Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – липень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Місяць складний, частково легше стане в кінці липня. Три важливих періоду для кар’єри, статусу, цілей. Хороший період для навчання, інтелектуального тонусу, публічних виступів і спілкування. З кінця місяця важливі періоди для суспільства, дружби, планів на майбутнє. Важливий пік для сфер сім’ї, нерухомості, кар’єри, репутації і статусу, цілей.

З травня й червня важливі вказівки.

З 5-10 липня чреда дуже поганих вказівок для відносин, багатства, сімейної сфери, кар’єри, статусу, репутації, цілей.

З 10-17 липня активні дії, посилення хорошого або поганого в сферах відносин, кар’єри, репутації і статусу, багатства, ворожнечі, любові. Скорпіонам посилення сексуальності і еротичності, домінантності, харизми.

Пік 10 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, енергія і віра, відродження. Скорпіонам важливий для ставлення до життя, віру, ідеалам і прагненням. Нове в навчанні, закордонному, публічному.

З 11 до 28 липня інтелектуальний тонус, товариськість, публічні виступи, навчання і розвиток себе, навчання інших. Новини про навчання, бізнес, плани.

З 13-17 липня дуже хороші дні, пом’якшення вдачі, віра, творчість, любов і романтика, відпочинок, розваги, публічні виступи.

З 16-20 липня погані дні для спілкування зі знайомими, занепад вітальності, агресивність, кардинальні зміни себе і ставлення до життя.

З 22 липня до 16 серпня хороший період для відносин з друзями і суспільством, харизма для соціальної сфери. Розвиток відносин, початок або завершення з друзями і суспільством. Виникнення любовних почуттів до друзів. Використовуючи інших зможете реалізувати свої плани.

З 27 липня до 1 серпня низка вказівок на сварки і травми, Скорпіонам гірше після 29 липня, переоцінені свої бажання і можливості.

З 28 липня до 11 серпня період новин, інформації, переговорів, відряджень, контактів для сфери кар’єри, репутації і статусу. Вчіться новому і розвивайте свої знання для професії. Використовуйте знання для репутації та кар’єри. Нові знайомства і розвиток зв’язків. Покажіть свої знання керівництву і клієнтам. Вивчайте знайомих і керівництво для кар’єрного зростання.

З 29 липня до 15 вересня активний період для дружби і товариства. Лідерство серед друзів і в суспільстві. Розвиток суспільного становища. Реалізація спільних планів. Політична, соціальна, громадська активність. Період хороший, посилення важливості з 17-25 серпня.

З 29 липня до 29 грудня повторення важливого періоду, був з 19 грудня 2020 до 13 травня 2021. Це період розчарувань, не вимагайте від життя і інших більшого, все плануйте, не робіть з мухи слона. Можливості не відповідатимуть бажанням. Всі погані якості Вашого характеру і погані ситуації в житті будуть рости, розвиватися і роздуватися. В якійсь мірі період безвідповідальності, безрезультатність через нездійсненних бажань, розпорошеності на все. Сильно період змінить сімейну сферу. У Вас можливий переїзд в цей час, покупка нового житла або продаж старого, початок ремонту. Придбання житла можна проводити після лютого, але не купуйте занадто дороге, при продажі не завищувати ціну. Ремонт робіть по своїх коштах, а не бажанням. Зміняться відносини з рідними, Ви можете до них підселитися або вони до Вас, сім’я буде вимагати більше уваги.

З 30 липня до 3 серпня чреда поганих вказівок для спілкування, публічних виступів, новин в сферах кар’єри і сім’ї. Серйозно ставтеся до інформації, своїм знанням, публічним сварок, спілкуванню з керівництвом і рідними.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на липень 2021

Пік 10 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – вітальність, енергія, нове, новини, ставлення до життя, віра, ідеали.

З 11 до 28 липня – інтелектуальний тонус, поїздки.

З 22 липня до 16 серпня – відносини з друзями і суспільством.

Пік 24 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, кар’єра, статус, сім’я, будинок.

З 28 липня до 11 серпня – інформація для кар’єри, статусу.

З 29 липня до 30 серпня – активність з друзями і суспільством.

З 29 липня до 29 грудня – великі зміни в житті, родині.

Гороскоп опублікований 3 липня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,162