Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – грудень 2020 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп на грудень для Стрільців найкращий в цьому році. Можливість почати нове життя або щось інше нове. Можливості розвивати відносини, закохатися, знайти ділового партнера, помиритися з іншими. Можливості навчатися і навчати інших, подорожувати, спілкуватися. Лише один поганий тренд в кінці гороскопу, можливо, що не буде сильно впливати на Ваш знак.

З 27 червня по 7 січня діяльний період для розваг, любові, хобі, намагайтеся в кінці грудня не ризикувати і не конфліктувати, не витрачати багато на це. З 21 листопада до 15 грудня хороший період для різних таємних відносин і відпочинку.

З 1 – 20 листопад маса інформації та інтелектуальний тонус, вчіться самі і навчайте інших, отримаєте важливі новини, заведіть нові знайомства і розвивайте існуючі, зросте товариськість, гарний час виступати публічно і зайнятися публіцистикою (писати від листів до книг), корисними будуть поїздки і переговори.

З 3 грудня до 7 січня (максимум лютого) період масштабних і серйозних змін, можна починати щось серйозне і масштабне нове, події можуть бути хорошими і поганими. Його можна розділити на дві частини. Спочатку, з 3 – 19 грудня (або пізніше) – це час змін в багатстві, джерелах доходів, цінностях матеріальних і духовних, накопичення, інвестиції. Все слабке в багатстві може зруйнуватися (результати в кінці грудня будуть), постарайтеся укріпити свою сферу багатства. Варто починати важливі проекти для збагачення, шукати нову роботу, робити інвестиції. Потім, з 19 грудня – 7 січня (лютий), друга частина вказівки для Стрільців не має важливості, будуть зміни в спілкуванні, колі знайомих людей, навчанні. Якщо Ви зайняті в навчанні, торгівлі або комунікаціями, транспорті, то з цим теж будуть зміни.

Пік 14 грудня плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – дні дадуть емоційність і прилив сил, готовність до дій, до реалізації бажань. Найважливіший пік для Стрільців на рік, щоб почати щось нове в житті, змінювати своє життя. Найважливіше для народжених під час піку.

З 15 грудня до 8 січня 2021 року хороший період для Стрільців, згладить конфлікти і неприємності, дасть гармонію в житті, задоволення від життя. Розвивайте свої відносини. Закохуйтеся в нову людину або забувайте стару любов. Займіться діловим партнерством, миріться з конкурентами або судіться, скандальте, знаходите нових ділових партнерів і розвивайте ділові відносини. Займіться покупками для себе, важливими договорами в бізнесі, збагачуйтесь. У Стрільців зросте харизма, публічний успіх. Жінки Стрільці в цей час будуть чарівні і привабливі для чоловіків, займіться іміджем, зовнішністю, гардеробом.

З 16 – 23 грудня виступайте публічно, несіть свої ідеї масам, доводьте свою правду, навчайте інших. Суди, публічні виступи, письменство – в цьому Ваша можливість показати себе.

З 17 – 20 грудня обережніше з ризиком матеріальним, втрати фінансові, конфлікти через гроші. Будьте обережніше, якщо вагітні.

З 17 грудня до 8 березня 2023 року важливий період, який був з 22 березня по 2 липня 2020 року. Що було навесні-влітку, може, повториться цієї зими-весни (але більше руйнувань). Крім ризику руйнувань, сам по собі період для Стрільців особливого значення не має, його акцент на неважливій сфері. Період впливатиме на Ваше коло спілкування, знайомства і знайомих, недалекі поїздки, відносини з далекими родичами і сусідами, навчання і різну інформацію. Як він вплине на Вас? Стрільці люблять подорожувати, починати й кидати навчання, маса шапкових знайомих (часто навіть дат народжень їх не знаєте, а іноді і прізвища), то під час цього періоду Ви просто серйозніше будете ставитися до цих питань. Несерйозного просто стане менше, Ви самі його зруйнуєте або зовнішні події. Для Стрільців найбільше змін в цьому в 2021 році.

З 19 грудня до 13 травня і з 29 липня до 29 грудня 2021 року ще один період, який буде впливати на Ваше коло спілкування, знайомства і знайомих, недалекі поїздки, відносини з далекими родичами і сусідами, навчання і різну інформацію. Саме він розширить ці сфери, дасть більше, використовуйте всі можливості для навчання, поїздок, нових знайомств, спілкування.

З 20 грудня до 8 січня період інформації про багатство і джерела доходів. Цікавтеся де можна заробити, у що інвестувати, поцікавтеся зміною місця роботи або інших джерел доходів. Дізнавайтеся про свої заощадження, як їх використовувати. Займіться своїми колекціями і цінностями. Період підходить для угод, ділових переговорів, відряджень.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, результати, рішення, кульмінації. Акцент Стрільцям на доходи і витрати. Розберіться з джерелами доходів, витратами і виплатами, спадщиною, отриманням допомоги від інших, аліментами, інвестиціями, заощадженнями, дорогими покупками.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на грудень 2020

З 1 – 20 грудня – інформаційний бум і інтелектуальний тонус.

Пік 14 грудня плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нові події та починання в життя.

З 15 грудня до 8 січня – відносини і збагачення.

З 17 грудня до березня 2023 – зміцнення знайомств, знань, родинних зв’язків.

З 19 грудня до 13 травня і з липня до грудня – розвиток знайомств, знань, родинних зв’язків, більше поїздок.

З 20 грудня до 8 січня – інформація про багатство.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати і рішення, акцент на багатство і витрати.

Гороскоп Опубліковано 6 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,169