Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – лютий 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Багато акценту на сімейній сфері, переоцінка її по 21 березня, розвиток відносин з рідними і поліпшення будинку. Будуть сильні вказівки скандали і проблеми, надмірну активність, у сфері відносин (деякі тривають з січня) і в сфері сім’ї. Гороскоп на лютий буде складним, але з березня стане легше. Головне не руйнувати те, про що пошкодуєте і руйнувати те, що треба зруйнувати, а що це – вирішуйте самі.

З грудня 2020 для Скорпіонів почалися важливі періоди для сімейної сфери і життя, а з січня додалися до цього періоди і тренди, складні вказівки з січня будуть посилені в лютому-березні.

З 1 до 25 лютого період для поліпшення сімейної сфери, будинку і відносин з рідними, період хороший, крім 4-8 і 17-22 лютого – ці дні дуже погані. Відносини з членами сім’ї буде легше розвивати і покращувати, знаходити компроміси і домовлятися, м’яко переконувати, в погані дні будуть розчарування або серйозні скандали. Покращуйте свій будинок, прикрашайте його, купуйте для будинку бажане. Важливі договори по 21 лютого по нерухомості не укладайте, хіба що Вам необхідно їх переукласти – для цього період підходить. Під час поганих днів обережніше з витратами на житло і ремонтами.

З 4-8 лютого погані дні для сімейної сфери, відносин і багатства. Розчарування, порушення правил, необдумані вчинки, образи, егоїзм.

З 9-13 лютого кращі дні для інвестицій в нерухомість, покупки чого-небудь для будинку, ремонту. Хороші дні для сімейних відносин, довести правду, помиритися, переконати рідних. Це взагалі хороші дні для відносин і збагачення в лютому для Скорпіонів, для відносин найкращі.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини і нове, пік непоганий, але посилить руйнівні паралельні вказівки, остерігайтеся порушення правил і ризику, бажання позбутися і звільнитися в стосунках і сімейній сфері. Приділіть увагу родині і дому. Купувати чи продавати нерухомість поки не треба, але можна задуматися про переїзд і почати його планувати. Починайте ремонт, перестановку, переоформлення документів, нові відносини з родичами. Несподівані події з родичами, приїдуть до Вас «тимчасово» на півроку-рік, попросять про допомогу, дізнаєтеся щось нове і старе про сім’ю.

З 13-17 лютого маса старих новин, більше інформації, більше всього новин про сім’ю і нерухомості. Переукладати угоди з нерухомості, просувайте повторно ідеї перед рідними, переоформляти документи.

З 17-22 лютого найскандальніші дні в гороскопі для Скорпіонів на лютий, лютий почався зі скандалів (з січня вказівки на скандали), в ці дні буде кульмінація. Намагайтеся в ці дні багато грошей не витрачати, бережіть здоров’я, проблеми з таємними ворогами і підпільними війнами.

З 21-28 лютого дні дадуть Вам силу волі для змін, себе, кола спілкування, знань, відносин. Енергія і готовність до дій. Навчайтеся новому, знання будь-якої складності будуть під силу Вам. У ці дні можна ворогувати і змагатися, скандалити, скандали будуть приводити до розривів і позбавлення, але Вам від цього буде легше.

З 25 лютого до 21 березня перший хороший період в цьому році для Скорпіонів. Період дасть душевної гармонії, спокійніше будете сприймати проблеми в житті. Сам період дасть Скорпіонам харизму, привабливість, бажання любові і розваг, відродження любовних почуттів і творчості. Це гарний час для розваг і любові, розвивайте свою творчість, захоплення, любовні романи. Більше успіху в спільній творчості і іграх, розвагах. Поліпшить відносини з дітьми та коханими.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – додасть енергії, важливі новини, розуміння, кульмінації, результати. Хороший пік для любові, творчості, дружби, публічності, дітей. У Вас може виникнути бажання руйнувати і бунтувати, бажання змін в сферах сім’ї, кар’єри, цілі в житті – ці свої бажання постарайтеся контролювати, можете звільнятися і руйнувати тільки якщо остаточно вирішили.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на лютий 2021

З 1 до 25 лютого – відносини в сімейній сфері і поліпшення будинку.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, сім’я і дім.

З 25 лютого до 21 березня – любов, творчість, привабливість.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати, кульмінації, рішення, дружба, плани, любов, діти, творчість.

Гороскоп опублікований 30 січня 2021 року – М. Бомбушкар. Співавтор A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,397