Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – лютий 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


По 21 лютого не починайте нові проекти, уважніше з документами та інформацією. З січня у Вас більше уваги до багатства і витрат, психології, криз, в лютому ще більше уваги, вказівок, для цих питань. Будете публічно активні, вказівки на сильні скандали з друзями і в суспільстві, деякі з них йдуть з січня, нові будуть в лютому.

З гороскопу на січень для Раків тривають різні періоди і тренди, з впливом на доходи і витрати, спадок, травми, психологію, сексуальність, езотерику, смерть.

З 1 до 25 лютого робіть своє багатство за рахунок інших, отримання допомоги, легше з питаннями боргів і кредитів, вдаліше будуть суди по фінансових питаннях (борги, виплати, спадок, аліменти, кредити), крім 4-8 і 17-22 лютого. Вам треба використовувати засоби інших людей, багатство буде приходити від інших, життя за рахунок інших. Плануйте повторні важливі переговори і договори для вирішення цього. Нові договори і переговори краще після 21 лютого. Ви зможете сподобатися і розвинути відносини зі спонсорами і кредиторами. Легше витребувати борги від інших, а Вам домовлятися для кращих умова повернення боргів. Період вплине на Вашу сексуальність – більше привабливості, вплине на психологію – більше гармонії. З січня йдуть важливі і складні вказівки для психології, сексу, фінансів і збагачення від інших – цей період згладить ці вказівки, крім поганих днів в лютому з 4-8 і з 17-22.

З 4-8 лютого погані дні для багатства і витрат, боргів, відносин, публічних скандалів.

З 9-13 лютого хороші дні для боргів, дорогих покупок, судів, розвитку відносин, вдалими будуть витрати.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, починання. Приділіть увагу своїми боргами, кредитами, спадку, отримання допомоги від інших, боржникам, виплат. Починайте діяти! В борг брати, оформляти кредити з нуля, поки не треба. А ось вимагати повернути борг, зайнятися спадщиною, повторно попросити про допомогу – цьому час. Займіться своєю психологією і сексуальною сферою. Ракам пік непоганий, але треба бути обережніше зі скандалами на публіці, напруга з друзями і в стосунках. Є слабкі вказівки на аварії, травми, операції.

З 13-17 лютого багато корисної інформації для питань багатства, вдалий час для просування своїх ідей і повторних переговорів зі спонсорами, кредиторами, боржниками.

З 17-22 лютого погані дні, скандальні, досить руйнівні для відносин, багатства, дружби, планів. Скандали через інтриги з друзями, публічні романи, вимоги до друзів, публічна скандальність. Менше витрачайте чужі гроші, менше беріть в борг, не здумайте давати в борг друзям.

З 21-28 лютого сила волі і енергія для змін і дій в планах, відносинах, дружбі, суспільстві. Час впливати на друзів і партнерів, суспільство, домагатися бажаного, завойовувати цих людей і плани, керувати ними, змінювати своє ставлення, реалізовувати бажання.

З 25 лютого до 21 березня період харизми, віри в краще, пом’якшення проблем в житті через філософський погляд на них, більше віри духовної та просто світлих надій на майбутнє – це хороший період для Раків. Життєвої вірою, ідеалами, прагненнями, філософією – цим зможете вирішити багато проблем, звертайтеся до цього при проблемах. Вдалий період для судів, публіцистики, ораторства, навчання, допомоги іншим людям, зарубіжних поїздок, відносин з іноземцями, відносин з учнями і наставниками. З учнями, вчителями, покровителями розвивайте стосунки, романи. У Вас буде бажання вчитися і навчати інших, бажання саморозвитку інтелектуального і духовного, захисту і заступництва над іншими.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – додатися сил і енергії, рішення, кульмінації, новини. Багато важливих новин, спілкування, знайомств, поїздок, навчання. Приділіть цьому увагу. Плануйте завершення судів, важливі публічні виступи, захист і презентацію своїх знань, важливі поїздки на ці дні.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Рака на лютий 2021

З 1 до 25 лютого – багатство від інших.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, увагу до багатства і витрат, психологічному стану.

З 25 лютого до 21 березня – розвиток себе, життєва віра.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, новини, кульмінації, увага до знань, спілкування, поїздка.

Гороскоп опублікований 3 лютого 2021 року – М. Бомбушкар. Співавтор A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,381