Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – квітень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Все найгірше для Дів буде ослаблено, можна вважати місяць нормальним. Перша половина місяця буде легкою, друга трішки складніше, у другій половині гороскопу багато поганих вказівок, слабкіше Дівам і декільком іншим знакам. У цьому місяці займіться боргами і виплатами, розвивайтеся, навчайтеся, подорожуйте.

З гороскопу на березень 2021 для Дів триває важливий період для кар’єри і репутації, багато періодів для фінансів і психології.

З 4 до 19 квітня інформація про боржників, кредиторів і спонсорів, витрати і отриманні допомоги від інших, виплати, спадщині, аліменти, борги, кредити. Хороший період, щоб дізнаватися де і у кого можна попросити про допомогу, взяти в борг, укласти угоду, дізнатися більше про боржників і кредиторів. Вчіться заробляти на інших. Вивчайте психологію, містику, секс і сексологію.

З 5-13 квітня найгірші дні для Дів в гороскопі на квітень, скандали, образи, не робіть із себе ляльку для биття, не йдіть в крайності бравади. Не беріться за складні завдання у відносинах і кар’єрі, в цих сферах скандали найсильніші. Бережіть здоров’я.

З 8-19 квітня якщо будете працювати і покажите себе – зможете отримати результати в кар’єрі, реалізувати завдання, домогтися цілей, отримати підтримку від інших, добитися аліментів і виплат, збагатитися за рахунок інших.

З 10-18 квітня чреда поганих вказівок, Дівам слабкіше, для витрат, відносин, подорожей.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове і новини. Приділіть увагу спадку, кредитам, відносинам з боржниками і кредиторами, отриманням допомоги від інших, виплат. Намагайтеся не ризикувати з будь-якими витратами. Вказівка на травми і операції – це буде поганим.

З 12-21 квітня багато енергії для кар’єри і роботи, досягнення цілей, складних завдань, здоров’я.

З 14 квітня до 9 травня період відносин з іноземцями, вчителями, учнями, наставниками. Бажання навчання, особистого розвитку і подорожей. У періоду багато поганих вказівок, Дівам вони слабкіше, все аналізуйте, не поспішайте, дійте обдумано в своїх бажаннях з цим. Утримайтеся від зрад і романів з цими людьми. Краще не проводити судів і важливих виступів.

З 19 квітня до 4 травня період інформації про вчителів і учнів, наставників, іноземців, про навчання і подорожі. Багато поганих вказівок, Дівам слабкіше. Розвивайте свої знання, філософію, знання про віру. Намагайтеся концентруватися на інформації, навчанні, публічних виступах.

З 21-28 квітня чреда поганих вказівок для відносин, подорожей, навчання, багатства, судів, публічних виступів.

З 23 квітня до 11 червня будете активні на публіці, в дружбі, спільних заходах і планах. Хороший період для розвитку дружби і позиції в суспільстві. Розірвати погану дружбу, розвинути хорошу, стояти за своїх друзів і разом діяти. Будете лідирувати, брати на себе відповідальність і керувати іншими в дружбі і громадських заходах.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть вітальності і енергії, важливої інформації, рішень, кульмінацій, результатів, продовження, швидкі події. Приділіть увагу своїм бажанням в навчанні, поїздкам, життєвої філософії, віри, прагненням, ідеалам. Покажіть себе, свою філософію і свої знання перед іншими людьми. Розберіться в знайомих і наставниках, тому що вивчаєте. Завершуйте навчання або продовжуйте на іншому рівні. Зарубіжжя і іноземці, суди, публічні виступи.

З 28 квітня до 2 травня багато енергії, нікуди поспішати, несподіваного в сфері навчання, зарубіжжя, наставництва, зміни життєвої філософії.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Дів на квітень 2021

З 4 до 19 квітня – інформація про витрати і доходи.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове і новини, витрати, доходи, психологія, травми.

З 14 квітня до 9 травня – особистий розвиток, відносини з тими хто вчить або вчитися.

З 19 квітня до 4 травня – навчання, подорожі.

З 23 квітня до 11 червня – активні соціально і в дружбі.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, усвідомлення, навчання, поїздки, прагнення.

Гороскоп опублікований 2 квітня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 93 T. 0,433