Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – вересень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Гарний місяць. Нове в стосунках, переоцінка відносин і повернення. Гарна активність, результати, з багатством, чужими грошима, боргами, в гороскопі в гороскопі на вересень. Харизма, публічні виступи, відносини з іноземцями, вчителями, учнями, бажання навчатися і навчати. Багато переоцінки важливого в житті та фінансів.

З липня і серпня тривають різної важливості вказівки для Риб, предмети розкоші і відносин.

З 3-9 вересня дійте, змінюйте, реалізовуйте, впливайте на відносини, партнерів, шлюб, ворогів, друзів, суспільство.

Пік 7 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – новини, нове, старт. Прискорить все, сильніше прискорить старе, старі плани, бажання, реалізацію ідей. Хороший для змін, революцій, звільнень, старту. Рибам важливий пік для відносин, гарний будь-який початок у відносинах, краще того, що раніше відкладали і змін. Хороший пік для початку саморозвитку, філософії життя, ідеалів, закордонних тем, судів, публічних виступів, навчання.

З 10 вересня до 7 жовтня харизма, успіх на публіці, просувайте свої ідеї, виступайте. Гармонія в життєвій філософії, ідеалах, вірі, нові оцінки цього. Час для захисту дипломів, вищої освіти, показати і захистити знання, судів, бізнесу, закордону. Важливий період для відносин з наставниками і підопічними, іноземцями, з тими, хто впливає на Вашу життєву філософію і на кого впливаєте Ви. Кінець у періоду ліпший від початку.

З 12-16 вересня погані дні для бізнесу, судів, сварок, обманів, віри, гірше для відносин.

З 15-19 вересня хороші дні для впливу на інших, друзів, відносини, ворогів, публіки, змін, позбавлення, відроджень.

З 15 вересня до 30 жовтня активне використання чужих коштів, боргів, витрат. Захист своїх прав на спадщину, вимог допомоги до інших, вимог до кредиторів і боржників. Енергія для психології, зміна себе, сексуальної сфери, інтерес до езотеричного, смерті, ризику, впливу на інших. Готовність, сила, для позбавлення. Під час періоду посилення травм, операцій, психологічних фрустрацій. У вересні період хороший, в жовтні погане і хороше посилиться, в кінці жовтня поганий.

З 18-24 вересня для нового, а з 30 вересня до 6 жовтня для старого, хороші дні для таємного бізнесу, обговорити борги, кредити, спадок, оформити документи. Хороші дні для інтелектуального пізнання своїх страхів, психології, сексуальності, таємниць, містики.

З 19 вересня до 4 жовтня не ризикуйте з документами і інформацією з чужими грошами, боргами, отриманням допомоги від інших, маніпуляціями друзями і суспільством. Погані новини про друзів, суспільстві, планах.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, важливі новини, завершення або новий етап. Для Риб пік для тем багатства, доходів, витрат, покупок цінного, заробітків, роботи, спадщини, виплат, боргів. Добре приймати рішення по своїй системі цінностей, джерелах доходів, дорогих покупках, психології, зміні себе, позбавлення від непотрібного. Поліпшення здоров’я, гарні дні для операцій, психологічних змін.

З 23-28 вересня працюйте, зміцнюйте, захищайте свої права, реалізуйте складні цілі над таємницями, кар’єрою, боргами, виплатами, отриманням багатства від інших. Хороші дні для психологічного, сексуального, езотеричного зміцнення і реалізації бажань.

З 28 вересня до 2 жовтня покажіть себе кредиторам, боржникам, хороші дні для таємного бізнесу. Хороші дні для психологічного і сексуального стану, стабілізація і впевненість.

З 27 вересня до 18 жовтня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Риб переоцінка витрат, боргів, виплат, спадщини, отримаєте додаткову інформацію. Переоцінка зв’язків з боржниками і кредиторами, спонсорами. Не починайте нові суди, бізнес, навчання для багатства і боргів, спадщини, використання чужих коштів. Корисно переукладати старі і незавершені договору з фінансів, чужими коштами, виплат, підтримки і спадку. Повторно вивчайте езотерику, психологію, секс, вчіться впливати на інших словами. У цей період буде повернення новин про сім’ю і нерухомості, важливих відносинах, судах, шлюбі, партнерстві.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на вересень 2021

Пік 7 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, відносини.

З 10 вересня до 7 жовтня – харизма, публічність, успіх в навчанні і просуванні ідей.

З 15 вересня до 30 жовтня – активні в сексі, психологічних змінах, позбавлення в житті, чужому багатстві, отримання багатства від інших.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – дуже емоційні дні, готовність до вчинків і рішень, кульмінації, важливі новини, результати, завершення або новий етап. Для Риб важливіше для життя і стосунків.

З 27 вересня до 18 жовтня – затримки в бізнесі, переоцінка сім’ї, відносин, чужих коштів, психології, сексу, езотерики.

Гороскоп опублікований 23 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,170