Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – січень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Січень змінить Вас, швидко і сильно, Ваша поведінка і ставлення до життя, плани, знання, коло спілкування. Насичений місяць, періоди для роботи і здоров’я, збагачення і цінностей, навчання і спілкування. Важливі тренди будуть змінювати Ваш коло спілкування і навчання, здоров’я і роботу.

Два важливих періоду тривалістю від року до трьох почалися в гороскопі на грудень для Стрільців, перечитайте їх, якщо цікаво.

З 7 січня до 4 березня період дій, активності, реалізації бажаного в роботі і здоров’я. З початку у періоду буде багато негативних трендів, так що почнеться він з руйнувань і скандалів, але з середини лютого стане легше. Бережіть своє здоров’я і починайте його розвивати, займіться спортом, в кінці лютого і березні можна робити операції. Для роботи буде багато енергії, беріться за складні завдання, розвивайте свої проекти. Самому краще працювати до середини лютого, поки не пройдуть руйнівні і скандальні тренди. З середини лютого відстоюйте свої права, вимагайте від співробітників і клієнті бажаного.

7 – 12 січня романтика і любов, гарний розвиток всіх відносин, намагайтеся більше збагачуватися і працювати в ці дні.

З 8 січня до 1 лютого період сприятливий для збагачення. Робіть покупки, інвестиції, оформлення важливих договорів. Починайте збирати кошти, щось колекціонувати, розширювати свої колекції. Саме час попросити про премію або підвищити ціни за свою роботу.

З 8 січня до 15 березня нові та старі знайомства, поїздки, навчання, угоди, переговори, маса спілкування та інформації. Більше старого, переоцінки або повернення буде в перших двох декадах лютого, весь інший час – нове. Займіться самонавчанням, публіцистикою, читанням книг. Зможете отримати нові знайомства, а в лютому повернути старі.

З 8 січня до 5 лютого, максимум 13, чреда конфліктних і скандальних трендів, дуже агресивних на глобальному рівні. Стрільцям в цей час треба побоюватися конфліктів і руйнувань в колі спілкування, на роботі, берегти своє здоров’я, обережніше бути з планами на навчання, виконання проектів, поїздками.

З 8 – 13 січня дізнаєтеся багато важливого про коло спілкування, своїх знаннях і можливість навчитися новому, важливі поїздки і новини в ці дні.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15, максимальне прискорення в Вашому житті, багато енергії, яку складно буде направити, планів, ідей, бажань. Енергії так багато, що навіть виникне безсоння. Після завершення цієї вказівки фізичне і психологічне вигоряння. У всіх своїх планах та ідеях Ви будете максималістом, братися за найскладніше і велике. Але постарайтеся стримувати себе і все планувати. Вказівка не зовсім результативна, швидше імпульсивна і руйнівна, не все будете доводити до кінця і велика схильність до руйнування. Сильно проявляться Ваші недоліки характеру, недоліки і проблеми в житті. Вказівка сильно може змінити Вас, більше ексцентризму, бажання виділитися на тлі інших, порушення правил, бажання незвичайного. Найсильніше це буде помітно в спілкуванні, переговорах і угодах, роботі, здоров’я.

Пік 13 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – зміни, нові події, новини. Акцент на багатство, джерела доходів, інвестиції, цінності. Змінюйте свої цінності, переоціните філософськи що Вам дорого, а що ні. Позбавляйтеся від непотрібних матеріальних цінностей і “філософських” поглядів на життя. Починайте якийсь важливий проект для збагачення, інвестицію, накопичення.

З 22 – 26 грудень період обмежень і розчарувань, треба бути серйозніше в навчанні, поїздках, спілкуванні, угодах.

Пік 28 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дуже багато енергії і різних подій, кульмінацій, новин, рішень в ці дні, все буде відбуватися дуже швидко і несподівано. Акцент на багато чому, Ваш спосіб життя і життєва філософія, робота і здоров’я, далекі і близькі поїздки, спілкування з оточуючими і іноземцями, навчання, суди, знайомства. Можете раптово для себе все це змінити, зруйнувати, перевести на інший рівень.

З 28 січня до 21 березня, максимум 31, серйозніше ставтеся до навчання, спілкуванню з іншими людьми, поїздкам, проектам, роботі і здоров’ю, багатству і джерел доходів. Вказівка погана, руйнує слабке і ненадійне, обмеження і руйнування будуть швидкими і несподіваними. Потрібно більше працювати, більше брати відповідальності на себе, якщо хочете зберегти і домогтися бажаного.

З 30 січня до 21 лютого повернуться Ваші старі відносини, скандали, любовні серйозні романи, ділові зв’язки. Переоціните свої нинішні стосунки. Буде уповільнення в розвитку відносин. Нові відносини постарайтеся не починати. Переоціните свої знання і коло спілкування. Повторні поїздки, якщо раніше кудись не вийшло поїхати – це вийде зараз. Бережіть свої документи, нові документи не починайте оформляти, але завершите або повторіть оформлення старих. Бережіть техніку.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на січень 2021

З 7 січня до 4 березня – дії в роботі і здоров’я.

З 8 січня до 1 лютого – заробляйте гроші, розвивайте колекції, збагачуйтесь.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15 – прискорення змін в житті, руйнувань.

Пік 13 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на багатство.

Пік 28 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, кульмінації, багато подій і змін.

З 28 січня до 21 березня, максимум 31 – бережіть роботу і здоров’я, навчання, обережніше з поїздками і спілкуванням.

З 30 січня до 21 лютого – переоцінка і повернення в спілкуванні, знайомствах, відносинах, поїздках, навчанні.

Гороскоп опублікований 23 грудня 2020 року – М. Бомбушкар в співавторстві з A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,170