Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – квітень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Найкращий місяць в 2021 році для Овнів – квітень! Найважливіший для відносин, знань, спілкування, багатства, Вашої особистості і бажань, саморозвитку. З середини гороскоп на місяць почне погіршуватися, спочатку погане буде ослаблене, поганим стане в кінці. Більшість вказівок будуть хорошими, з будь-якими проблемами впораєтеся. Початок нового життя, усунення, зміни. Багато важливого для сфери багатства. Активність в сфері сім’ї та нерухомості.

З гороскопу на березень 2021 для Овнів тривають хороші періоди, важливий для відносин, спілкування і навчання, поїздок.

З 3-9 квітня сильна і гарна вказівка для спілкування, привабливості, сексуальності, відносин, багатства, публічності, поїздок.

З 4 до 19 квітня інтелектуальний тонус, легко навчатися новому, досліджувати, спілкуватися, в спілкуванні та навчанні бажання лідирувати і наставляти, багато важливих новин і поїздок. Заводьте нові знайомства і розвивайте старі. Більше вчіться самі, вчіть інших, у інших вчитися складніше.

З 5-13 квітня незібраність, дурні скандали і бравада, розмитість в бажаннях і діях, бережіть здоров’я і таємниці, сексуальні проблеми.

З 8-19 квітня друга сильна і гарна вказівка, енергія, вітальність, фізичні сили, дієвість. Покажіть себе і розвивайте бажане, дійте, стійте за себе.

З 10-18 квітня чреда поганих вказівок для відносин і багатства, перекрита хорошими вказівками, сильні проблеми можуть бути у відносинах з керівництвом, репутацією, ревнощами, образами. Намагайтеся менше витрачати на кар’єру і свої бажання.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – багато емоцій, енергії, кардинальних вчинків, найважливіший пік для Овнів у 2021 році, велика важливість народженим в ці дні, початок нового в житті, змін, усунень, важливих новин. Якщо пік принесе проблеми, втрати, біль, не бійтеся Ви впораєтеся. Краще змінювати себе і позбуватися. Починайте щось важливе в житті в ці дні.

З 12-21 квітня третя вказівка яка дає енергію, реалізовуйте складні і масштабні плани і завдання. Успіх у відстоюванні своїх прав в дружбі, в судах, в колі знайомих.

З 13-18 травня остання хороша сильна для Овнів вказівка. Енергія і удача, віра, сподівання, плани і прагнення. Покажіть себе в суспільстві і дружбі.

З 14 квітня до 9 травня важливий період для сфери багатства, в 2021 році у нього буде багато поганих вказівок. Намагайтеся заробити гроші, знайти нові джерела доходів і розвинути старі, розвинути свої колекції, збагатитися. Здійснюйте тільки обдумані і сплановані покупки, договори, інвестиції, витрати. Зростуть витрати, розчарування, обмеження, порушення.

З 19 квітня до 4 травня період інформації про багатство, джерелах доходів, колекціях. Багато поганих вказівок, серйозніше поставтеся до інформації, не будуйте великих планів, уважно вивчайте документи, тверезо оцінюйте переговори і угоди, не поспішайте в переговорах і угодах, стежте за правилами. Використовуйте свої знання для заробітків і вчіться новим способам тільки серйозно, без імпульсів.

З 21-28 квітня чреда поганих вказівок для відносин і багатства.

З 23 квітня до 11 червня період творення і руйнування для сфери сім’ї та нерухомості. Багато що залежить від особистих гороскопів. Якщо Ви за характером людина скандальна і вдома часто руйнуєте – це посилиться. Созидатель – зможете побудувати, відремонтувати, відстояти свої права. Починайте серйозні ремонти, захист своїх прав, реалізацію своїх інтересів в нерухомості. Ставайте лідером в сім’ї і захисником. Якщо Ви руйнівник – намагайтеся себе стримувати. Всі Овни стануть скандальніше і емоційніше, сильніше стануть скандали, не тільки з рідними, образливість.

З 27 квітня до 6 жовтня фоновий період, уповільнення нових змін в кар’єрі і репутації, повторення старих змін і їх завершення.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – розуміння, результати, рішення, важлива інформація. Приділіть увагу своєму багатству і витратам, отримання допомоги від інших, збагаченню від інших, спадщині, виплатам, аліментам, цінностям матеріальним і духовним, психології, сексу. Пік несподіваних і руйнівних подій, намагайтеся не поспішати з діями. Свої бажання з витратами і боргами поки притримайте. Не хваліться, не показуйте, занадто своє багатство, не поспішайте витрачати і інвестувати. Психологічні фрустрації і сексуальна поспішність.

З 28 квітня до 2 травня ексцентрична поведінка в угодах, витратах, покупках, інвестиціях, ділових договорах і завданнях. Не поспішайте.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овнів на квітень 2021

З 4 до 19 квітня – інформація, навчання, спілкування.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, важливі зміни в житті.

З 14 квітня до 9 травня – багатство.

З 19 квітня до 4 травня – інформація про багатство.

З 23 квітня до 11 червня – активність з родичами і нерухомістю.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, розуміння, результати, доходи і витрати, багатство.

Гороскоп опублікований 7 квітня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,172