Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – грудень 2020 від Марфи Бомбушкар


Останній хороший місяць для Скорпіонів, перед чредой поганих. З кінця грудня треба стати серйозніше в житті, в сфері сім’ї та нерухомості, здоров’я, багатство, свої бажання і прагнення, багато іншого в житті. З кінця грудня до кінця весни складний час, потім невеликий перепочинок. Гороскоп в грудні, якщо ще не почалися проблеми, буде хорошим для сфери багатства, шукайте способи як заробити, що купити, де знайти роботу. Намагайтеся менше витрачати цього місяця, гроші Вам ще знадобляться.

З 27 червня по 7 січня розвиток здоров’я та роботи, було багато поганих вказівок в минулі місяці, в грудні треба бути обережніше в другій половині місяця. З 21 листопада до 15 грудня період харизми, розвиток сфери відносин, можливостей для збагачення, цей період згладить багато погане, гармонія, після його завершення почнуться складні вказівки в гороскопах для Скорпіонів.

З 1 до 20 грудня цікавтеся своїм багатством і як збагатитися. Презентуйте свої проекти клієнтам, проводьте переговори і укладайте угоди, заводьте нові знайомства, цікавтеся способами заробити, вчіться новому і розвивайте накопичені знання для збагачення. Відрядження, новини про джерела доходів та накопичення, нові клієнти.

З 3 грудня для Скорпіонів до лютого буде період масштабних і серйозних змін, можна починати щось серйозне і масштабне нове, події можуть бути хорошими і поганими. Його можна розділити на дві частини. Спочатку, з 3 – 19 грудня (або пізніше) – це час змін в спілкуванні, знайомствах, відносинах з родичами, навчанні і поїздках, багатстві і джерела доходів. Все погане і ненадійне зруйнується, можна побудувати щось міцне. Потім, з 19 грудня до лютого – найскладніший час в 2021 році, зміни в багатстві, сімейній сфері, нерухомості, цінностях, здоров’я, колі спілкування. В цей час бережіть сім’ю і себе. Можливі переїзди, за потребою. 2 або 3 місяці швидких змін в житті у Скорпіонів, в січні і лютому найсильніших.

Пік 14 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, починання, новини. Для Скорпіонів акцент на багатстві і джерела доходів. Починайте новий проект, міняйте роботу, укладайте важливу угоду. Починайте щось колекціонувати, купуйте або продавайте щось дороге, робіть інвестиції.

З 15 грудня до 8 січня другий період для багатства. За цей час збагатитеся, легше буде заробляти гроші і зростуть доходи. Робіть інвестиції. Укладайте договори з нових джерел доходів, заробітків. Суди за джерелами доходів і інвестицій. Гарний час для зміни роботи або прохань про підвищення заробітної плати. Більше будете здійснювати покупок бажаного, вдалий час для дорогих покупок.

З 16 – 23 грудня презентуйте свої проекти та ідеї клієнтам і керівництву, проводьте переговори, використовуйте знання і знайомства для збагачення.

З 17 – 29 грудня конфліктний тренд, таємні сильні конфлікти будуть на роботі. Під час тренда Скорпіони будуть готові на кардинальні дії, усунення, зміни. Вам варто берегти своє здоров’я, не робіть операції в ці дні. Зросте Ваша дратівливість.

З 17 грудня до 8 березня 2023 року дуже важливий період для Скорпіонів, в 2020 році він був з березня по липень, але тоді був фоновим. У наступні роки вже буде помітний, в 2021 році складніше і гірше всього. Для всіх Скорпіонів в 2021 році він буде гірше, ніж в березні-липні 2020 року, але постарайтеся згадати, в чому тоді у Вас були проблеми, вони повинні повторитися. Впливати буде в цілому на Ваше життя, ситуації в житті і обстановку. Розчарування, проблеми, обмеження та стримування, руйнування всього слабкого. Не можна буде попускати проблеми в житті, а проблемне посилиться. Скорпіони можуть сильно схуднути. Можуть бути проблеми зі здоров’ям. Найсильніше період буде впливати на сферу сім’ї, сферу кар’єри, Вашу вітальність. Особливо приділяйте увагу сім’ї, нерухомості. Зміцніть свій будинок. Допомагайте рідним і бережіть їх, якщо у них є проблеми і сім’я має сильний вплив на Ваше життя – це потягне Вас до дна. В 2021 він буде найсильніше впливати на Скорпіонів першої і початку другої декад.

З 19 грудня до 13 травня і з 29 липня до 29 грудня 2021 років, зо два рази, буде ще один не зовсім приємний період. Гірше за все він буде в січні-лютому. Це період розчарувань, не вимагайте від життя і інших більшого, все плануйте, не робіть з мухи слона. Можливості не відповідатимуть бажанням. Всі погані якості Вашого характеру і погані ситуації в житті будуть рости, розвиватися і роздуватися. В якійсь мірі період безвідповідальності, безрезультатність через нездійсненні бажання, розпорошеності на все. Сильно період змінить сімейну сферу. У Вас можливий переїзд в цей час, покупка нового житла або продаж старого, початок ремонту. Переїзд вийде, але після січня. Придбання житла можна проводити після лютого, але не купуйте занадто дороге, при продажі не завищуйте ціну. Ремонт робіть по своїх коштах, а не бажанням. Зміняться відносини з рідними, Ви можете до них підселитися або вони до Вас, сім’я буде вимагати більше уваги.

З 20 грудня до 8 січня багато новин, поїздки, спілкування, знайомства, угоди, невеликий інтелектуальний тонус для навчання.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати, рішення, кульмінації, завершення. Дуже багато різних новин. Акцент Скорпіонам на їх ідеї, прагнення в житті і ставлення до нього, життєву філософію, навчання, суди, знайомства, поїздки. Буде багато корисної інформації в ці дні, щоб прийняти рішення для навчання, віри, життєвих ідеалів і прагнень, судів, поїздок, можливості завершити їх.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Скорпіона на грудень 2020

З 1 до 20 грудня – інформація для багатства.

Пік 14 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове для багатства.

З 15 грудня до 8 січня – можливості для збагачення, покупок, важливих договорів.

З 17 грудня до березня 2023 – постарайтеся укріпити сімейну сферу. Бійтеся руйнувань в житті до весни 2021 року.

З 19 грудня по травень 2021 і з липня до грудня 2021 – розвивайте сімейну сферу. Намагайтеся в житті не бути максималістом, негативні риси характеру і життя намагайтеся стримувати.

З 20 грудня до 8 січня – час новин, спілкування, знайомства.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, результати, рішення. Акцент на життєву філософію і прагнення, багато іншого.

Гороскоп Опубліковано 6 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,388