Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – квітень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Кінець квітня буде важливим для Скорпіонів, пік для усвідомлення себе і відносин, прийняття рішень про життя. Перша половина місяця буде краще, в другій почнуться сильні погані вказівки для відносин. Працюйте і вивчайте своє здоров’я в перші дві декади квітня. У третій декаді додасться сил.

З гороскопу на березень 2021 для Скорпіонів тривають періоди для роботи і здоров’я, витрат, психологічних змін.

З 4 до 19 квітня інформація для роботи і здоров’я. Багато роботи і вона буде робитися легко, відряджень, вчіться новому у праці. Якщо шукайте нову роботу або клієнта – цей період підходить для переговорів, презентацій, поновлення знайомств, дізнатися більше про роботу. Приділіть увагу здоров’ю, проведіть діагностику, шукайте докторів і способи лікування своїх хронічних захворювань.

З 5-13 квітня дні скандалів, аварій, витрат, сексуальної нерозбірливості, Скорпіонам вказівка слабкіше.

З 8-19 квітня якщо працювати зможете домогтися результатів у питаннях боргів, спадщини, виплат, реалізувати складні завдання на роботі, поліпшити здоров’я, захистити свої права.

З 10-18 квітня чреда поганих вказівок для відносин, роботи, косметичних процедур, багатства.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове і новини, пік складний, намагайтеся не втратити і остерігайтеся скандалів. Приділіть увагу роботі, починайте в ній щось нове, переговори з клієнтами, беріть нові обов’язки, влаштовуйтеся на нову роботу. Головне не втратити що є. Обережно і обдумано починайте лікування, операції краще не робити.

З 12-21 квітня сили для реалізації складного і масштабного в сферах сім’ї і багатства, домогтися бажаного буде легше. Робіть ремонти, переїзди, вимагайте повернення боргів, отримання спадщини та допомоги, суди за багатством і нерухомості. Стійте на своєму в стосунках з рідними, боржниками, кредиторами.

З 14 квітня до 9 травня важливий період для сфери відносин, оновлення відносин, зміна ставлення до відносин, оцінки відносин, розвиток відносин або завершення. Багато поганих вказівок для цього періоду, що руйнують і розчаровують. Шлюб, ділові відносини, ворожнеча – це проблемно з договорами, зрадами, обманами, перебільшенням і розчаруванням, бажанням руйнувати.

З 19 квітня до 4 травня період інформації про відносини, дізнаєтеся багато про важливі, переговори, новини і важливі знання, поїздки, спілкування. У періоду багато поганих вказівок, багато неприємних новин, складності в переговорах і безрезультативність, проблеми зі спілкуванням.

З 21-28 травня перша низка поганих вказівок для відносин, а ще багатства і таємниць, сім’ї.

З 23 квітня до 11 червня фізичні сили і приріст віри, хороший період Скорпіонам. Віра в своє майбутнє, бажання, ідеали, Ви будете до цього прагнути і у Вас буде вистачати сил. Розвивайте своє ставлення до життя і ідеї, втілюйте це в реальність. Розвивайтеся самі, вчіться новому, руйнуйте свою філософію і прагнення, а потім будуйте нове. Якщо Ви одухотворена людина час вчитися новому духовному, змінювати і розвивати свою віру і духовні знання. В кінці періоду одна погана легка вказівка.

З 27 квітня до 6 жовтня невелике уповільнення в житті, переоцінка, повернення.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – сильний пік для Скорпіонів, приріст енергії і емоційності, егоїстична поведінка, бажання звільнення і руйнування, важливі усвідомлення, результати, кульмінації, завершення або продовження в житті та відносинах. У Вас виникнуть несподівані бажання зі змінами, руйнування, переходу на інший рівень у відносинах і життя. В собі і своїх бажаннях постарайтеся розібратися, в своєму житті. У відносинах дійте як хочете, покажіть себе.

З 28 квітня до 2 травня егоцентрична і несподівана поведінка в стосунках, несподівані події.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на квітень 2021

З 4 до 19 квітня – працюйте, вивчайте здоров’я.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, робота і здоров’я.

З 14 квітня до 9 травня – зміни у відносинах.

З 19 квітня до 4 травня – інформація про відносини.

З 23 квітня до 11 червня – енергія і сили.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, Ви, Ваше життя і відносини.

Гороскоп опублікований 31 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,412