Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – березень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


З кінця березня перейде полегшення в житті, до кінця квітня або початку травня. У березні увага буде до фінансових питань і роботи, сил і вітальності буде більше, інтелектуальний тонус, можливість почати нову творчість або захоплення.

Для Скорпіона з гороскопу на січень тривають дві важливих вказівки для сфери відносин і сім’ї, одна з них сильно впливає на Ваше життя в цілому. У січні і лютому почалося багато різних вказівок важливих для Скорпіонів.

З 2-7 березня багато дізнаєтеся про сім’ю, вдалий час для угод з нерухомості та спілкування з рідними, судів.

З 4 березня до 23 квітня позбавляйтеся в житті від непотрібного, змінюйтеся, багато позбавлень в цей період. Будуть витрати, активно будете витрачати свої гроші, брати в борг. Кредитори можуть почати тиснути на Вас про повернення боргів, Ви можете почати тиснути на боржників по поверненню боргів, такі ситуації завершаться добре (крім кінця березня). Захищайте свої права на гроші, спадок, витрати, аліменти. Активно будете заробляти на інших людях. Змінюйтеся психологічно, позбавляйтеся від комплексів і страхів, вони можуть посилиться в цей час. Посилиться цікавість в сексі. Добрими будуть операції.

З 9-15 березня хороші дні для любовних романів, відпочинку, творчості.

Пік 13 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – емоційний підйом, енергійність, пом’якшення настрою, романтика. Пік нового і новин, хороший для початку нового, але не в усьому. Обережніше з початком обманів, бізнесом, витратами. Хороший пік для початку любовних романів, нової любові, творчості, розваг.

З 15 березня до 4 квітня інтелектуальний тонус, багато творчих ідей, хороший для розваг і творчості, навчання, зросте товариськість. Якщо у Вас робота з творчими завданнями – цей період підійде, публіцистика, поезія, література, художнє мистецтво. Займіться вивченням своєї творчості, хобі, захоплень, дізнаєтеся багато корисного. Якщо любите азартні ігри – вивчайте їх зараз. У Скорпіонів зросте товариськість. Багато будете спілкуватися з дітьми, тими кого любите або хочете спокусити, дізнаєтеся більше про них. Якщо любите плітки, розважаєтесь ними, настав Ваш час.

З 18-25 березня займіться серйозними цілями і завданнями в сферах багатства і сім’ї, зміцнювати, досягати бажаного, стояти на своєму.

З 18 березня до 3 квітня кращі дні для відносин в березні, особливо для любовних романів на роботі і інших відносин на роботі. Легше сподобатися клієнтам, співробітникам, керівництву, час показати себе. Вдалими будуть договору і переговори по бізнесу і роботі.

З 22-26 березня стережіться витрат, сварок через гроші і розваги.

З 21 березня до 14 квітня займіться відносинами на роботі, розвивайте зв’язки з співробітниками, керівництвом, клієнтами. Легко буде поліпшити відносини на роботі, знайти компроміси, укласти вдалі трудові договори, відстояти свої права, просити про надбавку за роботу, суди по роботі. Робочі романи будуть добре розвиватися. Наймати і звільняти співробітників, вести переговори з клієнтами про продовження або завершення співпраці. Цей період хороший для здоров’я Скорпіонів, починайте доглядати за своєю зовнішністю, лікувати себе.

Пік 28 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, звістки, усвідомлення, кульмінації і рішення. Важливий пік для відносин на роботі і таємним, дізнаєтеся важливе і прийміть рішення. В цей пік приділіть увагу здоров’ю, роботі, таємниць, духовному, самоті. Проходьте останні співбесіди, приймайте рішення про роботу. Завершуйте завдання, підведіть підсумки на роботі і починайте відпочинок хоча б під час піку. Займіться фізичним і духовним станом. Щось важливе в житті завершиться або завершуйте.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на березень 2021

З 4 березня до 23 квітня – витрати, зміни психологічні, порятунок.

Пік 13 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, нове, творчість, любов.

З 15 березня до 4 квітня – інтелектуальний творчий період, інформація про кохання, захоплення, дітей.

З 21 березня до 14 квітня – робочі відносини.

Пік 28 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – звістки, кульмінації, таємниці, робота, здоров’я, духовний світ, завершення.

Гороскоп опублікований 5 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,410