Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – грудень 2020 від Марфи Бомбушкар


В гороскопі багато періодів для кар’єри і статусу, можливості показати себе, акценту на кар’єрі, репутації, цілях, знаннях для кар’єри, відносинах з керівництвом і тими, від кого залежить Ваш статус в житті. З середини місяця почнуться два тривалих періоду які впливають на таємниці, духовний світ, ізоляцію від інших, усамітнення. В кінці місяця новини від друзів, більше спілкування.

З 27 червня по 7 січня активні в питаннях багатства, в кінці грудня остерігайтеся витрат і втрат. З 21 листопада по 15 грудня харизматичність, більше гармонії на душі, товариськість, хороший період для публічності і рішення скандальних тем.

З 1 – 20 грудня показуйте свої знання керівництву і тим, від кого залежить Ваша кар’єра. Знання дадуть репутацію, розвивайтеся інтелектуально, дізнавайтеся корисне для професії та статусу. Вивчайте свої цілі і проекти. Дізнавайтеся важливе про кар’єру і проектах, керівництві. Важливі переговори і виступи плануйте на ці дні. Важливі договори можна укладати з середини грудня.

З 3 грудня до 7 січня (максимум лютого) період масштабних і серйозних змін, можна починати щось серйозне і масштабне нове, події можуть бути хорошими і поганими. Його можна розділити на дві частини. Спочатку, з 3 – 19 грудня (або пізніше) – це час змін в дружбі, планах на майбутнє, суспільне становище. Погана дружба, хитке становище в суспільстві, ненадійні плани – це зруйнується. Треба зміцнювати дорогу дружбу, плани, положення. Потім, з 19 грудня – 7 січня (лютий) змін в духовному, самоті, вірі, забороненому. В цей час стережіться порушення законів, бережіть своє здоров’я, обережніше з алкоголем і неправильною поведінкою.

Пік 14 грудня плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, нейтральний пік. Рибам варто почати щось нове в кар’єрі та професії, щось нове для статусу і репутації, новий проект і мету.

З 15 грудня до 8 січня займайтеся відносинами які дають і впливають на статус і репутацію, кар’єру, плани і цілі. Хорошим буде розвиток відносин з керівництвом і впливовими людьми, зможете їм сподобатися, помиритися, покращаться відносини. Період підходить для шлюбу і відносин з розрахунку, офіційного оформлення шлюбу. Шукайте ділових партнерів для бізнесу, помічників для складних проектів, укладайте важливі договори.

З 16 – 23 грудня робіть презентації своїх проектів, виступайте перед керівництвом і важливими персонами, доводьте свої ідеї. Якщо Ви керівник – навчайте своїх підлеглих. Гарна вказівка для важливих переговорів і виступів.

З 17 – 29 грудня конфлікти можуть усунути і зруйнувати дружбу і багатство, обережніше з ризиком грошима і накопиченнями.

З 17 грудня до 8 березня 2023 року важливий період. Для Риб цей період дасть більше свободи, менше відповідальності, але і більше невизначеності в житті – підвішеності. У 2021 році у періоду буде маса негативних трендів і частини 2022 року. Серйозніше ставтеся до свого здоров’я, таємниць, духовного світу, порушення законів, ізоляції від інших, вигнання. Ці сфери і питання, якщо будете безвідповідально поводитися, можуть завдати Вам шкоди. Але якщо будете намагатися і серйозно до них ставитися, то зможете їх зміцнити. Вперше він був з 22 березня до 2 липня, постарайтеся згадати, що було тоді – це повториться, в це повторення він буде поганим до березня місяця або весь рік.

З 19 грудня до 13 травня 2021 ще один важливий період, повториться з 29 липня – 29 грудня 2021. Для Риб він дасть одухотворення і можливості розвинутися духовно, душевну гармонію. Займіться релігією, містикою і езотерикою. Розвиток Ваших таємниць, більше самотності і менше соціального життя, але це буде хорошим для Вас. Багато будете приділяти увагу питанням смерті і релігії. Розпочнеться період з поганих вказівок, в січні-лютому стережіться в’язниці, серйозних захворювань, обманів і інтриг, остерігайтеся алкоголю та інших шкідливих звичок, початку чогось поганого. Після закінчення зими, період стане дуже хорошим для розвитку згаданого.

З 20 грудня до 8 січня новини про друзів, плани на майбутнє, новини про суспільство. На час зросте Ваша товариськість. Цікавтеся більше своїми планами на майбутнє, плануйте, міркуйте. З друзями спробуйте обговорити спільні проекти. Проводьте публічні угоди, виступи і переговори.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть енергії, кульмінації, рішення, завершення. Рибам акцент на любові, творчості, розвагах, дітях, дружбі, планах на майбутнє. Час завершувати обридлі творчі проекти, любов, плани, дружбу. Час для прийняття рішень по дітях, можливість завагітніти або дізнатися щось важливе про це. Приділіть увагу, прийміть рішення, по своїм захопленням особистим і спільним, припиняти їх або продовжувати.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на грудень 2020

З 1 – 20 грудня – інформація і спілкування для кар’єри та статусу.

З 3 грудня по лютий – багато змін, дружба, плани, таємниці, духовне.

Пік 14 грудня плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, акцент на кар’єру і статус, цілі.

З 15 грудня до 8 січня – відносини з керівництвом, відносини для кар’єри і статусу.

З 17 грудня до березня 2023 року – намагайтеся серйозніше ставиться до життя, таємниць, духовному, релігії, порушення законів, ізоляцій.

З 19 грудня по травень 2021 – розвиток духовне, таємниці, самотність, ізоляції, до лютого треба бути обережніше.

З 20 грудня до 8 січня – новини, інформація, спілкування з друзями і суспільством.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати, кульмінації, акцент на дітей, друзів, любов, суспільство і плани.

Гороскоп опублікований 3 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,409