Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – січень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Гороскопи на січень і лютий будуть найскладнішими для Скорпіонів в 2021 році, весь рік складний, зараз будуть починатися тренди, які дадуть якості цього року і наступного. До березня будьте пильні, відповідальні, менше обіцянок іншим і великих надій, скандали зараз будуть руйнівні, вказівки на травми або аварії. Перша декада січня хороша, проблеми почнуться з другої декади і найгірше до середини лютого, але погані вказівки триватимуть до березня. У січні багато уваги буде відносинам, сім’ї, дому, спілкуванню.

У гороскопі для Скорпіонів на грудень 2020 почалися два складних періоди, перший триватиме більшу частину 2021 року, другий до 2023 року, прочитайте минулий гороскоп.

З 7 січня до 4 березня активні в стосунках, конфліктні, скандальні, бажання розвитку або руйнування відносин, погано будете сприймати критику і тиск від інших, бажання домінувати у відносинах, непокору іншим. У всьому у Скорпіонів зросте дратівливість і скандальність, схильність до агресії, травм, аварій. Найгірше період буде з середини січня до середини лютого, скандали будуть швидкими, серйозними, масштабними. Не займайтеся судами і подалі тримайтеся від скандалів. В особистих і ділових відносинах при скандалах – руйнування або велика незадоволеність, поспішність, дратівливість від партнерів. З середини лютого період стане трішки краще для розвитку відносин або їх розривів.

З 7 – 12 грудень єдина хороша вказівка для відносин, любов, романтика, ділове співробітництво. Буде приріст привабливості й активності в ці дні.

З 8 січня до 1 лютого розвиток відносин зі знайомими, хороший період для спілкування. Можна займатися бізнесом, проводити переговори, укладати угоди і невеликі договору. Зможете поліпшити і розвинути відносини з тими, з ким часто спілкуєтеся, сусідами, далекими родичами, знайомими. Задоволення від спілкування з цими людьми. Хороший період для недалеких поїздок і відряджень. Задоволення від впізнавання нового, новин, пліток, нових знайомств, навчання, читання книг, письменства і всього подібного.

З 8 січня до 15 березня нова і стара інформація про сім’ю і нерухомості. Багато новин від рідних, спілкування з рідними, дізнаєтеся щось про свою сім’ю. До 30 січня з нерухомістю проводьте нові угоди, цікавитися купівлею і продажом, ремонтами, наймом робітників. Після 30 січня цікавитися цим повторно, завершувати старі угоди з нерухомості, оцінити роботу робітників, переоцінити інформацію про сім’ю.

З 8 січня до 13 лютого низка скандалів, сильніше і руйнівні за все у відносинах і сім’ї. Будьте обережніше, у Скорпіонів зростають шанси на травми і аварії, зросте скандальність і уїдливість характеру, мстивість.

З 8 – 13 грудень важливі новини про сім’ю і нерухомості, спілкування, переговори.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15, перша сильна погана вказівка для Скорпіонів, її відлуння буде звучати до кінця літа. Намагайтеся тримати під контролем свої бажання, не перебільшувати, не робити з мухи слона, контролюйте свою гординю і експансію, не поспішати. Великі надії і прагнення не будуть реалізовані, принесуть розчарування. Розчарування і руйнування великих ідеалів, світогляду, прагнень. Велика імпульсивність і бажання більшого з кращим. Тренд сильно вплине на Ваше сприйняття себе і життя, сім’ю, місце проживання, сферу відносин. Менше на багатство, любов, розваги, творчість, відносини з дітьми. Не треба вимагати багато від інших, не починайте нічого масштабного в перерахованих сферах. Не витрачайте багато на будинок, розваги, відносини. У відносинах і сімейної сфері будь-яке розчарування посилиться. Поганий час для судів і витрат. Перед тим як почати щось велике, постарайтеся дорахувати до десяти.

Пік 13 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове. Відправляйтеся в подорож, отримаєте багато різних новин, багато спілкування в ці дні. Під час піку змінюйте своє коло спілкування, відносини з далекими родичами і знайомими, відроджуйте або позбавляйтеся. Починайте навчатися чомусь новому, запишіться на цікаві Вам курси, починайте читання книг.

Після 13 січня зміни, в житті, ініційовані Вами почнуть відбуватися швидше, особливо у Скорпіонів кінця першої декади. Зовнішні зміни прискоряться у всіх Скорпіонів, особливо в сфері відносин.

З 22 – 26 грудень серйозніше ставтеся до проблем в сім’ї і житла. Бережіть своє здоров’я в ці дні.

Пік 28 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – усвідомлення, кульмінації, рішення, завершення. Цей пік буде багатим на події, несподівані, серйозні, масштабні і швидкі. Зачепить він сильно сфери сім’ї та кар’єри. Менше вплив буде на відносини, любов, ділове співробітництво, багатство, життєву філософію. В цей пік у Вас зміниться ставлення до кар’єри і сім’ї, щось важливе раптово можете вирішити припинити або змінити. Зовнішні події в сім’ї і кар’єрі будуть масштабні і руйнівні. У відносинах вказівки на скандали, розриви, розчарування.

З 28 січня по 21 березня, максимум 31 березня, друга сильна погана вказівка для Скорпіонів, вона ще буде повторюватися багато разів в цьому і наступному році. Ви, Ваше життя, буде змінюватися шляхом порушення правил, руйнувань, розчарувань, з усуненням обридлого, що обмежує, слабкого і ненадійного в житті. Ви станете менш терплячі і більш егоцентричні, більше бунтарства і менше слухняності, бажання сильніше панувати над іншими. Бережіть фізичне здоров’я, занепад сил буде змінюватися безсонням, в психологічному стані перепади від депресії до над дратівливості, Вказівка впливатиме на багато чого в житті. Найсильніше вплив на сфери відносин (любов, шлюб, бізнес партнерство, конкуренти і вороги) і сім’ї (стосунки з рідними і членів сім’ї, місце проживання і будинок). У цих сферах найсильніші і швидкі зміни, які виходять від Вас або зовнішні. Зовнішні події будуть лише руйнівні для сфер. Менше це вказівка торкнеться Вашу кар’єру, репутацію і статус в суспільстві, відносини з далекими родичами, далекі цілі і плани, стосунки зі знайомими, індивідуальне навчання (якщо Ви самі чогось вчитеся) і знання.

З 30 січня до 21 лютого переоціните знання про сім’ю і нерухомості. Гарний час повторно почати оформляти документи, вести повторні переговори про продаж або купівлю нерухомості, переговорити з майстрами про ремонт. Але не починайте нове оформлення документів або ремонти. Повернення забутих родичів і знайомих. Ще в цей час бережіть всю свою техніку і документи, затримки з новими діловими проектами і поїздками, проблеми з новими переговорами.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на січень 2021

З 7 січня до 4 березня – активність в сфері відносин.

З 8 січня до 1 лютого – спілкування.

З 8 січня до 15 березня – інформація про дім і сім’ю.

З 9 січня до 15 лютого – обережніше з масштабними подіями, акцент на сім’ю і стосунки.

Пік 13 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на спілкування і навчання.

Пік 28 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, кульмінації, багато важливих подій, акцент на сім’ю і кар’єру, відносини.

З 28 січня до 31 березня – руйнування слабкого і обридлого, серйозні зміни в житті.

З 30 січня до 21 лютого – переоцінка сім’ї та нерухомості, відкладіть початок нових проектів.

Гороскоп опублікований 26 грудня 2020 року – М. Бомбушкар в співавторстві з A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,483