Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – липень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Продовження періодів для сфери багатства. Важливий пік для старту нового в житті. Інтелектуальний тонус. Інформація для сфери багатства. Два періоду для спілкування і навчання. З кінця серпня повторення важливого періоду для психологічних змін, сексуальної сфери, чужих грошей і багатства від інших.

З травня й червня тривають різні періоди і тренди.

З 5-10 липня погані дні для багатства, боргів, витрат, публічних сварок, зрад.

З 10-17 липня посилення поганого і хорошого в сфері багатства, витрат і збагачення, енергія для реалізації бажаного, захисту прав. Активність в сферах сім’ї та кар’єри, відносин, судів, керівництва.

Пік 10 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – важливий пік для Раків, важливі новини, новий старт, багато сил і емоцій. Ракам важливість нового в житті, самооцінці, реалізації бажань, зовнішності, позиції.

З 11 до 28 липня інтелектуальний тонус, товариськість, ділова активність, здатність до навчання, нові знайомства і розвиток зв’язків, багато корисної і цінної інформації.

З 13-17 липня хороші дні, душевна гармонія, творчості, успіх на публіці, любов, розваги, допомога іншим.

З 16-20 липня погані дні, сварки, усунення, травми, проблеми в стосунках.

З 22 липня до 16 серпня хороший період для бізнесу, комунікації, розвитку спілкування і відносин зі знайомими, поїздок, навчання. Спільний бізнес, переговори, пошук компромісів у справах. Спільне навчання, поліпшення відносин з учнями і вчителями. Поліпшення відносин зі знайомими, сусідами, далекими родичами.

Пік 24 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, рішення, результати, завершення або новий етап. Ракам джерела доходів і витрати, спадок, чужі гроші, борги, багатство від інших. Пік хороший для психологічних змін, змін своєї системи цінностей, сексуальної сфери. Хороші дні для остаточних операцій.

З 27 липня до 1 серпня низка вказівок на сварки, витрати, проблеми в спілкуванні та навчанні, всі вказівки для Раків слабкі.

З 28 липня до 11 серпня інформація, новини, спілкування для сфери багатства. Багато бізнесу. Використовуйте знання для збагачення, отримуйте нові навички та знання. У періоду поганий початок.

З 29 липня до 15 вересня активний період для спілкування, поїздок, знайомств, навчання. Захищайте свої прав серед оточуючих. Лідерство серед знайомих, сусідів, далеких родичів. Активність, реалізуйте плани в бізнесі, навчанні, спілкуванні. З 17-21 серпня багато важливого.

З 29 липня до 29 грудня повторення періоду, був з 19 грудня 2020 до 13 травня 2021. У Вас з’явиться можливість отримувати від інших, жити за рахунок інших, використовувати спільні фінанси і матеріальне. Розвиток Вашого багатства за рахунок інших людей, отримання допомоги і коштів від інших. Розвиток Вашої психології, корекції і зміни, розвиток схильності до езотерики, сексуальності. Це хороший рік для Раків бізнесменів, для тих хто живе за рахунок інших, хто керує чужими фінансами.

З 30 липня до 3 серпня чреда поганих вказівок для сфери багатства, проблеми в спілкуванні, бізнесі, навчанні, поїздках, витратах.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на липень 2021

Пік 10 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, життя і самореалізація.

З 11 до 28 липня – інтелектуальний тонус, новини, спілкування, поїздки.

З 22 липня до 16 серпня – відносини з оточуючими, бізнес.

Пік 24 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, завершення або новий етап, багатство, витрати, система цінностей, психологічні зміни.

З 28 липня до 11 серпня – інформація для сфери багатства.

З 29 липня до 30 серпня – лідерство в спілкуванні, навчанні, бізнесі.

З 29 липня до 29 грудня 2021 – психологія, езотерика, багатство від інших.

Гороскоп опублікований 8 липня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,166