Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – січень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Місяць почнеться з дружби і планів на майбутнє, перша половина місяця буде хороша для Риб. Друга половина гірше, бережіть таємниці, здоров’я, остерігайтеся ворогів, в’язниці, вигнання, серйозних хвороб. Для Зодіаку місяць скандалів і руйнувань, Риби будуть менш скандальні, але Вас може зачепити. Кінець місяця гірше його початку.

У грудні 2020 року почалися 2 надважливих періоду, будуть впливати на Ваш знак Зодіаку в 2021 році і до 2023 року. Перечитайте гороскоп Риб на грудень 2020 року, цитувати їх немає сенсу.

Після 7 січня завершиться Ваш активний, піврічний, період для сфери багатства і нових найближчим часом не буде. З 7 січня до 4 березня активність перейде в навчання, спілкування, поїздки, справи, багато дій в колі знайомих. Незадовільне буде зруйновано за весь період. Перша половина періоду буде з сильними скандалами, проблемами, руйнуваннями. Проблеми будуть виходити від таємного, обережніше з інтригами і обманами. З середини лютого період стане краще і дасть розвиток.

З 7-12 січня активне публічне життя, гарна вказівка для відносин, договорів, покупок, розвивайте стосунки зі знайомими і друзями, публікою.

З 8 січня до 1 лютого задоволення від відносин з друзями і публікою. Розвиток і поліпшення дружніх відносин. Розвиток відносин з суспільством, зможете сподобатися суспільству, блищати в суспільстві. Займіться вирішенням суспільних скандалів, якщо у Вас є публічні вороги або конкуренти в цей час легше буде помиритися. Спільна взаємодія, реалізація важливих договорів з суспільством і колективами. Любовні стосунки з друзями.

З 8 січня до 15 березня інформація про таємне і духовне. Краще поїхати у відпустку під час цього періоду, не братися за складні завдання, інтелектуально відпочивати. Інформація про таємне, про свої і чужі таємниці. Таємні переговори, знайомства, угоди. Інформація про духовне, вивчайте релігію і езотерику, віщі сни, розвивайтеся інтелектуально-духовно. Інформація про здоров’я і психологічний стан.

З 8 січня до 5 або 13 лютого низка скандальних, що руйнують, вказівок. Найгірше зі здоров’ям, таємницями, плітками, духовним. Менше проблем, але краще бути обачними зі скандалами в спілкуванні зі знайомими, в навчанні і поїздках.

З 8 – 13 січня дізнаєтеся багато важливої та корисної інформації про таємниці, здоров’я, духовне, угодах і переговорах.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15 лютого, перша з важливих вказівок, рідкісних, сильно впливає на Ваше здоров’я, таємниці, духовне і езотеричне, віру, надії, мрії, безвідповідальність, самотність, кар’єру, цілі, репутацію. Все погане в цьому буде посилено і прискорено. Безвідповідальна поведінка і прагнення до недосяжного приведуть до великих проблем. Руйнування будуть великими, зміни в житті.

Пік 13 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нові події та починання, акцент на дружбу, плани, суспільство. Сила волі для реалізації змін і позбавлення в планах, дружбі, громадської активності, спільних проектах і планах.

З 22 – 26 січня погані дні, будьте серйозніше з таємницями, здоров’ям, порушенням законів і обманами, таємними ворогами.

З 28 січня до 21 березня, максимум 31 березня, друга з важливих вказівок, рідкісних, сильно впливає на Ваше здоров’я, таємниці, духовне і езотеричне, віру, надії, мрії, безвідповідальність, самотність, кар’єру, цілі, репутацію. Все крихке, слабке і ненадійне, буде швидко зруйновано під час цієї вказівки. Безвідповідальність і пускання на самоплив принесуть шкоди. Якщо боїтеся втратити – треба працювати і зміцнювати, турбот буде багато.

Пік 28 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, усвідомлення, рішення, результати. Багатий на події пік, посилення всіх трендів, руйнування всього слабкого. Акцент на Ваші таємниці, духовний світ, самота, здоров’я, роботу, угоди і проекти, вихованців, звички, коло спілкування, поїздки, навчання, кар’єру і цілі. Пора почати підводити підсумки.

З 30 січня до 21 лютого переоцінка відносин, сім’ї, стосунків з родичами, цілей в житті, знань, кола спілкування. Повернення старих відносин, знайомих, родичів. Не починайте нові ремонти або переїзди. На роботі, в справах, оформленні документів, відрядженнях та інших поїздках вказівки на затримки і проблеми. Уважніше з документами. Не починайте вчитися новому, але розвивайте існуючі знання.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на січень 2021

З 7 січня до 4 березня – активні в навчанні, спілкуванні, поїздках.

З 8 січня до 1 лютого – відносини з друзями і суспільством.

З 9 січня до 5 лютого – масштабні зміни в багатьох сферах.

Пік 13 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, починання, акцент на плани і дружбу, їх зміна.

Пік 28 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, усвідомлення, пік торкнеться багатьох сфер, акцент на таємниці, духовне, усамітнення.

З 28 січня до 21 березня – сильні і швидкі зміни зі слабким у багатьох сферах життя.

З 30 січня до 21 лютого – переоцінка відносин і сім’ї, затримки з проектами.

Гороскоп опублікований 21 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Співавтор A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,167