Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – липень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


До середини і кінця липня йдуть хороші періоди, любові, розваг, цілеспрямованості, привабливості та енергії. Важливий пік для сфери сім’ї та нерухомості. Маса хорошою інформації про сім’ю і нерухомості. Інформація про дітей, захоплення, любові, не вся гарна. Два хороших періоду для роботи і здоров’я. Повторення хорошого періоду для публічності, дружби, планів на майбутнє.

З травня й червня йдуть різні періоди і тренди, з травня важливий для таємниць і духовного.

C 5-10 липня чреда вказівок на ексцентричні вчинки в любові і розвагах, дружбі, поганими будуть вказівки для витрат, інвестицій, бізнесу, публічних скандалів.

З 10-17 липня Овнам гарна вказівка для любові і розваг, маса енергії і привабливості. Час для творчості, бізнесу, сварок, судів, покупок бажаного собі.

Пік 10 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове і новини. Овнам важливий для сфери сім’ї та нерухомості, місця проживання.

З 11 до 28 липня період хороших новин про сім’ю, інформації для сфери сім’ї та нерухомості, спілкування з рідними, бізнесу по нерухомості. Переговори, оформлення документів, комунікація, знайомства, пошук інформації по сімейній сфері і нерухомості.

З 13-17 липня хороші дні для таємниць, духовного, допомоги рідним, творчості, відпочинку.

З 16-20 липня погані дні для кар’єри і статусу, сварок з керівництвом, руйнувань цілей.

З 22 липня до 16 серпня хороший період для відносин на роботі і здоров’я. Договори, контракти, звільнення для роботи. Звільнення і найму співробітників, розвиток відносин з працівниками та клієнтами, суди, пошук компромісів. Піднімайте ціни за свої послуги, просіть надбавку до заробітної плати або виплату. Для здоров’я – дієти, косметичні процедури, правильні звички. У проблемах зі здоров’ям полегшення.

Пік 24 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, результати, рішення, завершення або новий етап. Овнам важливий для кар’єри, статусу, професії, важливих цілей, сім’ї, нерухомості, місця проживання.

З 27 липня до 1 серпня низка вказівок на переоціненість сил і надмірну активність, сварки, витрати, проблеми з таємницями, суспільством, друзями.

З 28 липня до 11 серпня інтелектуальний тонус, товариськість, красномовство. Дізнаєтеся важливе про кохання, дітей, творчості, захоплення. Інтелектуальна творчість. Не вся інформація і спілкування хороші.

З 29 липня до 15 вересня період енергії, сил, активності і діяльності для роботи і здоров’я. Бути лідером на роботі. Руйнувати на роботі не задовільне, будувати бажане. Реалізація завдань будь-якої складності в роботі. На роботі зросте скандальність, з ледачими працівниками, які вимагають надміру клієнтами. Енергія для здоров’я, спорту, сила волі для вироблення хороших звичок. З 19-25 серпні багато важливого.

З 29 липня до 29 грудня 2021 року повторення періоду, був з 19 грудня 2020 до 13 травня 2021. Період розвитку, нових можливостей, експансії, поновлення, поліпшення, нового в дружбі і суспільстві, планах на далеке майбутнє, групах і спільних проектах. У січні, ймовірно, період зруйнує те, що вже не можна поліпшити або зберегти в цьому. Про всяк випадок, бережіть свою суспільну репутацію, не скандальте з друзями (вони потім можуть повернутися, у другій половині року). За цей «рік» розвивайте сферу дружби – знаходьте нових друзів. Займіться політикою або іншими соціальними активностями. Вступайте в клуби за інтересами. Реалізовуйте спільні проекти і плани з друзями. Дружби і спільного буде багато у Вас!

З 30 липня до 3 серпня не завадить обережність c ризикованими ідеями, плітками, інформацією в спілкуванні, публічних виступах, любові, розвагах, дітей, творчості, багатстві.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на липень 2021

Пік 10 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, сім’я і нерухомість.

З 11 до 28 липня – інформація про сім’ю і нерухомості.

З 22 липня до 16 серпня – відносини на роботі, поліпшення здоров’я.

Пік 24 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, любов, дружба, товариство, творчість, діти.

З 28 липня до 11 серпня – інтелектуальний і творчий тонус.

З 29 липня до 30 серпня – енергія для роботи і здоров’я.

З 29 липня до 29 грудня 2021 – розвиток дружби, громадської позиції, планів на майбутнє.

Гороскоп опублікований 9 липня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,388