Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – червень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


У цьому місяці суспільне і таємне буде одночасно, будете публічні і харизматичні, відносини з друзями, відносини таємні, активність в таємному. Піки для кар’єри, цілей, репутації, дружби, любові, творчості.

Для Дів важливий період йде з гороскопу на травень, в квітні і травні почалися різні періоди і вказівки.

З 1-5 червня хороші дні для роботи, здоров’я, кар’єри.

З 2 до 27 червня дуже хороший період для відносин із суспільством і друзями. Відносини з друзями покращаться, переростуть в особисті, ділові, любовні. Успіх в публічних, масових, заходах. Разом з друзями, групами людей, легше реалізовувати спільні плани. Погані дні з 22-25 червня.

З 2-8 червня для Дів ослаблена вказівка на скандали, гірше з дітьми, розвагами, в суспільстві.

Пік 10 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, нове, повторний початок старого. Пік для кар’єри, відряджень, важливих цілей, професії, репутації і статусу. Краще для початку старого.

З 11 червня по 29 липня активність в таємному, для Дів період поганий, гірше за все з 28 червня до 7 липня, найкраще з 10-17 липня. Занепад сил. Більше енергії на самоті. Духовне, таємне, розвиток і руйнування. Будете активні і руйнівні в таємному, духовному, таємні сварки, війни, інтриги, обмани. Своє можете розвинути або зруйнувати, крихке постарайтеся вберегти, чуже зі скандалами зруйнувати. Бережіть своє здоров’я – потрапляння в лікарню через травми. Порушення законів призведе до в’язниці, сварки до вигнання Вас або інших.

З 12-16 червня обмани, лінь, надмірна жертовність, гірше для кар’єри і відносин.

З 21-25 червня удача на публіці, відносинах, довгострокових спільних планах.

Пік 24 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – Дівам дасть трохи енергії, важливі новини, рішення, кульмінації. Дуже хороший для відносин, суспільства, дружби, любові, творчості, дітей.

З 25 червня до 1 грудня уповільнення в стосунках, фоновий період. Переоціните відносини, частіше про себе стануть нагадувати старі відносини.

З 27 червня до 22 липня хороший період, більше спокою, бажань для сфер таємниць, самотності, духовного. Важливий для таємних відносин. Хороший для відпочинку від всіх, сховатися від інших. Духовне і таємне принесе задоволення. Найгірша вказівка з 5-10 липня Дівам слабкіше, з 10-17 липня найкраща вказівка на активність в таємницях і таємних відносинах.

З 28 червня до 7 липня чреда вказівок на аварії, руйнування, сварки, травми, гірше для роботи, здоров’я, ідей, справедливості, заграниці, ідеалів, бізнесу, віри, таємного.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Дів на червень 2021

З 2 до 27 червня – відносини з суспільством і друзями.

Пік 10 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, рестарт, кар’єра і репутація.

З 11 червня до 27 липня – активні в таємницях, духовному, самоті.

Пік 24 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – енергія, важливі новини, кульмінації, дружба, любов, діти, суспільство.

З 27 червня до 22 липня – таємні відносини, відпочинок, задоволення від таємниць і духовного.

Гороскоп опублікований 15 червня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 93 T. 0,498