Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – червень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


До кінця місяця хороший період, привабливість, товариськість, гармонія віри. Два важливих періоду для кар’єри і репутації, статусу, цілей, один дасть активність і енергію, другий вплине на відносини. З кінця місяця багато вказівок на сварки, аварії, агресивність, руйнування в різних важливих сферах життя. Піки для багатства від інших, психологічних змін, ідеалів, віри, закордону, спілкування, важливих новин.

З гороскопів на квітень і травень для Скорпіонів тривають періоди, з травня хороший період і повторення поганої вказівки.

З 1-5 червня хороші дні для психологічного стану, сімейного сфери, серйозного з багатством.

З 2 до 27 червня Скорпіонам хороший період, багато хороших вказівок будуть посилені, погане з 22-25 – ослабленно. Харизма, привабливість, гармонія в вірі і ідеалах, спокій і впевненість. Гарний розвиток відносин з іноземцями, вчителями, учнями, наставниками, самі легко зможете вчити і наставляти інших, впливати на людей. Хороший для публічних виступів, бізнесу, закордону, навчання.

З 2-8 червня сварки і руйнування, травми, Скорпіонам вказівка слабкіше, проблеми з навчанням, поїздками, розмовами, бізнесом.

Пік 10 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, повторення старого. В цей пік краще повторити старе, пере почати або переробити старе, а не починати нове з нуля. Важливий пік для багатства від інших, боргів, спадщини, виплат, аліментів. Відмінний пік для вивчення своєї психології, сексуальності, лікування душі.

З 11 червня до 29 липня період сварок, агресивності, запальності в крайність, небезпечних травм і аварій для Скорпіонів, багато що залежить від особистих гороскопів, найгірше період буде з 28 червня до 7 липня, найкраще з 10-17 липня. Цей період дасть боротьбу за своє місце під Сонцем, боротьбу за репутацію, кар’єру, статус. Енергія для досягнення цілей, упертість, егоїзм. Але в цьому році дуже погані вказівки на скандали з керівництвом, сім’єю, партнерами, посилення агресії від ворогів і конкурентів.

З 12-16 червня лінь, безвідповідальність, мрійливість, обмани. Дні романтичні, одиноким краще. Погані дні для відносин з дітьми та шлюбу, азартних ігор і розваг, витрат і боргів.

З 12-25 червня кращі дні для Скорпіонів в червні. Впевненість в собі, впевненість в житті, багато сил і енергії для реалізації бажаного. Хороші для творчості, дітей, віри і духовного, закордону, виступів, навчання, судів, бізнесу.

Пік 24 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, важливі новини, кульмінації. Хороший пік для творчості, навчання, кохання, розваг, віри, вищої освіти, вчених ступенів, письменства, знайомств, закордону, будь-яких поїздок, судів.

З 27 червня до 22 липня період відносин для кар’єри і репутації. Період буде хорошим, згладить погане, буде допомога від партнерів і керівництва, розвиток і поліпшення відносин, співробітництво в цілях. Хороший для укладення шлюбу, партнерської угоди, мирової угоди, судів. Відносини допоможуть Вам з кар’єрою, статусом, репутацією, цілями. Найкращими днями цього періоду буде 10-17 липня, найгіршими 5-10 липня.

З 28 червня до 7 липня скандали, сварки, агресивність, аварії і травми. Найгірше для відносин, цілей, сімейної сфери, кар’єри і репутації. У кар’єрі і репутації буде паралельний пом’якшувальний період, але від 2 липня обережність не завадить.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на червень 2021

З 2 до 27 червня – харизма, гармонія, віра в свою філософію.

Пік 10 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, рестарт, багатство, психологія, витрати.

З 11 червня до 29 липня – активність в кар’єрі і цілях, репутації.

Пік 24 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, кульмінації, поїздки, навчання, філософія.

З 27 червня до 22 липня – відносини для кар’єри і репутації.

Гороскоп опублікований 11 червня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169