Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – травень 2021 від Марфи Бомбушкар


Розпочнеться сприятливий період, що дає Ракам віру, впевненість в собі, розвиток життєвої філософії, знань, далеких поїздок, везіння і удачу. Все так же багато буде енергії і фізичних сил. Наступних пару місяців Ракам дуже сприятливі, хоча і будуть несприятливі тренди в деяких сферах. У травні буде час для публічності і для усамітнення, для таємниць і спілкування.

З 14 квітня по 9 травня відносини з друзями і суспільством. З 19 квітня по 4 травня інформація і спілкування з друзями і суспільством. З 23 квітня по 11 червня перший помітний період для Раків цього року, що дає енергію, дії, реалізацію бажань, агресивність, емоційність.

З 1 по 5 травня несприятливі дні для боргів, кредитів, операцій, публічних скандалів, порушення правил. Не витрачайте багато на дружбу і плани.

З 4 травня по 11 липня період інформації таємної, духовної, містики, дізнаєтеся нове, переглянете існуюче, повернеться старе. Цей період принесе плітки, секрети, таємне спілкування і угоди. Ви будете вивчати містичне, релігію, духовне. Дізнаєтеся більше свої таємниці і чужі. Багато роздумів про таємне і духовне. Вивчайте духовне, психологію, таємниці. Сприятливий період для самотності і таємниць у проектах, письменстві, переговорів, навчанні. Негативний тренд буде з 20 травня по 9 червня. Після 30 травня не починайте нове.

З 5 по 8 травня сприятливі дні для змін у відносинах і дружбі, багатстві, проявіть свою силу волі, наполегливість, керуйте іншими.

З 6 по 10 травня не витрачайте багато грошей, обережніше з відносинами.

З 8 по 15 травня багато енергії, швидкі вчинки, сприятливий тренд для дій на публіці, в дружбі, планах, свою енергію направте на складні, але швидкі, проекти.

З 9 травня по 2 червня період сприятливий для відпочинку, відправляйтесь в подорож, побудьте наодинці з собою, відпочивайте від всіх. Ще цей період сприятливий для таємних відносин, покупок, договорів. Оновлюйте таємні відносини, йдіть на таємні компроміси з ворогами, таємне ділове партнерство в проектах, таємні любовні відносини. Можна здійснювати таємні покупки та інвестиції. Допомагайте іншим людям. Але найкраще в цей час відпочивати, період сприятливо вплине на Ваше психологічний і духовний стан.

З 11 по 14 травня сприятливі дні для таємних переговорів, угод, проектів з інвестицій, кредитів, боргів. Поговоріть зі своїми боржниками і кредиторами. Розберіться з боргами, спадщиною, виплатами.

Пік 11 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове. Сприятливий пік для духовного та інтелектуального розвитку, допомоги іншим людям, прохань про допомогу, наставництва, подорожей, судів, публічних виступів. Акцент піку на дружбу, суспільстві, планах на майбутнє. Починайте нову дружбу, плани, будьте публічні. Постарайтеся допомогти друзям і суспільству.

З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 сприятливий час для Раків, цей період дасть Вам масштабні зміни в вірі, не тільки релігії, а вірі в краще, можливості, удачу. Цей період принесе удачу для знаків стихії води, гармонію на душі, посилить інтуїцію, дасть віру і масштабні події. Для Раків масштабні події в вірі, ідеалах, навчанні, життєвої філософії, релігії, подорожах, судах, правді. У Вас буде можливість отримати вищу освіту або широко розвинути свої знання, вступите до університету, будете більше вчитися новому, знайдете майстерність в якихось знаннях. Знайдете наставників і самі можете стати наставником. Зміниться Ваше ставлення до життя, нова філософія, світогляд. Посилитися Ваша релігійність і віра, може бути знайдете нову. Більше будете подорожувати, поруч і закордон. Більше пошуків істини, захисту правди, менше будете терпіти брехню, може бути буде більше судів або просто будете відстоювати свої ідеали.

З 14 травня по 13 липня, повториться тренд, який може бути йде з січня по 8 серпня. Він описаний в гороскопі на січень, цитата: «Друга важлива і рідкісна вказівку з 28 січня до 21 березня, максимум 31, буде ще 2 рази повторюватися в цьому році і до пари раз в наступному. Як і перша важлива – це вказівка буде активна для не надто важливих сфер в гороскопах для Раків, тих же сфер, де і перша важлива. Особисті гороскопи мають значення. Різниця в дії цих вказівок, перше – це масштабні і швидкі події, друге – це швидкі руйнування. Вказівка зруйнує швидко все слабке в житті, в сферах життя Ви станете бунтувати і руйнувати, менше терпіти, бажання звільнитися, позбутися, від того, що обмежує Вас. Але і виникне бажання домінувати, контролювати, керувати по відношенню до інших. Найбільш активно воно буде в сферах фінансів, дружби, товариства, боргів, багатства свого та чужого, підтримки від інших, планів. Боргові зобов’язання, допомога від інших, спадок, аліменти, якщо це слабо буде зруйновано, якщо обмежує Вас – зруйнуєте самі. Якщо Ви живете за рахунок інших – це буде складний час для Вас. Будьте серйозніше до договорів по боргах, спадку, аліментах, спонсорської підтримки. Вам буде складніше терпіти друзів і суспільство, які не підкоряються Вам, ненадійні, обмежують Вас – ця вказівка зруйнує дружбу. У психології – фрустрації, травми фізичні і психологічні будуть серйозні і тривалі. ».

З 15 по 19 травня покажіть силу волі, змінюйте, в дружбі, відносинах, планах, суспільстві. Це сприятливий тренд, щоб змінювати себе і свою поведінку в суспільстві.

З 18 по 21 травня сприятливі дні для зміцнення відносин, таємних, ділових, відносин зі спонсорами та боржниками. Це хороші дні для боргів, таємної допомоги, кредитів.

З 19 по 23 травня несприятливий тренд розчарування у вірі, таємниці, бережіть свою репутацію, обережніше з публічними скандалами, судами, подорожами.

З 20 травня по 9 червня весь цей час будьте обережніше з плітками, таємними знаннями, таємними переговорами, таємними знайомствами, життєвою філософією, проблеми з обманами, бережіть свою репутацію. Намагайтеся не братися за складне в навчанні, не обманювати інших своїми знаннями. Можуть бути проблеми з подорожами, іноземцями, судами, публічними виступами.

З 26 по 29 травня обережніше з таємними відносинами, відносинами з іноземцями і наставниками. Не витрачайте багато грошей в ці дні, особливо на свої ідеї, закордон, навчання. Несприятливими будуть скандали і суди.

Пік 26 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, усвідомлення, результати. Ракам в цей пік найкраще завершувати складні проекти або відпочивати, не навантажуйте себе. Будуть посилені несприятливі тренди для таємного у відносинах, навчанні, витратах, подорожах. Акцент піку на роботі, здоров’ї, таємницях, духовному, самоті. Завершуйте складні проекти, проходьте співбесіди, звільняйтеся з роботи. Помітні події в таємницях і духовному.

З 27 по 30 травня сприятливі дні для таємного спілкування.

З 27 травня по 3 червня дні віри, творчості, духовна енергія. Пом’якшення конфліктів, менше хвилювань, більше м’якості в настрої, допомоги іншим. Багато енергії щоб допомагати іншим, розвиватися духовно, працюйте над своїм мріями і творчими проектами.

З 30 травня по 23 червня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Раки переглянуть свої таємниці і духовний світ, багато дізнаєтеся про старих плітках, секретах, таємниці чужих і своїх. Не починайте нові плітки і секрети. Сприятливо можете повторно провести таємні переговори, знайомства, поїздки, навчання, угоди. Можуть повернутися старі таємні знайомі, старі проекти. Вчіться духовному, містичному, вивчайте релігії, таємниці буття. Прагніть не дуже навантажувати себе проектами на роботі, переговорами, навчанням, особливо новим. Бережіть своє здоров’я, в цей період буде загострення хронічних захворювань і повернення старих.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на травень 2021

З 4 травня по 11 липня – інформація про таємниці і духовне.

З 9 травня по 2 червня – таємні відносини, відпочинок.

Пік 11 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, акцент на дружбу, товариство, плани.

З 13 травня по 29 липня – сприятливий період для розвитку духовного та інтелектуального, удача і віра.

З 14 травня по 12 липня – обережніше з витратами, спадщиною, чужими грошима, травмами, операціями, дружбою, товариством, планами.

Пік 26 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, усвідомлення, акцент на роботу, здоров’я, таємниці, усамітнення.

З 30 травня по 23 червня – перегляньте таємниці і духовне.

Гороскоп опублікований 28 травня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,431