Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – серпень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Багатство і відносини основні сфери в серпні для Риб. З гороскопу на липень продовжаться важливі вказівки для сфери відносин. Товариськість, важлива інформація про відносини весь місяць. Збагачення від інших, за рахунок інших. З кінця серпня інформація про багатство від інших і боргах, впливу на інших, психології, сексу, містиці і езотериці.

З гороскопу на липень 2021 для Риб тривають важливі періоди.

Пік 8 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – поганий пік, нове, новини, починання, руйнування, несподівані події. Гірше для роботи, здоров’я, поїздок, навчання, бізнесу, знайомств і спілкування.

З 11 до 30 серпня товариськість, красномовство, дізнаєтеся своїх партнерів і ворогів, новини про важливі відносини. Важлива будь-яка інформація про партнерів, шлюб, важливі відносини і ворожнечу. Час аналізувати, вести переговори по бізнесу, шлюбу, домовлятися про мир з ворогами, публічно виступати. Вказівка на скандали, егоїзм, руйнування з 17-21 серпня в спілкуванні і бізнесі.

З 16 серпня до 10 вересня дуже хороший період для збагачення за рахунок інших. Рішення проблем з боргами, кредитами, спадком, різними виплатами. Удача в боргах, отриманні допомоги від інших, спадку, можна давати в борг. М’який вплив на інших, управління, маніпуляції. Сподобаєтеся боржникам, кредиторам, спонсорам. Період добре вплине на психологію, гармонія, спокій, оновлення. Гарний вплив на сексуальну сферу, еротичність, привабливість. Легко від всього позбуватися і втрачати.

З 17-21 серпня вказівка сварок і скандалів, активності, діяльності, напористості в спілкуванні, бізнесі, навчанні. Стійте за себе, стережіться скандалів.

З 19-25 серпень добра вказівка, швидкий розвиток подій, бажань, вчинків, в сферах відносин, спілкування, навчання, поїздок. Енергія і сили для досягнення цілей, захисту себе.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – подібний до того, що був в кінці липня, в цей раз все масштабніше, посилено, експансія у всього хорошого і поганого в рішеннях, важливих новинах, результатах, завершеннях або новому етапі . Рибам для роботи, здоров’я, лікування, духовного, відпочинку, усамітнення, таємниць.

З 30 серпня до 5 вересня сильна вказівку на скандали, сварки, травми для Риб, гірше для відносин, багатства, мрій, обманів. Не ставайте Дон Кіхотом і не робіть із себе цапа-відбувайла.

З 30 серпня до 5 листопада період для нових і старих новин, інформації, спілкування про борги, виплати, збагаченні від інших, психології, містиці і езотериці, сексу, позбавлення в житті, смерті. Нове до 27 вересня і після 18 жовтня, старе з 27 вересня до 18 жовтня. Під час нового ведіть нові переговори про борги, отримання багатства від інших, шукайте спонсорів, укладайте нові угоди. Під час періоду для старого – повторно переукладати, переосмислюйте, повертайтеся до старого. Весь період використовуйте ідеї для багатства і зміни себе. Дізнавайтеся про спадщину, боргах, виплати. Вивчайте психологію, секс, містику і езотерику. Важливі вказівки у періоду: хороші з 18-25 вересня і з 30 вересня до 6 жовтня; паралельна погана з 19 вересня до 4 жовтня.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на серпень 2021

Пік 8 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, погане несподіване, робота, здоров’я, поїздки, навчання, знайомства, бізнес.

З 11 до 30 серпня – товариськість, важливі знання про відносини, красномовство, публічні виступи.

З 16 серпня до 10 вересня – багатство від інших, управління іншими.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, завершення або новий етап, масштабні події, робота, здоров’я, таємниці, духовне, усамітнення.

З 30 серпня до 5 листопада – інформація про борги, витрати, спадщині, багатстві від інших, секс, містиці і езотериці.

Гороскоп опублікований 2 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,166