Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – грудень 2020 від Марфи Бомбушкар


У грудні для Раків завершаться довголітні негативні періоди, один з них почався в минулому році, другий два з половиною роки тому. Головне пережити грудень – це може бути найскладнішим місяцем в 2020 році. Січень і лютий 2021 для всього Зодіаку складні, але Ракам трішки легше, а з весни життя буде краще. У грудні акцент на роботі і здоров’ї, багато дрібного зможете зробити в цих сферах. З середини місяця важливі, довголітні, періоди для фінансів. А з кінця грудня акцент переключиться на сферу відносин. І в кінці грудня важливий пік, щоб подумати про себе і своє життя.

З 27 червня по 7 січня зросте Ваша конфліктність, активніше будете у відстоюванні репутації і діях для поваги, важливий період для кар’єри і статусу, в кінці грудня останні конфліктні вказівки. З 21 листопада до 15 грудня творча енергія і харизма.

З 1 до 20 грудня вчіться новому для роботи і здоров’я. Підвищення кваліфікації, курси, вивчення нових обов’язків. Проводьте переговори на роботі, навчайте своїх співробітників, укладайте угоди з клієнтами і шукайте нових клієнтів. Вивчайте своє здоров’я, способи лікування хвороб і оздоровлення (дієти, ліки, способи лікування), обговорюйте лікування з докторами, можна робити медичні процедури до 17 грудня.

З 3 грудня до 7 січня (максимум лютого) період масштабних і серйозних змін, можна починати щось серйозне і масштабне нове, події можуть бути хорошими і поганими. Його можна розділити на дві частини. Спочатку, з 3 – 19 грудня (або пізніше) – це час змін в сфері відносин, початок нових важливих відносин, руйнування слабких відносин, приділіть увагу діловим відносинам та особистим. Цей час може бути найскладнішим, особливо для Раків 3й декади, сильно вплине на фізичне здоров’я, вітальність, психологічний стан. Ймовірно, у відносинах відбудуться зміни, які назрівали близько року. Потім, друга частина з 19 грудня – 7 січня (лютий) – це час змін психології, сексуальності, смерті, травм, операцій. Ще друга частина вплине на Ваші фінанси, фінанси і матеріальне спільне з кимось, борги, спадок, аліменти, підтримку від інших. Друга частина тренда для Раків буде легше, але загальні вказівки в гороскопах все ж погані, треба бути обережніше зі своїми і чужими фінансами. Вже з середини лютого або початку березня життя у Раків стане легше.

Пік 14 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, починання. Акцент Ракам на роботу і здоров’я. Почати нові проект, знайти нову роботу, почати щось на роботі. Займіться своїм здоров’ям, починайте дієту, лікування або інше.

З 15 грудня до 8 січня хороший період для відносин на роботі, розвитку відносин, завершення, початку нових. Наймайте співробітників, звільняйте співробітників, укладайте договори з клієнтами, знаходьте нових клієнтів. Розвивайте робочі відносини, зближується з клієнтами і співробітниками. У цей період займіться здоров’ям, воно покращиться, гарний час для косметичних процедур.

З 16 – 23 грудня виступайте перед клієнтами і співробітниками, просувайте свої ідеї, діліться своїми знаннями і навчайте інших. Кращий час для серйозних угод і договорів в грудні по роботі. Трудові контракти, важливі презентації, укладення договорів.

З 17 – 29 грудня перший тренд який підсилює конфліктність для Раків, висока ймовірність травм і аварій. Конфлікти сильними будуть в сфері відносин і сфері кар’єри. Бережіть репутацію, відносини, статус, конфлікти можуть це зруйнувати.

Після 17 грудня завершиться перший довголітній негативний період для Раків (почався в 2017 році), а після 19 грудня – другий, але це Ви відчуєте лише в кінці місяця (коли усвідомите життя) і вже хороші гороскопи будуть з лютого-березня. Після 17 грудня Раки відчують полегшення, впаде камінь з плечей, легше буде розвиватися життя. З 17 грудня до 8 березня 2023 року Вам слід серйозніше ставитися до своїх боргів, виплат, боржникам, спонсорам, підтримки і доходів від інших людей, різних виплат Вам, спільним фінансів і матеріального, Вашої психології, психологічним криз. Він не те, щоб поганий для Раків, але в перерахованих питаннях і сферах відбудеться корекція, можливо обмеження, стиск, розчарування. Точно буде знищено все слабке. У цей період намагайтеся серйозніше ставиться до боргів, взяття і надання іншим людям, можуть бути обмеження. Психологічні кризи болючіше, а психологічні зміни стануть серйозніше. Варто зміцнити свою психологію. І точно варто зміцнити свої витрати і доходи від інших людей. Найгірше цей період буде в січні-лютому, задасть тренди.

Після 19 грудня завершиться другий період, що почався в грудні 2019, впливав на сферу відносин, розвитку себе, Ваші бажання не завжди відповідали дійсності, якщо були в житті розчарування, то завжди великі. З 19 грудня до 13 травня і повторення з 29 липня до 29 грудня 2021 року буде впливати на те саме, що і описаний абзацом вище період. Але вплив буде інший. У Вас з’явиться можливість отримувати від інших, жити за рахунок інших, використовувати спільні фінанси і матеріальне. Розвиток Вашого багатства за рахунок інших людей, отримання допомоги і коштів від інших. Розвиток Вашої психології, корекції і зміни, розвиток схильності до езотерики, сексуальності. Це хороший рік для Раків бізнесменів, для тих хто живе за рахунок інших, хто керує чужими фінансами. Ракам цей період хороший, але в січні-лютому у нього будуть погані загальні вказівки, так що все в перерахованих сферах плануйте не раніше середини лютого або краще на березень.

З 20 грудня до 8 січня багато дізнаєтеся про своїх партнерів, коханих, ворогів. Період інформації про відносини. Хороший період для переговорів ділових і угод. У святкові дні постарайтеся більше спілкуватися з близькими людьми. Зросте Ваша товариськість.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це один з найсильніших піків для Раків в 2020 і 2021 роках (частина його випадає на 2021 рік). Пік емоційний і багато енергії, дій. Результати, усвідомлення, рішення, кульмінації, завершення. Акцент на Вас, Ваше життя, Ваші цілі, важливі відносини, любов, шлюб, ворожнечу, ділове партнерство.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на грудень 2020

З 1 до 20 грудня – інформація в роботі і здоров’я.

Пік 14 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове в роботі і здоров’я.

З 15 грудня до 8 січня – відносини на роботі, поліпшення здоров’я.

З 17 грудня 2021 до 8 березня 2023 – зміни в фінансах і психології.

З 19 грудня до 13 травня 2021 і з липня до грудня – розвиток в фінансах і психології.

З 20 грудня до 8 січня – інформація про відносини.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – приймайте рішення про життя.

Гороскоп опублікований 10 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,181