Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – березень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


В кінці березня буде важливий пік для Раків, приділите увагу важливим сферам. У березні та квітні спробуйте більше відпочивати, хоча б фізично, фізичних сил буде менше. Все встигнете надолужити з кінця квітня, коли почнеться низка важливих вказівок для Раків до кінця липня. Будуйте і руйнуйте таємниці. Треба зайнятися відносинами, які впливають на кар’єру і репутацію, цілі, досягнення. Весь березень багато розвитку інтелектуального, духовного, світоглядного.

З січня тривають більш важливі вказівки для Рака, з гороскопу на лютий більш хороші, але менш важливі, всі вони будуть тривати в гороскопі для Рака на березень.

З 4 березня до 23 квітня менше фізичних сил, бережіть здоров’я, працюйте в своєму ритмі і не женіться за іншими, надто не навантажуйте себе, краще працювати на самоті. Енергії буде не вистачати для публічного, більше сил будете отримувати на самоті. Буде енергія для розвитку духовного і таємниць, для цього період хороший. Таємниці – розвивайте свої, руйнуйте чужі, вивчайте секрети інших людей і таємниці буття. Свої таємниці можете зруйнувати, показати, якщо є бажання. Духовний розвиток – посилиться релігійність, інтерес до містики і езотерики.

З 9-15 березня хороші дні для відпочинку, духовного, творчості, виступів, дні не підходять для покупок і серйозних вчинків у відносинах.

Пік 13 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть енергії, сил емоційних, стабілізує емоційний і духовний стан. Пік нового і новин. Приділіть увагу вірі, духовному, відношенню до життя. Починайте навчання, краще творчому, психології, містиці, релігійному та духовному, можна чогось важливого іншому. Починайте суди, поїздки за кордон, відносини із зарубіжжям. Починайте будь-яке важливе завдання, яке повинно донести Ваші ідеї до інших, написання книги, дипломні роботи, підготовку до виступу. Отримуйте нові погляду на життя.

З 15 березня до 4 квітня інтелектуальний тонус, легше вчитися і вчити інших, більше товариськості, творчі ідеї. Займіться своїм навчанням або навчанням інших, починайте нове або розвивайте, оновлюйте, існуюче. Вірогідні далекі і близькі поїздки в ці дні. Ще одна вказівка для початку, що дає енергію, для дипломних робіт, написання книг, виступів перед іншими, ділитися своїми знаннями з іншими. Дізнавайтеся про судах, учнів, вчителів, курсах. Отримуйте знання від інших, курси, семінари, форуми – вчитися у інших буде легше. Період хороший, лише в кінці березня пару поганих днів.

З 18-25 березня енергія для духовного зростання і змін себе. Хороші дні для операцій і лікування. Хороші дні для досягнень цілей в кар’єрі, боргах, виплатах.

З 18 березня до 3 квітня хороші дні для відносин. До 21 березня відносин з усіма, у Вас зросте харизма. Після 21 березня для відносин з керівництвом, VIP, впливовими людьми, тими хто може допомогти і впливає на Ваш статус і кар’єру.

З 22-26 березня бережіть секрети, обережніше зі скандалами через ідеї, плітки, знання.

З 21 березня до 14 квітня 2021 року це найкращий період для розвитку відносин з керівництвом, VIP, впливовими людьми, тими хто може допомогти і впливає на Ваш статус і кар’єру. Цього року період хороший, лише в кінці поганих пару днів. Починайте, розвивайте, оновлюйте відносини для репутації, цілей, нагород, кар’єри, професійного зростання. З партнерами, відносинами, можете добитися великих висот в своїх цілях і кар’єрі. Відносини будуть впливати на Вашу репутацію і кар’єру. Хороший період для офіційного оформлення ділових і особистих відносин – ділового партнерства, шлюбного контракту. Якщо Ви вже в шлюбі або є діловий партнер – змінюйте умови договорів, якщо треба. Романтичні стосунки з керівництвом.

Пік 28 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати, усвідомлення, звістки, завершення і переходи на інший рівень, хороший пік. Приділіть увагу своїм бажанням в сімейній сфері, рідним, переїзду, ремонту, купівлі або продажу нерухомості, щось з цим вирішуйте і отримуйте результати. Приділіть увагу кар’єрі, важливим проектам, цілям, нагородам, досягненням, керівництву – це час показати себе, свої бажання і розібратися. Особливо приділяйте увагу відносинам в ці дні, впливають на Вашу кар’єру і репутацію.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на березень 2021

З 4 березня до 23 квітня – бережіть сил, працюйте в поодинці, розвивайте таємне і духовне.

Пік 13 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – прилив сил, нове, новини, віра, духовне, філософія, навчання.

З 15 березня до 4 квітня – дні для інтелектуального розвитку та навчання інших.

З 21 березня до 14 квітня – вплив відносин на статус і кар’єру, досягнення цілей.

Пік 28 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, рішення, звістки, сім’я і кар’єра.

Гороскоп опублікований 9 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,381