Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – липень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Нове в любові й творчості, з дітьми. Інтелектуальний тонус і ідеї для творчості, новини про дітей, любові, розвагах, спілкування з ними. Нове з дітьми, любов’ю, розвагами. Три періоду, два з червня і один новий, для роботи і здоров’я. Два важливих періоду для відносин. Рішення в роботі, здоров’ї, духовне, таємниці.

Найважливіший період для Риб почався в гороскопі на травень, інші періоди і тренди йдуть з травня і червня.

З 5-10 липня чреда поганих вказівок для таємниць, відносин, зрад, багатства, боргів, витрат, бізнесу, цілей, кар’єри, репутації.

З 10-17 липня важливі дні, вказівку що підсилює, активні дії для сфер багатства, витрат, відносин, відносини для багатства, роботи, задач, стосунків з клієнтами та працівниками, здоров’я.

Пік 10 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, нове, хороший пік. Рибам краще для нового в любові, з вагітністю та дітьми, творчістю, захопленнями. Для Риб посилення вітальності і чутливості.

З 11 до 28 липня інтелектуальний тонус, для Риб краще творчості, ідеї, знання для творчості і захоплень. Риби стануть товариські, легко виступати перед публікою. Спілкування з дітьми та коханими, дізнаєтеся корисне про них, про виховання, вагітність.

З 1-17 липня дуже хороші дні для Риб, вітальність і енергія, інтуїція, творчість, любов, допомога іншим, впевненість в собі, покажіть себе.

З 16-20 липня погана вказівка, Рибам ослаблена, втрати і усунення в любові, творчості, з дітьми, дружбі, планах на майбутнє, суспільстві.

З 22 липня до 16 серпня важливий період для сфери відносин, у 2021 році хороший. Початок, розвиток, завершення в сфері відносин, бізнесі, судах, шлюбі, суперництві, любові.

Пік 24 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, важливі новини, результати, завершення або новий етап. Рибам для роботи, здоров’я, лікування, духовного, відпочинку, усамітнення, таємниць.

З 27 липня до 1 серпня низка поганих вказівок на травми і скандали. Рибам гірше після 28 липня, сильні будуть скандали у відносинах і ворожнечі.

З 29 липня до 11 серпня інформація для роботи і здоров’я. Корисно навчання новому. Багато роботи, відряджень, інформації про завдання, переговорів, нові знайомства, розвиток зв’язків з клієнтами та співробітниками. Вивчайте своє здоров’я і лікування хвороб.

З 29 липня до 15 вересня період активності у відносинах, сили для дій, захисту себе, боротьби з ворогами, завоювання улюблених, лідерства в стосунках. Багато конфліктів і всі швидкі. До 16 серпня не бійтеся сварок, стійте за себе. У 2021 року період дуже хороший для дій і реалізації задуманого. Сильне прискорення подій і дій з 19-25 серпня.

З 29 липня до 29 грудня 2021 повторення періоду, який був з 19 грудня до 13 травня. Для Риб він дасть одухотворення і можливості розвинутися духовно, душевну гармонію. Займіться релігією, містикою і езотерикою. Розвиток Ваших таємниць, більше самотності і менше соціального життя, але це буде хорошим для Вас. Багато будете приділяти увагу питанням смерті і релігії.

З 30 липня до 3 серпня чреда поганих вказівок для роботи, здоров’я, багатства. Багато інформації, обов’язків, навантаження, перешкод, проблем з важким.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на липень 2021

Пік 10 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, діти, любов, захоплення, енергія.

З 11 до 28 липня – інтелектуальний тонус і товариськість.

З 22 липня до 16 серпня – хороший період для відносин.

Пік 24 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, результати, завершення або новий етап, робота, здоров’я, таємниці, духовне.

З 28 липня до 11 серпня – робота і здоров’я, інформація, завдання.

З 29 липня до 30 серпня – хороший період для активності в стосунках.

З 29 липня до 29 грудня – важливий період для таємниць, духовного, усамітнення.

Гороскоп опублікований 1 липня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,379