Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – квітень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Важливий місяць для Раків, в середині квітня важливий пік для кар’єри і репутації, в кінці місяця важливий період розвитку в житті, руйнувань, сил і дій. З кінця першої декади почнуться погані вказівки, найгірше середина місяця. Періоди для дружби, публічності, відносин із суспільством і інформації про нього, далеких планів на майбутнє.

Тривають хороші періоди для кар’єри, репутації, цілей, таємниць з гороскопу на березень 2021 для Рака.

З 4 до 19 квітня вивчайте, знайомтеся і розвивайте знайомства, пишіть, виступайте, діліться ідеями і розвивайте ідеї, підвищуйте свої знання і розвивайте, вчіться і вчіть, вирушайте в поїздки в усьому, що впливає на Вашу кар’єру, репутацію, професію, цілі та нагороди. Більше приділіть уваги інформації та спілкуванню з керівництвом і способам просування по кар’єрних сходах. Угоди, переговори, відрядження важливі і результативні.

З 5-13 квітня намагайтеся берегти здоров’я і таємниці.

З 8-19 квітня якщо будете працювати, показувати себе, зможете отримати результати і розвинути свою кар’єру, таємниці, здоров’я, духовний світ, репутацію.

З 10-18 квітня чреда поганих вказівок для багатства, відносин, кар’єри і репутації.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – емоційні зміни, новини, нове. Складний пік для Раків, небезпека травм і втрат. Приділіть увагу кар’єрі, цілям, досягненням, професії, репутації, важливим договорами, всьому що впливає і змінює Ваш статус. Нове в стосунках.

З 12-21 квітня вдалі дні для дій в судах і таємних скандалах, витребування боргів і взяття нових, розвитку своїх таємниць і руйнування чужих, таємних дій, духовного зростання.

З 14 квітня до 9 травня відносини з друзями і суспільством, бажання публічності, участь в спільних планах. У періоду багато поганих вказівок, Ракам вони будуть легше, проблеми виникнуть з втратами, витратами і інтригами. Розвивайте відносини з суспільством і друзями, але не ризикуйте, стежте за своїми вчинками і бажаннями, відносинами.

З 29 квітня до 4 травня інформація, новини, спілкування з друзями і суспільством. Публічно виступати, дізнаватися більше про свої плани і дружбу, суспільство. І у цього періоду багато поганих вказівок, що розчаровують в дружбі, планах, суспільстві.

З 21-28 квітня чреда поганих вказівок для дружби, відносин, планів, витрат, публічності.

З 23 квітня до 11 червня важливий період для Раків, що руйнує і творить, фізичні сили, завзятість, наполегливість, активні дії, розкриття емоційністі і посилення, дратівливість, скандальність, травми. Від особистих гороскопів залежить багато, зруйнує період або побудує, схильності. Скандали сильніше, терпіння на образи і приниження менше, можна як захистити себе, так і зруйнувати все. Емоції та бажання можна направити, а можуть виходити з-під контролю. Працюйте над своїми бажаннями, досягайте поставленої мети, розвивайте. Фізичних сил і енергії багато – братися за складне або надірватися. Посилиться сексуальність. Чоловіки Раки період відчують період сильніше, зростуть чоловічі якості, привабливість в очах жінок. Кінець періоду буде поганим.

З 27 квітня до 6 жовтня повернення старих змін у відносинах, старих подій, що змінюють і усувають відносини. Період фоновий.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – швидкі події і змінні, несподівані, кульмінації, важлива інформація, рішення, завершення або продовження по-іншому. Приділіть увагу любові, дітям, творчості, друзями, суспільству, планам на майбутнє. Реалізуйте бажання в любові, з дітьми, творчості, завершуйте що хотіли або намагайтеся змінити, по-іншому розвинути. Покажіть себе на публіці і в дружбі, несподівані події і розвиток ситуацій, планів.

З 28 квітня до 2 травня нейтральна вказівка, зміни в дружбі, планах, суспільне становище, активність і розвиток, руйнування, егоїстичні і ексцентричні вчинки.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Раків на квітень 2021

З 4 до 19 квітня – вплив інформації на кар’єру, репутацію, цілі.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, нове, кар’єра і репутація, цілі.

З 14 квітня до 9 травня – відносини з друзями і суспільством.

З 19 квітня до 4 травня – інформація про друзів і суспільство.

З 23 квітня до 11 червня – енергія і фізичні сили.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, результати, діти, творчість, друзі, плани, суспільство.

Гороскоп опублікований 7 квітня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,424