Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – липень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Період інформації про друзів і суспільство, товариськості, зміниться періодом інформації про таємниці і таємного спілкування. Всі найсильніші вказівки, здатні змінити життя, дають важливі події в житті, з кінця місяця, період для відносин і цінностей, привабливості, період сил і активності, руйнувань незадовільного. Повторення хорошого періоду для роботи і здоров’я.

Дуже важлива вказівка для сфери відносин йде з травня, різні вказівки з червня.

З 5-10 липня чреда поганих вказівок для відносин (особливо таємних і на роботі), багатства, роботи, здоров’я, публічності, судів.

З 10-17 липня сильна вказівка для розвитку хороших і поганих відносин, таємних, ділових, шлюбу, любові, ворожнечі.

Пік 10 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове і новини. Дівам важливий для дружби, публічності, суспільства, планів на майбутнє.

З 11 до 28 липня хороший період для спілкування з друзями, дізнаватися про дружбу і суспільстві, спільного планування. Товариськість, публічне красномовство, інтерес до суспільства.

З 13-17 липня хороші дні для відносин, дружби, допомоги, творчості, громадської активності та публічності.

З 16-10 липня ослаблена вказівка для Дів на проблеми з дітьми, вагітністю, любов’ю і зрадами, публічні сварки.

З 22 липня до 16 серпня найважливіший період для Дів в сфері відносин, багатства, цінностей, привабливості і харизми, гармонії. Розвиток цінностей, чим дорожите, збираєте, матеріальних і духовних, нові оцінки. Хороші покупки для себе, не для бізнесу або інвестиції. Дуже сильний для відносин, поліпшення, завершення, початок, розвиток. Жінкам Дівам впевненість в собі, сильна привабливість для чоловіків, посилення жіночих якостей, гарне оновлення зовнішності і стилю.

Пік 24 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, результати, завершення або новий етап. Дівам для роботи і здоров’я, таємниць, духовного, усамітнення.

З 27 липня до 1 серпня низка вказівок на сварки, руйнування, травми, Дівам гірше після 29 липня.

З 28 липня до 11 серпня таємниці в інформації і комунікації, бізнесі, навчанні. Вивчайте духовне і таємне, плітки, секрети. Таємне спілкування, знайомства, спілкування.

З 29 липня до 15 вересня період активності, сил, розвитку бажаного в житті. Багато фізичних сил, діяльності, наполегливості, сексуальної енергії. Вирішуйте проблеми в житті. Захищайте себе, боріться і беріться за свої бажання. Зростає агресивність, легко все руйнувати, шанси на травми. Будете руйнувати незадовільне і будувати бажане. Сильних вказівок на небезпечні проблеми і травми мало, проблеми до 1 серпня і пару днів в серпні. Пара хороших вказівок з 17-25 серпня. Чоловікам Дівам період посилить чоловічі якості, впевненість в собі, привабливість для жінок.

З 29 липня до 29 грудня повторення періоду, був з 19 грудня 2020 до 13 травня 2021. Розвивайте роботу і здоров’я, буде багато можливостей для цього. Зміниться Ваше ставлення, філософія, до роботи і здоров’я. Міняйте своє місце роботи, зміна діяльності, беріться за нові можливості по зміні роботи. Якщо не хочете міняти роботу, просіть керівництво про нові обов’язки, Вас чекатиме успіх в новому. Якщо у Вас свій бізнес – більше проектів і беріться за великі цілі, успіх в бізнесі в 2021 році. Займіться своїм здоров’ям, спортом, здоровим способом життя.

З 30 липня до 3 серпня чреда поганих вказівок для здоров’я, таємниць, пліток, роботи, бізнесу.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на липень 2021

Пік 10 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, дружба, товариство, плани.

З 11 до 28 липня – товариськість, новини про друзів і суспільстві.

З 22 липня до 16 серпня – хороший період, харизма, відносини, цінності.

Пік 24 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, завершення або новий етап, таємниці, духовне, робота, здоров’я, усамітнення.

З 28 липня до 11 серпня – таємна інформація та спілкування.

З 29 липня до 30 серпня – руйнування і творення в житті, енергія.

З 29 липня до 29 грудня 2020 року – розвиток в роботі і здоров’ї.

Гороскоп опублікований 7 липня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,168