Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – грудень 2020 від Марфи Бомбушкар


У грудні завершаться складні періоди для Овнів, які тривали з 2019 і 2017 років, перейде полегшення. Хоча 2021 рік буде складним для світу, Овнам в особистих гороскопах буде легше. Грудень хороший для Вашого знаку, якщо Ви не Овен 3й декади, буде багато енергії. У цьому місяці розвивайтеся інтелектуально, духовно, ідейно, розвивайте своє ставлення до життя. Намагайтеся не скандалити. В кінці місяця важливий пік для вирішення питань в важливих сферах – сім’я і кар’єра.

З 27 червня по 7 січня оновлення життя, приріст енергії, активні дії, з другої половини грудня намагайтеся не скандалити, вказівки на травми. З 21 листопада до 15 грудня психологічна гармонія, збагачення з використанням інших.

З 1 до 20 грудня навчайте інших і вчіться самі, дізнавайтеся більше про свої ідеї і прагненнях, виступайте на публіці, розвивайтеся інтелектуально. Письменство, ораторство, вивчення філософії і гуманітарних наук – це все буде легко Вам.

З 3 грудня до 7 січня (максимум лютого) період масштабних і серйозних змін, можна починати щось серйозне і масштабне нове, події можуть бути хорошими і поганими. Його можна розділити на дві частини. Спочатку, з 3 – 19 грудня (або пізніше) – цей час складний для Овнів, особливо якщо Ви народилися в 3й декаді, занепад сил, депресія, легко і сильно можете в усьому розчаровуватися, бережіть здоров’я. У цю частину періоду зміни в кар’єрі, репутації, статус, цілі – це бережіть, вказівки на руйнування, але, якщо впевнені – починайте нове. Потім, з 19 грудня – 7 січня (лютий) – з настанням другої частини у Вас прийде полегшення, можливо помітите це лише в січні (поки не закінчиться грудневий пік). Друга частина вплине на Ваші плани, дружбу, громадську активність. Важливі події в цьому. Починайте громадські проекти, вступ в якісь товариства, політичну діяльність. Зміниться Ваше ставлення до друзів і суспільству.

Пік 14 грудня плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – хороший пік для Овнів, додасть енергії, новини, нові події. Акцент на навчання, далекі поїздки, життєву філософію, віру. Навчайте інших або займіться самонавчанням. Починайте нову життєву філософію, нові ідеали в житті.

З 15 грудня до 8 січня хороший період для Овнів, душевна гармонія, успіх в навчанні і напрямку інших, хороші публічні виступи і просування своїх ідей. Налагоджувати і розвивайте стосунки з іноземцями, учнями, вчителями, наставниками і покровителями. Гарний час для судів і вирішення конфліктів, зможете довести свою правоту.

З 16 – 23 грудень просувайте свої ідеї, виступайте публічно, багато інтелектуальної енергії і товариськості.

З 17 – 29 грудня перший і єдиний конфліктний період, конфлікти глибокі, потайливі, руйнівні. Конфлікти можуть негативно вплинути на репутацію і кар’єру. Найсильніше конфлікти з керівництвом. Овни будуть агресивні і жорстокі в ці дні, кардинальні дії, усунення та зміни. Можуть бути травми і аварії.

Після 17 грудня, напевно відчуєте ближче до кінця місяця або на початку січня, життя у Вас стане легше. З 2017 \ 2018 років був тривалий період, що впливає на Вашу кар’єру і статус, самооцінку, цілі, за ці роки Ви стали серйозніше в житті. З 17 грудня до 8 березня 2023 року інший період, важливий для Вашого суспільного становища, громадянської позиції, групової активності, колективів, дружби, планів і ідей на майбутнє. Для Овнів це буде непоганий час, корисний для зміцнення своєї позиції в суспільстві і дружбі. Можете вступити в важливі суспільні відносини, стати політиком, очолити якесь суспільство. Цей період протягом усіх років зруйнує слабке, Ви розірвете відносини з ненадійними і несерйозними друзями, колективами, клубами і спільнотами в яких Ви перебуваєте. Варто зміцнити свою суспільну репутацію і статус, серед друзів і колективу, якщо вони у Вас слабкі, а інакше в 2021 і 2022 роках вони погіршаться. Цей період вже був з березня по липень 2020 року, згадуйте, що тоді відбувалося. У 2021 році, ймовірно, період буде мало руйнівний для суспільної сфери, дружби, планів через зовнішніх обставин, найгірше січень-лютий. Але справжні друзі залишаться з Вами назавжди, а від інших можна позбавлятися.

З 19 грудня до 13 травня і потім з 29 липня до 29 грудня 2021 року ще один важливий соціальний і дружній період, річний. Період розвитку, нових можливостей, експансії, поновлення, поліпшення, нового в дружбі і суспільстві, планах на далеке майбутнє, групах і спільних проектах. У січні, ймовірно, період зруйнує те, що вже не можна поліпшити або зберегти в цьому. Про всяк випадок, бережіть свою суспільну репутацію, не скандальте з друзями (вони потім можуть повернутися, у другій половині року). За цей «рік» розвивайте сферу дружби – знаходьте нових друзів. Займіться політикою або іншими соціальними активностями. Вступайте в клуби за інтересами. Реалізовуйте спільні проекти і плани з друзями. Дружби і спільного буде багато у Вас! Два важливих періоди для дружби і суспільства – один зміцнює і руйнує слабке, другий дає можливості і розвиток.

З 20 грудня до 8 січня період інформації та новин про кар’єру і статус, цілі, репутації. Навчайтеся новому для кар’єри, професійні курси та будь-яка корисна інформація. Заводьте корисні знайомства, в січні вони можуть перерости в партнерство або більше. Дізнавайтеся про нову посаду і можливості для професійного зростання. Плануйте свої цілі, дізнайтеся як підвищити свою репутацію.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, кульмінації, важливі новини, усвідомлення, результати. Акцент піку на сім’ю, місце проживання, будинок, кар’єру, репутацію, статус, цілі.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на грудень 2020

З 1 до 20 грудня – навчання і спілкування.

Пік 14 грудня плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – енергія, нове, акцент на віру, навчання, філософію і інше.

З 15 грудня до 8 січня – товариськість і просування своїх ідей і знань.

З 17 грудня до 8 березня 2023 – зміни в дружбі і суспільне становище, планах на майбутнє.

З 19 грудня до 13 травня 2021 і з липня до грудня 2021 – розвиток та зміни в дружбі і суспільне становище, планах на майбутнє.

З 20 грудня до 8 січня – інформація про кар’єру і статус.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, усвідомлення, акцент на кар’єру і сім’ю.

Гороскоп опублікований 10 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,382