Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – листопад 2021 від Марфи Бомбушкар та A.S.


Погані вказівки для Риб ослаблені, хороші – посилені. Інтелектуальний тонус, товариськість, навчання новому духовному та практичному, далекі поїздки та відрядження, бізнес. Гарний період стосунків із друзями та суспільством, успіх на публіці, масові заходи.

З гороскопу на жовтень 2021 року для Риб у листопаді продовжаться різні вказівки.

Пік 4 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – Рибам пік хороший, сили, віра, раптові старти. Нове, новини. Пік для далеких поїздок, закордону, навчання, новин, знайомств, життєвої філософії, віри, ідеалів, правди, судів. Обережніше з руйнуванням.

З 5 листопада до 6 березня 2022 року важливий період для відносин з друзями та суспільством, спільних планів, публічного успіху. У листопаді період дуже добрий. У грудні період змінить дружбу, плани, становище у суспільстві, усуне, відродить, посилить скандали, кардинальні дії. З 19 грудня 2021 – 29 січня 2022 року поверне, переоцінить, проблеми з початком нових відносин. Січень та лютий швидкий розвиток, активні дії, у січні прискорення повернення старого. Гарний період для виступів, спільних планів, політиків, зірок.

З 5 по 24 листопада інтелектуальний тонус, гарний період Рибам, іншим гірше. Ідеї, новини, знання про ідеали, життєву філософію, навчання. Навчайтеся нового, розвивайте знання, пишіть, публікуйте, виступайте, навчайте інших. Далекі подорожі, новини з далеких, спілкування з іноземцями. Гарний період для бізнесу.

З 7-17 листопада черга поганих вказівок на сварки, агресію. Рибам ослаблені. Обережніше з судами, навчанням, просуванням ідей, моралі інших, таємницями, обманами.

З 9 листопада до 4 лютого, сильніше з 8 грудня до 9 січня, повториться тренд, що був з січня до березня, з травня до червня, для світу з січня до серпня. Він описаний у гороскопі на січень 2021, часткова цитата: «Рідкісна важлива вказівка, що сильно впливає на Ваше здоров’я, таємниці, духовне та езотеричне, віру, надії, мрії, безвідповідальність, самотність, кар’єру, цілі, репутацію. Все тендітне, слабке та ненадійне, буде швидко зруйновано під час цієї вказівки. Безвідповідальність і пускання на самоплив завдадуть шкоди. Якщо боїтеся втратити – треба працювати та зміцнювати, багато турбот».

З 10-14 листопада найкращі дні для Риб, впевненість, удача, успіх, інтуїція, творчість, мрії, віра. Допомагайте іншим, покажіть себе.

З 13 листопада до 7 грудня дії, цілеспрямованість, наполегливість дадуть добрі результати зі стосунками, багатством, клієнтами, судами, поїздками, суспільством, друзями, планами, бізнесом, саморозвитком.

З 14-20 листопада погана вказівка, Рибам ослаблена. Сварки, травми, порушення правил, гірше для бізнесу, поїздок, навчання, саморозвитку, віри, просування ідей, судів.

З 16-21 листопада гарна вказівка для змін та звільнень у відносинах, раптових покупок та інвестицій. Успіх на публіці з друзями.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливі новини, кульмінації, рішення, завершення чи новий етап. Рибам для ідей, ідеалів, навчання, поїздок, знайомств, закордону, спілкування, бізнесу.

З 24 листопада до 13 грудня важливі новини про кар’єру та статус, навчання новому для професії, відрядження, корисні знайомства. Період хороший, використовуйте контакти та знання, навчайте інших. Легко навчатись новому для професії, дізнаватися про посаду, розвинути знайомства з клієнтами та керівництвом.

З 25 листопада до 2 грудня найбільше новин про кар’єру та статус, найкращі дні для просування ідей, показати свої знання клієнтам та керівництву.

З 26 листопада по 2 грудня сили, енергійність, наполегливість, лицарство. Захищайте, нападайте, беріться за складне, просувайте ідеї, розвивайтеся самі, навчайте інших.

З 27 листопада до 4 грудня харизма, привабливість, успіх на публіці, добрі дні для розвитку стосунків, дружби, любовних розваг, покупок, творчості.

Важливі дати та періоди у гороскопі для Риб на листопад 2021

Пік 4 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – нове, новини, віра, ідеї, ідеали, навчання, поїздки, правда.

З 5 до 24 листопада – інтелектуальний тонус, навчання, спілкування.

З 5 листопада до 6 березня – важливий період для відносин із друзями та суспільством, спільних планів, публічності.

З 9 листопада до лютого – обережніше з таємницями, здоров’ям, духовним, обманами, поїздками, плітками, навчанням, колом спілкування.

З 13 листопада до 7 грудня – дійте зі стосунками, багатством, друзями, суспільством.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 4 дні та спад 10 днів – важливі новини, кульмінації, завершення чи новий етап. Навчання, спілкування, подорожі.

З 24 листопада до 13 грудня – новини, знайомства, відрядження для кар’єри та статусу.

Гороскоп опубліковано 26 жовтня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,173