Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – червень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Харизма, привабливість, любов, творчість, товариськість і публічність в цьому місяці. Хороший місяць для судів і закордону, відпочинку, навчання. Проблемними будуть сфери роботи і здоров’я. Новий старт, краще рестарт, в сімейній сфері, рішення і результати в сферах багатства і витрат. З кінця місяця уповільнення життя і повернення.

У гороскопі на червень багато важливих вказівок тривають з квітня і травня для Риб.

З 1-5 червня хороші дні для серйозного, зміцнення, дій в сімейній сфері, нерухомості, родичів, таємниць, духовному, вірі, фантазіях.

З 2 до 27 червня хороший період для Риб, гармонія, харизма, бажання любові і розваг. У любові і любовних романах більше хороших моментів, посилення любовних почуттів, важливість любовних романів. Початок нової любові, розвиток існуючої, завершення старої. Харизми, успіх на публіці, привабливість. Хороший період для розвитку відносин з дітьми. Приємний і хороший період для творчості, розваг, відпочинку. З 22-25 червня єдина погана вказівка.

З 2-8 червня погана вказівка для дружби, публічності, планів, творчості, дітей, зрад, травми, втрати і сварки.

Пік 10 червня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, краще робити рестарт старого. Пік важливий для сімейної сфери, родичів, нерухомості. Багато новин, спілкування, поїздок, переговорів, торгівлі. Новини та нове буде зі старим.

З 11 червня до 29 липня активний період для роботи і здоров’я. Період буде дуже поганим з 28 червня до 7 липня, дуже хорошим з 10-17 липня, інші дні залежать від особистих гороскопів, але будьте обережніше зі сварками на роботі, великими навантаженнями на здоров’я і в роботі. Легко робити складні завдання самим, керувати співробітниками, захищати свої права на роботі, крім поганих днів. Під час хороших вказівок займіться совісно завданнями, роботою в команді і з клієнтами. Працюйте зі здоров’ям, операції робіть тільки коли буде хороша вказівка, займайтеся спортом весь період, розвивайте здоров’я і звички.

З 12-16 червня погана вказівка для сімейної сфери, фантазій, зрад, ліні, обманів.

З 21-25 червня дуже сильна і гарна вказівка для Риб, успіх і удача в житті.

Пік 24 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі звістки, усвідомлення, кульмінації, рішення. Любов, любовні романи, творчість, розваги, дружба, плани на майбутнє, мрії, суспільство. Для Риб в цей пік багато удачі, успіху, розвитку, вітальності, харизми.

З 25 червня до 1 грудня уповільнення життя у Риб, з липня уповільнення посилиться, період не даватиме швидко розвивати та досягати нового. Повернення старого. Переоцінка життя.

З 27 червня до 22 липня другий період для сфер роботи і здоров’я, період хороший, крім 5-10 липня. Період важливіше і краще для відносин на роботі, спільної роботи, переговорів і договорів з клієнтами та співробітниками. Якщо Ви працівник – укладайте трудовий договір і просіть надбавку або оплату за роботу. У сфері здоров’я займіться косметичними процедурами, дієтами, укладати контракти з докторами, купувати щось для здоров’я.

З 28 червня до 7 липня чреда поганих вказівок, руйнівних, скандальних, втрат, аварій для сфер роботи, здоров’я, таємниць, спілкування з оточуючими, угод, поїздок, навчання, звичок. Рибам найгірше з таємницями, роботою і здоров’ям.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на червень 2021

З 2 до 27 червня – любов, розваги, діти, харизма.

Пік 10 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, пере починання. Сімейна сфера.

З 11 червня до 29 липня – активність в роботі і зі здоров’ям.

Пік 24 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – звістки, усвідомлення, рішення. Дружба, суспільство, плани, любов, діти, творчість.

З 25 червня до 1 грудня – уповільнення життя, повернення.

Гороскоп опублікований 9 червня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169