Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – травень 2021 від Марфи Бомбушкар


Малопомітний місяць для Овнів. У першій половині місяця можуть бути проблеми з багатством. З середини травня повторення несприятливого тренда для багатства, дружби, планів, суспільства. З другої половини багато новин, угод, спілкування, знайомств, подорожей. Ви дізнаєтеся багато нового і з кінця місяця буде переоцінка. У травні почнеться важливий період для таємниць, духовного, самотності, буде помітне зростання у цих сфер, але період сприятливий.

З 14 квітня по 9 травня в багатстві доходи і витрати, негативних трендів більше. З 19 квітня по 4 травня інформація про багатства, переговори, теж багато негативного. З 23 квітня по 11 липня активні в сімейній сфері, зросте Ваша агресивність, схильність до травм.

З 1 по 5 травня несприятливий тренд для багатства, публічності, дружби, планів. Серйозніше ставтеся до здоров’я. Не хваліться своїм багатством перед друзями і суспільством. Можуть бути проблеми, подібні, з кар’єрою і репутацією, менше хваліться і не порушуйте правила.

З 4 травня по 11 липня період нового і старого в спілкуванні, навчанні, подорожах, знайомствах, новинах. Нове буде або починайте до 30 травня, з 30 травня по 23 червня час тільки для повернення старого або перероблення, але не почала нового. У цей період вчіться, проходьте або пере проходьте курси, читайте або перечитуйте книги, вчіться у інших людей. Заводьте нові знайомства, пишіть листи, виступайте в невеликому колективі, просто спілкуйтеся. Оновлення знань та спілкування зі знайомими, далекими родичами, сусідами. Багато подорожей нових і старих. Багато інформації про угоди і торгівлі, документах, дізнавайтеся, що купити і що продати. Після 20 травня по 9 червня не надто довіряйте інформації та знайомим.

З 5 по 8 травня сприятливий тренд для оновлень, змін, позбавлення відносин з керівництвом, будь-яких інших важливих відносин, багатства. Впливайте на своє керівництво, шлюб, партнерів. Відродяться любовні почуття. Позбавляйтеся від ворогів, але можна позбутися і від відносин шлюбних або з керівництвом. У багатстві проявите завзятість в проектах. Можна змінювати свої погляди на цінності, що дорого, а що ні, позбавлятися від того, що набридло Вам.

З 6 по 10 травня не витрачайте багато грошей, особливо на друзів, суспільство. Краще не робити дорогих покупок і масштабних інвестицій. Обережніше з відносинами, розчарування, любовні романи. Несприятливі дні для судів і скандалів.

З 9 травня по 2 червня ще один період для спілкування, навчання, подорожей, знайомств, угод, новин. У цей період можна проводити важливе спілкування. Це період розвитку та оновлення відносин зі знайомими, сусідами, оточуючими Вас людьми, і ці відносини можуть перерости в щось помітне. Помітним може бути роман або любов, ділове партнерство, просто у багато разів поліпшення відносин. У цей період займіться навчанням, налагоджуйте відносини з вчителями і учнями, але після 20 травня не беріться за складні проекти. Успіх в угодах і легко будуть проходити переговори, але після 20 травня обман. Легко будуть проходити поїздки, але нові після 30 травня не починайте.

З 11 по 14 травня серйозні переговори, публічні виступи, зміцнення відносин зі знайомими і друзями. Можна укладати серйозні угоди в ці дні. Плануйте своє майбутнє.

Пік 11 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини. Акцент на Ваше багатство, пік для початку нового в сфері багатства, джерел доходів, заробітків, накопичень, інвестицій. Починайте інвестувати, новий проект для заробітку грошей, нові накопичення. Важливі угоди і договори плануйте на ці дні. Знайдете нові цінності для себе матеріальні і духовні, чимось почнете дорожити. Можна в цей пік допомагати іншим або просити про допомогу у таємних покровителів. Сприятливо в ці дні для збагачення використовувати таємниці, таємні переговори, таємні інвестиції. І сприятливо допомагати іншим, інвестуйте в допомогу, благодійність, можна попросити про таємну допомогу або таємно просити про допомогу.

З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 для Овнів це буде важливий і помітний період для непомітного. Період дасть масштабний розвиток сфер таємниць, духовного, усамітнення, ескапізму. Помітний вплив на підсвідомість, глибинну психологію, розвиток і поліпшення, страхів, комплексів, паттернів підсвідомої поведінки. Можуть бути остаточні завершення в житті чогось, але втрати будуть м’якими, легкими, навіть якщо рідних. Таємниці – по-іншому подивитеся на старі, будете розвивати, з’являться нові, це можуть бути таємні романи, таємне навчання чомусь, таємні угоди, таємне наставництво, більше пліток, будь-що таємне в різних сферах. І звичайно, Ви будете більше вивчати таємне, не тільки секрети чужі, а ще містику, духовне. Це період масштабного розвитку духовного. Це не тільки віра, а релігія, духовні практики. Про усамітнення приклади можуть бути не зовсім приємні, крім того, що Ви можете більше бажати бути одні, щось робити таємно від інших, але у Вас можуть бути проблеми з вигнанням з колективів, порушення правил, втрата репутації, змушені ізоляції в лікарні, різні причини для самотності. Ескапізм як тікання від обов’язків, так і безвідповідальна поведінка. Варто побоюватися алкоголю, наркотиків, до цього у Вас може виникнуть бажання, якщо Ви вже приймаєте таке, то розвинеться залежність і її буде більше, але цей же період може допомогти Вам позбутися від цього. Багато що залежить від персональних гороскопів. Цей період сприятливий для таємниць, духовного, усамітнення і ескапізму для Овнів, в ці роки Ви можете позбутися від негативного в цьому, а сам період не повинен принести несприятливе, а навпаки масштабно поліпшити, негативне буде приносити менше неприємностей, ніж зазвичай.

З 14 травня по 13 липня, повториться тренд, який може бути йде з січня по 8 серпня. Він описаний в гороскопі на січень, цитата: «Друга важлива, теж рідкісна, вказівка з 28 січня до 21 березня, максимум 31 березня. У неї буде багато повторень в цьому і наступному році. Як і перша важлива, вона буде впливати на ті ж сфери, плюс сфери в особистих гороскопах. Іншим знакам вона гірше, ніж Овнам. Ця вказівка буде руйнувати слабке. Ви і самі будете більш руйнівні в тому і до тих, що і хто Вас обмежує, пригнічує, не задовольняє, що вважаєте слабким і ненадійним. Ексцентричні вчинки і поведінка, порушення норм і правил від Вас. Овнам вказівка торкнеться, слабкіше: дружби, плани і надії на майбутнє, позицію в суспільстві і колективах. Сильно, Овнам, торкнеться: багатство, стан здоров’я (зміна від занепаду сил до надмірної енергійності), джерела доходів (звідки Ви збагачуєтеся, як робота, свій бізнес, підробітку і тд. тп.). Бережіть кар’єру! До багатства і пов’язаного з ним треба поставитися серйозніше. Якщо виникне бажання зруйнувати джерела доходів, звільнитися, змінити бізнес, почати або завершити підробляти – плануйте і не поспішайте, тільки серйозне ставлення допоможе уникнути проблем. Бійтеся фінансових афер. Для багатства ця вказівка набагато гірше, руйнівніше, до середини лютого. Про дружбу і колективи – це можете змінювати, якщо вони погані для Вас, не бійтеся. Міняйте плани на майбутнє, руйнуйте, 2021 рік непередбачуваний, немає сенсу планувати надовго. ».

З 15 по 19 травня сприятливий тренд для трансформацій, позбавлення, відроджень, проявити силу волі. Найкраще в багатстві, проектах, показати себе і натиснути на клієнтів, позбутися непотрібного, переглянути свої цінності. Сприятливий для кар’єри, те ж саме можна робити, але найкраще постаратися показати себе керівництву.

З 18 по 21 травня сприятливий тренд для здійснення серйозних покупок і інвестицій, переговорів, публічних виступів. Можна зміцнювати відносини і дружбу.

З 19 по 23 травня обережніше з таємницями, порушенням правил, плітками, секретами.

З 20 травня по 9 червня негативний тренд для інформації, особливо таємної. У ці дні багато неуважності, ліні, з проектами, переговорами, навчанням. Будуть проблеми від пліток, бережіть свої таємниці, не пліткуйте про інших, не довіряйте інформації від ненадійних людей, та й надійним не дуже вірте. З документами, переговорами, угодами, будь-якою інформацією і спілкуванням будьте уважніше. Таємне і духовне в ці дні може бути дуже оманливим, не вірте всьому, не довіряйте своїй інтуїції.

З 23 травня по 11 жовтня по-іншому подивитеся на свою дружбу, плани, мрії, клуби в яких перебуваєте, суспільство. Краще не починати довгострокові плани. Нова дружба і громадська активність, теж, можуть не принести бажаних результатів. Повертайте старих друзів, старі плани, поверніться до старих клубів.

З 26 по 29 травня обережніше з таємними відносинами, відносинами з оточуючими. Можуть бути любовні романи, флірт, але вони можуть бути негативними. Не витрачайте багато грошей на свої бажання і фантазії, на навчання, не давайте грошей знайомим, не витрачайте на благодійність.

Пік 26 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, результати, усвідомлення, кульмінації. Сприятливий пік для Овнів, дасть енергію і віру, товариськість, багато різних новин і інформації. Новинам та інформації особливо не вірте. Акцент піку на навчанні вищому і простому, знайомих, спілкуванні судах, закордону, вірі, філософії. Сприятливі дні для завершення в цих сферах або нову віху. Розвивайте свої погляди на життя, свою філософію, віру. У спілкуванні будьте обережніше. У судах треба намагатися бути чесніше, у всякому разі не довіряйте іншим. Закордонні подорожі будуть сприятливі.

З 27 по 30 травня легко спілкуватися, можна виступати в невеликому колі знайомих, спілкуватися про важливе з партнерами, колегами, клієнтами. Навіть можна поговорити з ворогами і конкурентами, знайти компроміси. Але всі види цього спілкування не принесуть результатів. Так що, просто спілкуйтеся і відпочивайте. Обережніше з фліртом.

З 27 травня по 3 червня буде енергія для сімейної сфери, таємниць, духовного. У ці дні буде пом’якшення Вашої вдачі, навіть якщо до цього Ви були конфліктні і дратівливі, то зараз буде легше. Це сприятливі дні щоб допомагати рідним, з нерухомістю можна зайнятися творчими проектами, прикрашати будинок. Для таємного і духовного багато енергії, оновлення та розвитку, захисту.

З 30 травня по 23 червня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Овнів цей період принесе перегляд своїх знань, новин, знайомств, кола спілкування.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на травень 2021

З 4 травня по 11 липня – спілкування, новини, подорожі, поїздки.

З 9 травня по 2 червня – відносини зі знайомими, публічність.

Пік 11 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, акцент на багатство.

З 13 травня по 29 липня – масштабне в таємному і духовному.

З 14 травня по 12 липня – несприятливий тренд для дружби, планів, багатства.

Пік 26 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, віха, новини, акцент на знаннях, подорожах, вірі, життєвої філософії.

З 30 травня по 23 червня – перегляд знайомств, знань, новин, повторення в цьому.

Гороскоп опублікований 28 травня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,387