і нерухомість.

З 15 березня до 4 квітня – інформація про сім’ю і нерухомості.

З 21 березня до 14 квітня – любов, творчість, привабливість.

Пік 28 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, кульмінації, суспільство, дружба, любов, діти.

Гороскоп опублікований 4 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,162