Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – січень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


У гороскопі на січень почнуться важливі вказівки і періоди, які для Раків будуть впливати на особистому та зовнішніх рівнях. Зміни психологічні, корекції і трансформації. Зміни в фінансах, особливо якщо Ви живете за рахунок інших і багато фінансових новин. Буде хороший період для відносин і весь січень Ви активні будете в стосунках. Активний, Ракам трохи скандальний, період для громадської сфери.

Для Раків в гороскопі на грудень 2020 почалися два важливих періоду, які змінять Ваше психологію і фінанси, періоди важливі, будуть тривати довго.

З 7 січня до 4 березня у Вас зросте активність в суспільстві і дружбі, енергія для реалізації планів, спільних заходів. Період буде оновлювати Вашу позицію серед друзів і колективів, будете більше керувати ними, скандалити якщо вони з Вами не згодні, руйнувати погану дружбу. Найсильніші скандали з середини січня до середини лютого, час руйнування дружби, спільних і особистих планів, зв’язку з колективами.

З 7 – 12 січня розвивайте дружбу і відносини, кар’єру, будинок.

З 8 січня до 1 лютого хороший період для відносин. Миріться з ким посварилися, знаходите компроміси з конкурентами, легше довести свою правду перед ворогами. Розвиток любовних відносин, якщо у Вас є кохана людина – це час для нового етапу у відносинах. Якщо Ви самотні постарайтеся завести знайомства з метою серйозних відносин. Якщо у Ваших стосунках вже все занадто погано – розривайте їх. Будь-які свої відносини в цей час Ви можете розвинути, більше уваги приділяти іншим, йти на компроміси, серйозніше ставиться до відносин.

З 8 січня до 15 березня вивчайте психологію, езотерику і містику, чуже багатство і свої витрати. У Вас зросте інтелектуальний інтерес в фінансах, інших людях і різних таємниці буття. Займіться вивченням своїх витрат, на що витрачаєте гроші, де можна вигідніше взяти в борг, як повернути борги від боржників, дізнавайтеся більше своїх боржників і спонсорів, вчіться жити за рахунок інших. Проводьте переговори про фінансову підтримку, аліменти, спадщину. У перших 2х декадах лютого – пробуйте повторно.

Для світу, Зодіаку, з 8 січня до 5 лютого, максимум 13, буде низка скандалів, конфліктів, агресії і руйнувань. Ракам цей час легше, якщо Ви не холерик або не любитель бійок, часто Раки полохливі люди. Але все-таки, можуть бути серйозні скандали з друзями і суспільством. Ця низка погана витратами, психологічними кризами, травмами, операціями – цьому вказівки сильніше для Рака.

З 8 – 13 січня важлива інформація для фінансів, боргів, спадщини, аліментів.

Важлива і рідкісна вказівка з 9 січня до 1 лютого, максимум 15, але в загальних гороскопах для знака Рака воно буде найбільш активно в не дуже залежних від Вас сферах. Багато що залежить від особистих гороскопів. Вказівка змінить Ваше ставлення до сфер, філософію, бажання, прагнення. Торкнеться для Раків воно дуже багато сфер, майже половину з усіх. Найбільш активно воно буде в сферах фінансів, дружби, товариства, боргів, багатства свого та чужого, підтримки від інших, планів. Вказівка принесе масштабні події і бажання в цих сферах, швидкий їх розвиток. Не беріть багато в борг і не давайте іншим, не просіть про підтримку, в судах (у спадок, аліментах, боргами) будуть проблеми. Намагайтеся багато не витрачати і не скандалити через гроші. Ще ця вказівку вплине на Вашу психологію і сексуальну сферу. Психологічні травми будуть сильніше звичайного. У сексуальній сфері нерозбірливість і поспішність. І останнє – це травми і операції – це теж проблемно, масштабно і несподівано.

Пік 13 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – новини, нове, кардинальні зміни, позбавлення, втрати. Головне в ці дні нічого не втратити, особливо в сфері відносин. Акцент піку на відносини, початок нових відносин або важливі новини про них. Якщо хочете, самі починайте розривати або змінювати відносини, але, якщо події від партнерів – це буде болісно. Не починайте скандали.

З 22 до 26 січня – серйозніше зі здоров’ям і фінансами.

Пік 28 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – багатий на події пік, раптові, серйозні, масштабні, дні кульмінацій, результатів, змін, рішень. Ракам найбільший акцент на доходи і витрати, але й багато інших сфер буде активно. У настрої Ви будете емоційні і агресивні. Бережіться травм. Сильні вказівки на втрати і руйнування.

Друга важлива і рідкісне вказівку з 28 січня до 21 березня, максимум 31, буде ще 2 рази повторюватися в цьому році і до пари раз в наступному. Як і перша важлива – ця вказівка буде активна для багатьох сфер, але не залежних від Раків, тих же сфер, де і перша важлива. Особисті гороскопи мають значення. Різниця в дії цих вказівок, перша – це масштабні і швидкі події, друга – це швидкі руйнування. Вказівка зруйнує швидко все слабке в житті, в сферах життя Ви станете бунтувати і руйнувати, менше терпіти, бажання звільнитися, позбутися, від того, що обмежує Вас. Але і виникне бажання домінувати, контролювати, керувати по відношенню до інших. Найбільш активно вона буде в сферах фінансів, дружби, товариства, боргів, багатства свого та чужого, підтримки від інших, планів. Боргові зобов’язання, допомога від інших, спадок, аліменти, якщо це слабке буде зруйновано, якщо обмежує Вас – зруйнуєте самі. Якщо Ви живете за рахунок інших – це буде складний час для Вас. Будьте серйозніше до договорів по боргах, спадку, аліментах, спонсорської підтримки. Вам буде складніше терпіти друзів і суспільство, які не підкоряються Вам, ненадійні, обмежують Вас – ця вказівка зруйнує дружбу. У психології – фрустрації, травми фізичні і психологічні будуть серйозні і тривалі.

З 30 січня до 21 лютого переоцінюйте свої борги, витрати, допомогу від інших людей. Повторно проводьте переговори з боржниками і кредиторами, спонсорами. Переоформляти спадщину, аліменти, договори по кредитах. Але не починайте нові. Вивчайте містику і езотерику, психологію, глибше і повторно. За загальним вказівкам в цей період будуть затримки і проблеми з новими: поїздками, інформацією, комунікацією, технікою, проектами.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на січень 2021

З 7 січня до 4 березня – активні в дружбі і суспільстві.

З 8 січня до 1 лютого – розвиток відносин.

З 8 січня до 21 березня – інформація про фінанси, містичному.

Пік 13 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 – нове, акцент на відносини.

Пік 28 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 – несподіване, рішення, кульмінації, акцент на доходи і витрати, втрати.

З 30 січня до 21 лютого – переоцінка фінансів, проблеми з новою інформацією та комунікацією.

Гороскоп опублікований 30 грудня 2020 року – М. Бомбушкар в співавторстві з A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,380