Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – березень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Важливий місяць для відносин і весь місяць увагу будете приділяти їм за різними напрямками. У першій половині місяця розвивайте і покращуйте стосунки, починайте нове в цій сфері, в другій багато зможете дізнатися. З березня почнете приділяти більше увагу багатству, витратам і отриманням багатства від інших, в квітні це продовжиться. З березня активний період для кар’єри, цілей, репутації.

Для Дів в січні і лютому почалося багато вказівок, не всі з них важливі.

З 4 березня до 23 квітня активний період для кар’єри, досягнення цілей, боротьби за репутацію, енергія для того, щоб зайняти краще місце під сонцем. Боріться за своє ім’я, не давайте іншим паплюжити своє ім’я, буде бажання здобути владу і командувати іншими, підкоряться іншим буде складніше. Скандалів сильних цього разу бути не повинно, але вони будуть, стережіться сварок з керівництвом, намагайтеся не втратити повагу і репутацію. З іншими людьми заради кар’єри і репутації скандалити можна, якщо кар’єра і репутація від них не залежить. Працюйте над своєю репутацією і повагою, складні завдання, особистий розвиток, велика самореалізація. Займіться професійними навичками і їх втіленням. Оновлюйте свою кар’єру, професію, репутацію, цілі та досягнення. Від не бажає можна легко позбутися.

З 9-15 березня романтика, любов, зради, для легких відносин хороші дні, для серйозних – погані, для бізнесу і покупок невідповідні.

Пік 13 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це найважливіший пік для сфери відносин у Дів в 2021 році, нові бажання, початок нового, новини. Пік хороший для несерйозних відносин, любовних, романтичних, зрад. Гірше для серйозних, ділових, шлюбу, ворожнечі, в цих відносинах небезпека великої ідеалізації, обманів, розчарувань.

З 15 березня до 4 квітня інформація про важливі для Вас відносини, дізнаєтеся багато про партнерах, шлюбі, ворогів. Подумайте над своїми відносинами, не аналізуйте їх, а збирайте знання про них, розглядайте з різних сторін. Більше бажання спілкуватися з дорогими і важливими для Вас людьми, більше спілкування з ними, воно буде корисним, багатим на інформацію. Дізнавайтеся більше про важливих для Вас людей, оновлюйте і розвивайте спілкування з ними. Легше проводити переговори особисті і ділові, виступати у вузькому колі, писати листи, ділитися своїми ідеями.

З 18-25 березня будуйте свою репутацію, кар’єру, працюйте над боргами, зміцнюйте своє ім’я і психологічний стан, займіться змінами.

З 18 березня до 3 квітня, спочатку до 21 березня покажіть себе у відносинах особистих і ділових, після 21 березня займіться відносинами які дають багатство або витрати, з боржниками, кредиторами, спонсорами. Хороші дні показати себе, провести важливі переговори, розвинути відносини.

З 22-26 березня будете скандальні, стережіться скандалів з керівництвом.

З 21 березня до 14 квітня весь період, крім останніх 5 днів, хороший для вирішення фінансових питань і збагачення за рахунок інших. За кредитами, спадку, виплатами, розділу майна, допомоги, багатства від інших – укладайте договори, займіться судами, переговорами. Розвивайте і обновіть відносини з боржниками, спонсорами, кредиторами. Легше отримати спадок і підтримку від інших, легше заробляти на інших людях.

Пік 28 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, звістки, завершення. Хороший пік, краще присвятити себе відносинами і багатству. Приймайте рішення по відносинам, краще якщо вони пов’язані з Вашим багатством, відносини з боржниками або кредиторами. Приймайте рішення про свої джерела доходів, вирішуйте щодо додаткової роботи або підробітку, завершення діяльності, що приносить дохід або бізнесу, продовження розвитку джерела доходів. Але краще зараз вирішувати питання по розділу майна, виплат, спадку, допомоги, отримання грошей від інших і поверненню їх іншим. Вдалі дні для остаточного рішення по боргах – взяття, поверненню, витребування.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Дів на березень 2021

З 4 березня до 23 квітня – енергія і активність в кар’єрі, репутації, досягнення цілей.

Пік 13 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, відносини.

З 15 березня до 4 квітня – інформація про відносини.

З 21 березня до 14 квітня – заробіток на інших.

Пік 28 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – звістки, рішення, кульмінації, витрати і доходи, відносини.

Гороскоп опублікований 6 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,166