Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – жовтень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


У гороскопі на жовтень для Риб продовжиться період інформації, бізнесу, про фінанси, психології, чужому, нове до 18 жовтня не починайте. Переоцінка відносин, сім’ї, фінансів до 18 жовтня. Розпочнеться хороший період відносин для кар’єри, статусу, репутації, цілей. Період духовних сил, реалізації ідей, навчання. Поступово з жовтня почне розвиватися швидше життя, події в сферах.

З гороскопу для Риб на вересень 2021 тривають різні вказівки.

З 2-14 жовтня корисна обережність з витратами, аваріями, травмами. Посилення сварок з фінансів, боргами, спадку, виплат. Активність з чужими грошима. Посилення сексуальності, психологічних змін.

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, старт. Результати у малих стартів в кінці жовтня. Рибам сильні вказівки на травми, аварії, ризик, витрати, сексуальні проблеми, скандали, втрати. Нове зі спадщиною, чужими грошима, податками та іншими виплатами. Змінюйте свою психологію, сексуальність, позбавляйтеся в життя від пережитків.

З 7 жовтня до 5 листопада хороший період відносин для кар’єри, статусу, цілей, репутації. Гарний розвиток, початок, завершень відносин з керівництвом, для спільних цілей, офіційного шлюбу. Любов з керівництвом. Хороший період для всіх бізнес відносин.

З 13-22 жовтня хороші дні для таємниць, духовного розвитку, відпочинку, містики, езотерики, психологічних змін.

З 15-25 жовтня погані дні для сварок з друзями, суспільством, скандалів на публіці, витрат на друзів, плани, суспільство. Вказівка посилить вірогідність травм.

Після 18 жовтня життя стане розвиватися швидше, завершаться вказівки які гальмували. Кар’єра, таємниці, духовний розвиток, цілі в житті, період переоцінки і затримки почався в червні. Швидше розвиток сфер відносин і сім’ї, переїздів, бізнесу, нерухомості, період переоцінки і затримки був з 27 вересня.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, результати, рішення, завершення або новий етап. Для Риб багатство, доходи і витрати, спадок, виплати. Позбавлення від важливого в житті, психологічні зміни.

З 28 жовтня до 1 листопада обережніше з таємницями, репутацією, ідеями, судами, поїздками, знаннями, бізнесом.

З 30 жовтня до 13 грудня непоганий для Риб період фізичних і духовних сил. Сили для реалізації і просування ідей, настанови інших. Розвиток і легкі руйнування. Займайтеся саморозвитком. Сили для активності у бізнесі, поїздках, ідеях, судах, навчанні інших.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на жовтень 2021

З 2-14 жовтня – обережність з витратами, сварками, травмами.

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, витрати, виплати, чужі гроші, психологічні зміни.

З 7 жовтня до 5 листопада – хороший період відносин для кар’єри і статусу.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, фінанси, психологічні зміни, позбавлення.

З 30 жовтня до 13 листопада – енергія фізична і духовна, саморозвиток і навчання інших, реалізація ідей.

Гороскоп опублікований 22 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,408