Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – червень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Хороший місяць, все погане буде ослаблено, багато хороших періодів і вказівок. Хороший період для сімейної сфери. Два періоду для любові, розваг, творчості, енергія і привабливість. Важливий пік для сфер сім’ї, кар’єри, репутації, статусу, цілей.

Різні періоди і вказівки тривають з квітня і травня.

З 1-5 червня хороші дні для спілкування, суспільної активності, виступів, навчання, бізнесу.

З 2 до 27 червня хороший період для сімейної сфери, погані 22-25 липня. Покращуйте стосунки з родиною, свій будинок. Переговори і покупку нерухомості плануйте на дати після 23 червня, якщо в минулому не вийшло укласти договори для нерухомості спробуйте повторити до 23 червня та час переукладати договори.

З 2-8 червня найскандальніші дні для Овнів в червні, сварки, розриви, усунення, гірше для сімейної сфери, кар’єри, статусу.

Пік 10 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рестарт, нове, новини. Важливий для навчання, інформації, знайомств, спілкування, поїздок, бізнесу. Краще рестарт старого. Нове розпочате безрезультатно.

З 11 червня до 29 липня період активності, азартність, сексуальності енергії, фізичних сил, , цілеспрямованості. Погані дні з 28 червня до 7 липня для Овнів ослаблені, хороші дні з 10-17 липня – посилені. Розвитку та енергії більше в творчості, розвагах, спорті, любові. Лідерство в любові і розвагах, вихованні дітей. Будь-яка активність і розваги будуть давати енергію.

З 12-16 червня погане вказівку для таємниць, духовного, жертв, навчання, спілкування, бізнесу.

З 21-25 червня хороші дні для сімейної сфери, таємниць, духовного, віри, відпочинку.

Пік 24 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, кульмінації, рішення, завершення або новий етап. Хороший пік, допомагайте іншим, просіть про допомогу, заступництво, віра і духовні сили. Таємна активність допоможе з кар’єрою, репутацією, сім’єю. Важливий пік для сім’ї, нерухомості, кар’єри, статусу, репутації, цілей в житті.

З 27 червня до 22 липня період харизми, привабливості, любові і гармонії. Гармонія і успіх в публічності, любовних відносинах і відносинах з дітьми, розвагах і творчості, задоволення від них. Погані дні з 5-10 липня ослаблені, найкращі з 10-17 липня.

З 28 червня до 7 липня чреда поганих вказівок, Овнам частково ослаблених. Ослаблені будуть в любові, розвагах, дружбу, дітей, суспільстві, публічності, творчості, не доводьте до сварок і руйнувань. Гірше з витратами, багатством, скандалами, травмами, репутацією, зрадами.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на червень 2021

З 2 до 27 червня – хороший період для сімейної сфери.

Пік 10 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, рестарт, початок, важливе навчання, поїздки, бізнес, спілкування.

З 11 червня до 27 липня – енергія і фізичні сили, розвиток в любові і розвагах.

Пік 24 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, результати, новий етап, кар’єра, статус, сім’я, нерухомість.

З 27 червня до 22 липня – харизма, успіх в публічності, любові, розвагах.

Гороскоп опублікований 18 червня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,491