Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – травень 2021 від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий місяць для сфери відносин, початку нового, повторення старих проблем, новин. Повториться негативний тренд, який в цей раз буде гірше, бережіть сім’ю і стосунки. Але в цілому життя стане трішки легше з травня по кінець липня, буде сприятливий період для вітальності, любові, який дає оптимізм і віру. У першій половині травня багато акценту на сфері відносин, у другій половині на доходи і витрати, багатство.

З 14 квітня по 9 травня оновлення і розвиток в сфері відносин, період помітний, але багато несприятливого, обережніше з романами. З 19 квітня по 4 травня новини про відносини, партнерах, ворогів, побачите цих людей, багато спілкування, і теж багато поганих трендів. З 23 квітня по 11 червня приріст енергії і фізичних сил, ідеологічних, віри, енергія для навчання і боротьби за правду, подорожей.

З 1 по 5 травня будуть несприятливі дні, занепад сил, депресія, розчарування, проблеми в сімейній сфері, кар’єрі, відносинах. Це одні з найгірших днів для Скорпіонів на травень.

З 4 травня по 11 липня дізнаєтеся багато про борги, боржників, спонсорів, отримання багатства від інших, спадщині, аліментах, виплатах. Багато переговорів, новин, угод з фінансів. Цей період підходить для вивчення містики, езотерики, вчитися маніпулювати іншими людьми, інтерес до вивчення сексу. Проекти за борговими питаннями краще відкласти на пізніший червень. Старі проекти можна переробляти в середині червня. Обережніше будьте після 20 травня, буде тренд на обмани по червень. Нове не починайте після 30 травня, але поверніться до старого по 23 червня.

З 5 по 8 травня найкращі дні для Скорпіонів в травні, гармонія, харизма, чарівність, успіх в спілкуванні і відносинах, сприятливі дні для трансформацій і позбавлення в стосунках, хороші дні для покупок.

З 6 по 10 травня несприятливі дні для дорогих покупок, судів, порушення правил у відносинах. Не витрачайте занадто багато на сім’ю і будинок, можуть бути проблеми через стосунки в сімейній сфері або навпаки. Скандали і розчарування будуть масштабними.

З 9 травня по 2 червня сприятливий період для збагачення за рахунок інших, легко буде отримувати допомогу від інших, сподобатися своїм спонсорам, розвинути відносини зі спонсорами та боржниками, повернути борги. В цей час беріть та давайте в борг, тільки обережно будьте з документами і переговорами після 20 травня, а після 30 травня не починайте нові проекти. Цей період більше підходить для отримання багатств від інших, жити за рахунок інших. Гарний час для покупок бажаного, можна просити про ці покупках інших людей. Посилиться Ваша еротичність, привабливість, маніпулятивність.

З 11 по 14 травня сприятливі дні для переговорів, угод, публічних виступів, серйозного спілкування з партнерами, подорожей, навчання.

Пік 11 травня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – це сприятливий пік для Скорпіонів, заспокійливий, що дає віру, гармонію, надію, доброту, м’якість. Дні по-доброму емоційні, творчі, сприятливі. Пік нового і новин. Акцент Скорпіонам на відносини, початок нового у стосунках, нових відносин, нових бажань, новин. Починайте нові відносини, робіть важливі вчинки у відносинах, допомагайте улюбленим, миріться з ворогами, зачаруйте своїх партнерів.

З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 сприятливий період для Скорпіонів. В цьому році багато для Скорпіонів негативного, рік складно почався і кульмінація проблем ще не видно, гірше рік для Скорпіонів першої і другої декад. Цей період, з 13 травня, пом’якшить проблеми. Як мінімум він дасть Вам більше віри, надії в світле майбутнє, оптимізму, впевненості в собі, творчих і духовних сил. Як максимум він дасть Вам удачу, удачу в розвагах, нової любові, нової творчості, розвиток відносини з дітьми та коханими. Але, якщо з дітьми та коханими вже не можна розвинути, тоді – завершення незадовільних відносин. Зараз найбільше відчують на собі сприятливий вплив цього періоду Скорпіони першої декади, але з зими вже і інші декади, в кінці періоду – третя декада. У цей період навіть нетворчі Скорпіони почнуть творити, займуться розвитком духовним. Навіть самі нелюдимі полюблять публіку, розваги і відпочинок. Це час любовних романів для Скорпіонів, можливо вони не будуть глибокі, але тоді їх буде багато. А може бути одна дві серйозні закоханості. Розвивайте свою любов, творчість, поки є час. А головне, що період дасть Вам хоча б на час гармонію, в настільки негативний час.

З 14 травня по 13 липня, повториться несприятливий тренд, який може бути йде з січня по 8 серпня. Це дуже поганий тренд для Скорпіонів, повторяться старі проблеми, але помітніше в цей раз. Він ще буде в цьому році і наступному. Був описаний в гороскопі на січень, цитата: «З 28 січня по 21 березня, максимум 31 березня, друга сильна погана вказівка для Скорпіонів, вона ще буде повторюватися багато разів в цьому і наступному році. Ви, Ваше життя, буде змінюватися шляхом порушення правил, руйнувань, розчарувань, з усуненням обридлого, що обмежує, слабкого і ненадійного в житті. Ви станете менш терплячі і більш егоцентричні, більше бунтарства і менше слухняності, бажання сильніше панувати над іншими. Бережіть фізичне здоров’я, занепад сил буде змінюватися безсонням, в психологічному стані перепади від депресії до над дратівливості, Вказівка впливатиме на багато чого в житті. Найсильніше вплив на сфери відносин (любов, шлюб, бізнес партнерство, конкуренти і вороги) і сім’ї (стосунки з рідними і членів сім’ї, місце проживання і будинок). У цих сферах найсильніші і швидкі зміни, які виходять від Вас або зовнішні. Зовнішні події будуть лише руйнівні для сфер. Менше це вказівка торкнеться Вашу кар’єру, репутацію і статус в суспільстві, відносини з далекими родичами, далекі цілі і плани, стосунки зі знайомими, індивідуальне навчання (якщо Ви самі чогось вчитеся) і знання. ».

З 15 по 19 травня сприятливий тренд для змін себе, щоб показати себе у відносинах і колі знайомих, публічних виступів, навчання, подорожей. Можна легко впливати на інших людей, будете мати владу і магнетизм.

З 18 по 21 травня хороші дні для серйозних покупок, рішення проблем з боргами, важливих переговорів. Постарайтеся зміцнити свої відносини, найкраще сімейні відносини і зі спонсорами.

З 19 по 23 травня не витрачайте багато на розваги, не ризикуйте боргами, обережніше з любовними романами, можуть бути проблеми з кар’єрою і репутацією.

З 20 травня по 9 червня обережніше з обманами в спілкуванні, любові, творчості, боргах, проектах. Несприятливий період для серйозних проектів і переговорів, ділових і особистих. Серйозніше ставтеся до інформації про дітей, любові, боргах, чужих грошах, допомоги від інших, боржниках.

З 23 травня по 11 жовтня у Вашому житті буде повторення проблем, але сильніше, які були в цьому півріччі. Гірше цей період для Скорпіонів першої і початку другої декади. Постарайтеся вирішити їх зараз, щоб вони не затягнулися на роки чи не вернулись в наступному році. У цей період буде помітне уповільнення в сімейній сфері, не треба починати довголітні проекти в сімейній сфері, починати будувати будинок, брати кредит на роки, оформляти важливі договори, переїжджати.

З 26 по 29 травня обережні з любовними романами і розвагами, дні романтичні, але бережіть репутацію. Не витрачайте багато на дітей, любов, розваги. Можуть бути проблеми у відносинах ділових, дорогі покупки не робіть.

Пік 26 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, новини, рішення, усвідомлення, віха. Пік посилить несприятливий тренд для відносин і сімейної сфери, обережніше з романами і розвагами, боргами. Акцент для Скорпіонів на доходи і витрати, спадок, роботу, багатство, отримання від інших, інвестиції. Краще не укладати важливих угод, обережніше бути з переговорами, не робіть дорогих покупок і інвестицій. Бійтеся обманів і неуважності, травм і аварій.

З 27 по 30 травня легко буде проходити спілкування, переговори, особливо в питаннях багатства і публічні виступи, але безглуздо.

З 27 травня по 3 червня сприятливий тренд дасть енергію фізичну і духовну, творчу. Стійте за свої ідеї і реалізуйте їх. Сприятливий для публічних виступів, судів, навчання, розвитку своєї творчості, відносин з улюбленими і дітьми, допомоги іншим.

З 30 травня по 23 червня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Скорпіонів в цей час буде переоцінка своєї сфери фінансів, психології, сексу, містики і езотерики. Ви по-іншому можете поглянути на свої витрати, борги, розібратися зі старим, спробуйте домовитися про зміну умов. Новий борги не беріть і не давайте. Можна повторно переговорити з боржниками і кредиторами, переукладати старі договори. З документами будьте уважніше. Вивчайте глибше психологію, себе та інших людей, сексуальну сферу. Новий сексуальний досвід, нові практики психологічні, містичні і езотеричні поки не починайте, розберіться в тому, що бачите в собі і іншому.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на травень 2021

З 4 травня по 11 липня – інформація про фінанси, борги, секс, психології.

З 9 травня по 2 червня – багатство від інших.

Пік 11 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, акцент на відносини.

З 13 травня по 29 липня – сприятливий період, віра, творчість, нове кохання.

З 14 травня по 13 липня – несприятливий тренд для сім’ї та відносин, життя.

Пік 26 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, віха, акцент на багатство і витрати.

З 30 травня по 23 червня – по-іншому поглянете на свої фінанси, борги, сексуальну сферу, психологію.

Гороскоп опублікований 17 травня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,442