Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – лютий 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Відпочивайте в лютому, відпочинок піде на користь, знайдете душевну гармонію. До 21 лютого не починайте нові проекти, переоціните і поверніть відносини, таємниці, сімейну сферу. Багато спілкування, будьте обережні з плітками і обманами. У гороскопі на лютий для Риб найгіршими будуть питання таємного, езотеричного, духовного, погані вказівки для цього почалися в гороскопі на січень. З кінця місяця гороскоп буде поліпшуватися – березень буде хорошим для Риб.

У гороскопі на січень для Риб почалося багато періодів і трендів, більшість з них будуть стосуватися таємного і духовного, езотерики, ізоляції.

З 1 до 25 лютого період для розвитку таємних відносин, період хороший, крім двох поганих вказівок (4-9, 17-22). Таємні любовні романи, нові або розвиток існуючих. Важливі таємні ділові домовленості, таємне партнерство. В цей час будете отримувати задоволення від таємного, бажати таємного. Якщо Ви одухотворена людина, зросте бажання езотеричного і містичного. Можна в цей час відпочивати, будете отримувати задоволення від самотності.

З 4 – 8 лютого погані вказівки для відносин, особливо таємних відносин, витрат, дорогих покупок, договорів.

З 9 – 13 лютого гарна вказівка для відносин, особливо таємних відносин, здійснення таємних покупок і інвестицій, таємних договорів.

З 10 – 17 лютого в ці дні у Вас буде приріст фізичних сил, енергійності, творчості. Займіться досягненням бажаного, направте енергію на навчання, спілкування, роботу, творчість, духовний розвиток. Захищайте себе і інших, допомагайте іншим.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, нові бажання. Будьте обережніше з початком нових таємниць, нових таємних подій. Бережіть здоров’я, репутацію, остерігайтеся обманів. Починайте новий духовний шлях, вивчення езотерики. Йдіть у відпустку або усамітнюйтеся. Гарний час подумати про життя.

З 13 – 17 лютого багато важливої інформації про старе, дізнаєтеся про кар’єру, відносини, сім’ю. Хороші дні для таємних переговорів і спілкування.

З 17 – 22 лютого друга погана вказівка для відносин і багатства, скандали з крайнощами. Найгірше з таємними відносинами і витратами.

З 21 – 28 лютого займіться реалізацією спільних планів, особистих плануванням і зміною особистих планів. Впливайте на друзів і суспільство, знайомих і коло спілкування, час реалізувати свої бажання в колективах.

З 25 лютого до 21 березня дуже хороший період для Риб, вплив на відносини, багатство, дасть привабливість і харизму, дасть легкість на душі, душевну гармонію, спокій і радість. В цьому році у періоду не буде поганих вказівок, а будуть тільки хороші, вони будуть посилювати хороші якості періоду. Багатство – купуйте бажане, робіть інвестиції, просіть про допомогу і підтримку, самі можете допомагати іншим, після цього періоду буде ще один, хороший, період для Риб’ячого багатства. Відносини – починайте нові, завершуйте або переходьте на новий рівень в існуючих, можете забути старі. Важливі договору, суди, спільні проекти, де треба сподобатися іншим будуть легше. Період дасть творчих сил і чутливості, романтичності. Жінкам Рибам період краще, більше привабливості, впевненості в собі, можливості розвинути і змінити свою жіночність і зовнішність.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – один з найважливіших піків для Риб на рік, важливіше народженим в ці дні. Рішення, результати, кульмінації, важливі новини. Емоційні метушливі дні, буде бажання зруйнувати або завершити, важливі усвідомлення і вирішення. Бійтеся руйнувань в таємному, ізоляцій, здоров’я, репутації. Акцент піку на сфері відносин і Вашому житті в цілому. У відносинах приймайте рішення про їх подальший розвиток, новому рівні або припинення, дізнайтеся своїх партнерів і ворогів. В житті – розберіться в собі і своїх бажаннях, приймайте рішення.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на лютий 2021

З 1 до 25 лютого – таємні відносини і багатство, час відпочивати.

Пік 11 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці і духовне.

З 25 лютого до 21 березня – відносини і багатство, душевна гармонія.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – розберіться в собі і відносинах.

Гороскоп опублікований 28 січня 2021 року – М. Бомбушкар. Співавтор A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,482