Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – квітень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Квітень порівняно з березнем трохи гірше. У цьому місяці продовжиться активність в сімейній сфері, яка буде напруженою з 6 квітня. З багатством проблеми після 10 квітня. З кінця місяця більше енергії і фізичних сил. У першій половині місяця багато різного для сфери багатства. У другій половині місяця у Вас буде багато поїздок, спілкування, новин, навчання, угод, багато в цьому буде проблемним.

З гороскопу для Риб на березень 2021 тривають періоди для сімейної сфери і багатства.

З 4 до 19 квітня інформація про багатство, дізнаєтеся більше і зможете її використовувати, відрядження, переговори, оформлення документів. В цей раз не зможете більше заробити, будуть вказівки на проблеми з доходами після 10 квітня, але зможете оновити свої знання, інформацію, про багатство і джерела доходів, розвинути, використовувати. Цікавтеся своїми колекціями, накопиченням різного, своїми депозитами, необхідними покупками, інвестиціями. Навчайтеся того як заробляти і що збирати.

З 5-13 квітня найскандальніші дні і одночасно мінливість бажань з активністю, найсильніші скандали в сфері сім’ї та аварії в будинку. Не беріться за складні завдання, перепади активності, не варто воювати за те, що завтра не буде мати сенс. Сексуальна нерозбірність. Після 8 полегшення.

З 8-19 квітня якщо будете працювати, а не чекати і сподіватися, зможете досягти бажаного. Легше в сімейній сфері і багатстві, покажіть себе клієнтам і керівництву, стійте за свої права в сімейних питаннях.

З 10-18 квітня чреда поганих вказівок для багатства, дружби, публічності, планів, до 13 числа ще проблеми з відносинами.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, нові події. Пік для сфери багатства, приділіть увагу депозитам, джерелами доходів, колекціям, заробіткам. Нове починайте обдумано і не ризикуйте, незалежні від Вас події будуть неприємними. Не хваліться своїм багатством. У договорах, переговорах, дорогих покупках будьте скромніше. Бійтеся обманів, маніпуляцій, втрат. Будьте обережніше з багатством.

З 12-21 квітня хороша вказівку для розвитку, високої мети, дасть трохи енергії Рибам, послабить конфлікти, зробить конфлікти результативними і правильними, стійте за себе. Таємниці, духовне, сім’я, будинок – це отримає найбільше енергії для розвитку.

З 14 квітня до 9 травня розвиток відносин зі знайомими, сусідами, далекими родичами, виникне бажання спілкування і відносин з ними. Період хороший, можливості для компромісів, примирення, поліпшення відносин, крім днів, коли будуть погані вказівки. В цьому році багато поганих вказівок, майже весь період, проблеми від таємниць, великі нереалізовані або шкідливі бажання, зради, маніпулювання, обмани. У поїздках, торгівлі, бізнесі теж будуть проблеми, помітні. Спілкуйтеся і укладайте угоди обережно, все перевіряйте. Бережіть свої таємниці, таємні зв’язки.

З 19 квітня до 4 травня інформація про знайомих, сусідів, далеких родичів, спілкування з цими людьми. Якщо Ви бізнесмен, зайняті в торгівлі, логістиці, навчанні – період важливий для Вас. Важливий період для тих, хто навчається чогось, розвивайте свої знання, серйозніше поставтеся до навчання. І у цього періоду багато поганих вказівок через таємниці, обмани, безвідповідальності, плітки, перешкоди. У спілкуванні, навчанні, поїздках, торгівлі, з інформацією і документами проблеми.

З 21-28 квітня перша низка поганих вказівок для відносин та інформації про \ зі знайомими, сусідами, далекими родичами, в навчанні, бізнесі, поїздках. Проблеми в партнерстві і багатстві.

З 23 квітня до 11 червня період дасть енергію для Риб і фізичних сил. Сильна енергія творча, чутливість, сексуальність, бажання розваг і відпочинку. Ви активніше будете в творчості, завоюванні улюблених, вихованні дітей. Період посилить і зруйнує погане. Дасть енергію щоб побудувати і розвинути хороше. Легко реалізовувати складні завдання, які вимагають енергію. Активність в розвагах і хобі. Можна відпочивати і можна працювати. Посилення любовних і сексуальних бажань у Риб, для самотніх Риб можливості почати нове в коханні, для інших розвиток задовільних або проблеми якщо існуючі любовні відносини незадовільні. Приділіть увагу дітям, направляйте їх, виховуйте. Розвивайте свою творчість, хобі. Лише в червні у періоду будуть погані вказівки.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – додасть енергії, важливі відомості, результати, кульмінації, рішення, завершення або новий етап. Приділіть увагу своїм бажанням в навчанні, ідеології, життєвої філософії, віри. Покажіть себе в колі знайомих, покажіть свої знання. Укладайте угоди, оформляйте документи, приймайте рішення про поїздки та навчанні, судах, виступах. Після 28 числа час для цього буде краще.

З 28 квітня по 2 травня швидкі зміни, події, руйнування, несподівані в спілкуванні, навчанні, поїздках, знайомствах, відносинах з далекими родичами. Егоїстична і ексцентрична поведінка. Вдалими і швидкими будуть несподівані події, поганими події які вимагають планування і серйозності.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на квітень 2021

З 4 до 19 квітня – інформація про багатство.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, обережніше з новими починаннями в багатстві.

З 14 квітня до 9 травня – відносини зі знайомими, товариськість.

З 19 квітня до 4 травня – інформація про знайомих, товариськість, поїздки, навчання.

З 23 квітня до 11 червня – енергія, фізичні сили, активність в любові, творчості, розвагах, відносинах з дітьми.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, звістки, кульмінації, життєва філософія, віра, поїздки, спілкування, навчання.

Гороскоп опублікований 30 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,420