Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – березень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


В середині березня важлива вказівка на початок нового життя, Риби почнуть щось нове важливе або це відбудеться само. Гороскоп на березень для Риб важливий, багато поновлення і нового, розвитку, в різних сферах: відносин, спілкування, поїздок, знань, сім’ї, нерухомості, іміджу, бажань, реалізації себе, багатства.

З минулих місяців тривають важливі вказівки. З гороскопу для Риб на січень для суспільства і планів, дружби, спілкування. З гороскопу для Риб на лютий для відносин, таємниць, багатства.

З 2-7 березня багато таємної інформації, успішні дні для розвитку таємного, знайомств, угод, переговорів, навчання, поїздок.

З 4 березня до 23 квітня зросте Ваша, метушливість, дратівливість і скандальність, бажання самореалізації. Буде більше енергії і активність в сімейній сфері, реалізовуйте свої бажання і займайтеся розвитком питань в родині і нерухомості. Переставляйте, ремонтуйте, будуйте щось невелике, робіть швидкі ремонти. Ламати легше, ніж будувати. Якщо в домашніх ремонтах у Вас часто відбувається хаос, часто все ламаєте, тоді в цей період будьте обережніше. Активно розвиватимуться відносини з сім’єю. У сімейних відносинах стійте на своєму, впливайте на рідних, командуйте ними, переконуйте їх. Якщо Ви схильні до сварок з рідними, тоді в цей період їх буде більше. Захищайте свою сім’ю і нерухомість, боріться за свої права. У березні у періоду хороші вказівки, в квітні буде погана.

З 9-15 березня кращі для творчості і відпочинку, романтичних зв’язків і відносин, допомоги іншим. Поганий для бізнесу, серйозних договорів і покупок. Зради в особистих відносинах.

Пік 13 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – починайте важливе в житті, зміна життя і себе, важливу мету. Ставте перед собою плани на півроку або рік. Пік хороший, новини, бажання, події. Вказівка на високу чутливість і емоційність, мрійливість, духовність. Найсильнішим буде духовний розвиток, віра, творчість, ідеали і мрії.

З 15 березня до 4 квітня значимий період для Риб, дасть творчих ідей, інтелектуального тонусу, навченості новому і бажанням дізнаватися більше, буде більше товариськість, поїздок і важливих новин. Навчайтеся, пишіть, виступайте перед іншими, займіться інтелектуальними і творчими завданнями. Цікавтеся новими знаннями і людьми. Корисними будуть нові угоди і поїздки.

З 18-25 березня ставте перед собою важливі і складні цілі в сімейній сфері і таємницях, духовному, кар’єрі, буде енергія для їх досягнень.

З 18 березня до 3 квітня розвивайте стосунки, покажіть себе, займіться просуванням ідей для збагачення перед інвесторами та спонсорами, робіть бажані покупки, можна хвалитися своїми цінностями.

З 22-26 березня дні скандалів в спілкуванні, найсильніші в сімейній сфері. Відкладіть скандали в переговорах і угодах, навчанні, виступах.

З 21 березня до 14 квітня хороший період для багатства, найкраще до 3 квітня, просіть про нагороди, підвищуйте ціни за свої послуги, укладайте договори, робіть інвестиції, розвивайте колекції. Приємно і легко заробляти і витрачати в цей час. Розвивайте і оновлюйте свій бізнес, багатство і джерела доходів. Витрачайте гроші на бажане, вдалі будуть будь-які покупки. Займіться відносинами, які дають Вам прибуток, дохід і багатство. Розвивайте відносини з клієнтами, діловими партнерами, інвесторами і конкурентами. Спробуйте вирішити скандали, судові питання, по бізнесу або джерелах доходів, покупок.

Пік 28 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, результати. Хороший пік щоб приділити увагу вирішенню питань у відносинах, які впливають на багатство і борги. Розберіться зі своїм багатством і витратами. Займіться своїми боргами, кредитами, спадком, інвестиціями, джерелами доходів, бізнесом, відносинами з боржниками і кредиторами. Приймайте рішення про важливі покупки, борги, інвестиції. Укладайте договори, просіть про матеріальну чи іншу підтримку. Зміниться Ваше психологічний стан, змінюйте свою психологію і цінності. Робіть медичні операції.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на березень 2021

З 4 березня до 23 квітня – енергія для сімейної сфери.

Пік 13 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, бажання, мрії, нові починання в життя.

З 15 березня до 4 квітня – творчі ідеї, інтелект, новини, поїздки, спілкування.

З 21 березня до 14 квітня – збагачуйтесь.

Пік 28 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, багатство і витрати.

Гороскоп опублікований 1 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,377