Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – червень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Ракам лише 6 поганих днів, місяць дуже хороший. Важливий, хороший, період для відносин і багатства, цінностей. Період витрат і заробітків. Пік для таємниць, духовного, відпочинку. Важливий пік, щоб розібратися в собі і відносинах, для життя.

З гороскопів на квітень і травень тривають різні періоди і вказівки, з травня важливий хороший період і повторення поганої вказівки.

З 1-5 червня хороші дні, стабілізація і зміцнення, у витратах, допомоги і багатстві від інших, спадщині, таємниці, духовному.

З 2 до 27 червня дуже хороший період, погані тільки 22-25 червня, для відносин, особистих цінностей, багатства. Особисті цінності, чим Раки дорожать, зміните своє ставлення до них, позбудетеся від непотрібного, більше будете цінувати найдорожче. Багатство – купуйте собі бажане, робіть заощадження, колекції, схрон на чорний день. Відносини – розвивайте стосунки, забувайте старі, починайте нові, ділові відносини до 23 червня не починайте, розривайте стосунки з 22-25 червня. Ракам жінкам упевненість в собі, більше проявів своєї жіночності, гарний час для змін в зовнішності і стилі.

З 2-8 червня найгірша вказівка в місяці, сварки, травми, таємна агресія.

Пік 10 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, рестарт старого. Багато новин старих, детальних. Важливий пік для таємниць, духовного, відпочинку, ізоляції, секретної інформації, поїздок.

З 11 червня до 29 липня активні в багатстві, багато розтрат накопичень, грошових суперечок, розвитку бізнесу та джерел доходів. Енергія для досягнення цілей, реалізації бажань в зароблянні і витраті багатства, захисту, скандалів, втрат. У періоду найгірші вказівки з 28 червня до 7 (10) липня. Найкращі вказівки з 10-17 липня. Решта днів залежать від особистих гороскопів.

З 12-16 червня погане вказівку, Ракам слабкіше, лінь, мрії, обмани, безвідповідальність, гірше для таємниць, духовного, ізоляції, здоров’я, витрат, сексуальної теми.

З 12-25 червня гарна вказівка, удача, великі можливості для таємниць, особистого розвитку і духовного, далеких поїздок, судів, публічних виступів, навчання.

Пік 24 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – дуже хороший пік для Раків, удача, оптимізм, великі події в житті, добрі емоції, віра в майбутнє, дуже багато енергії і бажань, рішучість від ідеалів і віри. Кульмінації, результати, рішення, важливі новини, новий етап або завершення. Важливий пік для Ваших відносин і життя.

З 27 червня до 22 липня хороший період для багатства, ймовірно поганий початок, гірше буде з 5-10 липня, найкраще з 10-17 липня, інші дні хороші або нормальні. Укладайте договори, робіть інвестиції, купуйте дороге. Починайте щось колекціонувати, як серйозне захоплення. Період вплине на Ваші цінності.

З 28 червня до 7 (10) липня чреда поганих вказівок на руйнування, травми, сварки, гірше для Вашого багатства і багатства від інших, витрат, суспільства, дружби, операцій, психологічна і сексуальна незадоволеність, кризи.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на червень 2021

З 2 до 27 червня – хороший період для відносини, цінностей, особистого багатства.

Пік 10 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, рестарт, нове, духовне, ізоляції, таємниці, здоров’я.

З 11 червня до 29 липня – активні в багатстві.

Пік 24 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, дуже важливі новини і рішення, Ваше життя і відносини.

З 27 червня до 22 липня – період для багатства.

Гороскоп опублікований 16 червня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,172