Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – травень 2021 від Марфи Бомбушкар


Травень і грудень цього року будуть найважливішими місяцями для Вашого знака Зодіаку. У травні почнеться важливий період, що змінює Ваше життя, що розвиває, що поліпшує, період нових можливостей, масштабних змін в житті. Може бути цей період вже почався в середині або наприкінці квітня. У травні багато періодів для сфери сім’ї та будинки. Важливі піки для сімейної сфери і кар’єри, знайомств, спілкування, відносин.

З 14 квітня по 9 травня період, що розвиває відносини зі знайомими, обережніше з любовними романами і таємними відносинами. З 19 квітня по 4 травня період новин, поїздок, знайомств і спілкування, теж треба бути обережніше з таємницями, стережіться обманів. З 23 квітня по 11 червня період енергії для любові, розваг, творчості, відносин з дітьми.

З 1 по 5 травня обережніше з таємницями, бережіть здоров’я, остерігайтеся пліток і обманів, можуть бути проблеми з поїздками, угодами і навчанням.

З 4 травня по 11 липня період спілкування з рідними, багато дізнаєтеся про сім’ю і нерухомості. Спілкуйтеся з рідними, вирушайте до них в гості або чекайте гостей, новин про сім’ю. Цікавтеся нерухомістю, купівлею або продажем, ремонтами, укладайте нові угоди до 30 травня. Буде негативний тренд в кінці травня, постарайтеся все найскладніше зробити до 20 числа. Нове не починайте після 30 травня.

З 5 по 8 травня сприятливий тренд для відносин, дружби, знайомств, трохи для багатства. Для змін в цих сферах, впливу, позбавлення.

З 6 по 10 травня не витрачайте багато грошей, обережніше з відносинами, не перебільшуйте і не обманюйте, несприятливі дні для судів і таємниць.

З 9 травня по 2 червня сприятливий період для сфери сім’ї. Гармонія у відносинах з рідними, покращуйте і оновлюйте відносини з сім’єю. Буде можливість помиритися, знайти компроміси, сподобатися рідним, допомогти і отримати допомогу від них. Покращуйте і прикрашайте свій будинок, косметичний ремонт, декор, робіть покупки для дому. Хороший період для договорів з нерухомості, але обережніше з оформленням документів і переговорами після 20 травня, а після 30 травня не починайте нове.

З 11 по 14 травня сприятливий період для серйозних переговорів і угод, проектів, можна таємних. Зміцнюйте свої таємні знання. Хороші дні для проектів по нерухомості і серйозного спілкування з рідними.

Пік 11 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік для Риб, енергійний, впевненість в собі, віра, творча енергія. Пік новин і нового, новин буде багато різних, сприятливий для серйозних переговорів, угод, навчання. Починайте щось вивчати, найкраще швидке і практичне. Заводьте нові знайомства, відправляйтесь в поїздки. Починайте творчі проекти.

З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 важливий період для Риб. Цей період для Риб, може бути, почав діяти ще з середини квітня, може з кінця. Коли у Вас почали з’являтися масштабні бажання в життя і відбуватимуться масштабні зміни. У ці місяці, коли буде тривати цей період, ловіть моменти і використовуйте всі можливості в житті – покращуйте своє життя, розвивайте, оновлюйте або міняйте. Легко буде позбавлятися від того, що обмежує Вас, від вантажу тягаря. Легко буде брати на себе нові бажані зобов’язання, розвивати себе. Посилиться Ваша інтуїція, віра, духовність, сприятливі якості характеру, допомога іншим. Буде посилення інтуїції, віри, схильності до містики і езотерики. Але і посилиться Ваша схильність до ескапізму, алкоголю, безвідповідальності. Це час великого і нового в житті. Період може дати нові відносини і позбавлення від незадовільних відносин, шлюб або розлучення, серйозний таємний любовний роман або любов, забудете стару любов. Період сприятливий для інтелектуального і духовного розвитку, вчіться більше. Розвиток знайомств, сфери спілкування. Важливий період для кар’єри і цілей, починайте нове і розвивайте що є, не бійтеся позбутися кар’єри, яка не задовольняє Вас. Нові масштабні цілі – це саме той час, буде бажання їх реалізувати, можливість і енергія. Вірте в себе, віри додасться багато, вірте в свою інтуїцію. Все важливе і масштабне плануйте на цей час і все у Вас вийде. Період в ці роки для Риб найсприятливіших для змін в житті. Мінусами періоду, можуть бути, зайву вагу, фантазії, потурання своїм слабкостям.

З 14 травня по 13 липня, повториться тренд, який може бути йде з січня по 8 серпня. Він описаний в гороскопі на січень, цитата: «З 28 січня до 21 березня, максимум 31 березня, друга з важливих вказівок, рідкісних, сильно впливають на Ваше здоров’я, таємниці, духовне і езотеричне, віру, надії, мрії, безвідповідальність, самотність, кар’єру, цілі, репутацію. Все крихке, слабке і ненадійне, буде швидко зруйновано під час цієї вказівки. Безвідповідальність і пускання на самоплив принесуть шкоди. Якщо боїтеся втратити – треба працювати і зміцнювати, турбот буде багато.».

З 15 по 19 травня змінюйте своє коло спілкування і дружбу, плани на майбутнє, впливайте на друзів і знайомих, маніпулюйте знайомими, будьте суспільно активні, покажіть себе. Змінюйте свої знання, кидайте навчання або відроджуйте, вчіть інших. Сила волі в переговорах і угодах.

З 18 по 21 травня сприятливий тренд для зміцнення відносин, серйозних переговорів і договорів, зміцнення таємних відносин і любовних романів. У ці дні можна робити серйозні покупки.

З 19 по 23 травня намагайтеся не перебільшувати в сімейній сфері і кар’єрі, не потурайте своїм бажанням, не надто хваліться тим, чого не маєте. Море оптимізму буде змінюватися розчаруванням в житті і сімейній сфері, кар’єрі. Тримайте свої бажання під контролем.

З 20 травня по 9 червня несприятливий тренд для спілкування, навчання, подорожей, угод, переговорів. Обережніше з лінню, обманами, спотворенням правди, безвідповідальністю, неуважністю. Можуть бути обмани в сім’ї, від партнерів, ворогів, можете обманювати їх або вони Вас, будьте уважні. Краще не укладати угоди з нерухомості. До будь-яких проектів ставтеся серйозніше, не лінуйтеся, краще не беріться за складне і масштабне, не треба робити одночасно багато проектів. Постарайтеся не бути обдуреними в собі, кар’єрі, сім’ї в ці дні.

З 26 по 29 травня обережніше з любовними романами, розвагами, витратами, важливими договорами. Дні дуже романтичні для Риб, краще для одиноких, ніж хто в шлюбі. Намагайтеся багато не витрачати на сім’ю і нерухомість. Не знімайте з себе останню сорочку заради допомоги рідним.

Пік 26 травня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – важливий пік для Риб, кульмінації, усвідомлення, рішення, результати. Акцент на кар’єру і сім’ю. Важливі рішення в сімейної і кар’єрних сферах. Дізнаєтеся важливе про свою репутацію, посади, професії, можете звільнятися і завершувати важливі проекти, отримати результати. Допомагайте своїм рідним, подумайте про ремонт будинку, поки не починайте продаж або купівлю нерухомості.

З 27 по 30 травня сприятливий тренд для важливого спілкування з рідними, спілкування з партнерами, тільки намагайтеся не обманювати і не бути обдуреними.

З 37 травня по 3 червня сприятливий тренд, дасть творчу і фізичну енергію, посилить сексуальність. Займайтеся складними проектами, які вимагають енергії творчої і фізичної. Займіться любовними романами, впливом на коханих і дітей.

З 30 травня по 23 червня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Риб в цей період буде повернення новин про сім’ю і нерухомості. Ви по-іншому поглянете на свою сім’ю і нерухомість. Не починайте нові договори з нерухомості, але можна переукладати старі. Відродиться спілкування з рідними. Риби по-іншому подивляться на свою сферу відносин, важливі відносини, шлюб, ворожнечу, партнерство. Повернення старих партнерів або ворогів, старих відносин. Нові відносини, важливі вчинки у відносинах по-новому поки не починайте, вони не будуть довгим, не дадуть плодів, але відроджуйте старі і переоцінюйте ті що є.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на травень 2021

З 4 травня по 11 липня – спілкуйтеся з рідними, дізнавайтеся більше про сім’ю і нерухомості.

З 9 травня по 2 червня – сприятливий період для відносин з рідними, прикраси будинку.

Пік 11 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нові знайомства, знання, новини.

З 13 травня по 29 липня – період віри, удачі, розвитку, ловіть момент і розвивайтеся.

З 14 травня по 13 липня – обережніше зі спілкуванням, таємницями, здоров’ям, навчанням.

Пік 26 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення, сім’я і кар’єра.

З 30 травня по 23 червня – переоцінка і повернення відносин, не починайте нові проекти.

Гороскоп опублікований 17 травня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,434