Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діви – лютий 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


По 21 лютого уповільнення життя, регрес, переоцінка, після 21 життя прискориться, а після 25 заб’є ключем. Гороскоп на березень буде дуже хороший для Дів і буде впливати на відносини. Весь лютий будете багато уваги приділяти роботі і здоров’ю. Гороскоп на лютий непоганий, погані вказівки будуть згладжені Вашим обережним характером і скромністю. Якщо ж Ви скандальна і нескромна людина, остерігайтеся проблем на роботі, судів, зрад, нервових зривів, розчарувань в ідеях.

Для Дів в гороскопі на січень почалися вказівки, які триватимуть в лютому і березні.

З 1 до 25 лютого важливий період для відносин на роботі і оздоровлення, період хороший, крім 4-8 і 17-22 лютого – це будуть найгірші дні в цьому місяці для цього періоду і іншого. Під час періоду розвивайте стосунки з клієнтами і співробітниками, займіться спільною роботою над проектами, наймайте співробітників і знаходьте клієнтів. Легше буде вирішувати скандали на роботі, суди, звільняти працівників, позбавлятися від клієнтів, тільки не з 17-22 числа. Після 21 числа укладайте нові трудові договори і починайте нові проекти, до 21 можете лише обговорювати, переробляти старі. Займіться здоров’ям, дієтою, зовнішністю, покращуйте стосунки з докторами, операції до 21 лютого краще не робити. Здоров’я покращиться, мінімум будете легше ставиться до проблем в ньому, крім поганих днів.

З 4-8 лютого погані дні для відносин, багатства, проблеми на роботі, краще відкласти косметичні процедури і берегти здоров’я.

З 9-13 лютого хороші дні для відносин, дорогих покупок, збагачення, судів, важливих вчинків у відносинах на роботі (але не для нових договорів і проектів), довести свою правоту на роботі і вести за собою колег і клієнтів.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини. Хороший пік для обдуманих раніше вчинків, бажань в роботі і зі здоров’ям. Зовсім нове краще не починати, а спробувати почати старе, щось почати повторно. В роботі – це проекти, питання з співробітниками і клієнтами, переучування знань. У здоров’я – повторні процедури, дієти, косметологія, заняття спортом, лікування.

З 13-17 лютого багато новин про роботу і здоров’я, багато енергії для цього, знову краще займатися старим, а не починати нове. Розібратися, навчитися, переробити. У ці дні Діви будуть багаті на віру і надії, трохи більше везіння для Вас в спілкуванні і справах, успіх на публіці.

З 17-22 лютого остання, але найгірша вказівку в цьому місяці. Скандали, витрати, неприємності, дратівливість, проблеми в стосунках, сторжіться скандалів на роботі. Будьте уважні до здоров’я, вказівка на травми, небезпека для операцій, фізичні навантаження і нервові зриви.

З 21-28 лютого сила волі для зміни себе, своїх цілей в житті і ідеалів, енергія для творчості і впливу на інших людей.

З 25 лютого до 21 березня дуже хороший період для Дів, він дасть Вам товариськість, дасть можливості в сфері відносин, трохи додасть привабливості і чарівності. Ви будете бажати відносин, спілкування, зменшиться Ваша критика по відношенню до інших. Розвивайте відносини, важливі переговори і договори в ділових відносинах, освідчуйтесь в коханні (якщо впевнені) і спробуйте сподобатися в любовних відносинах. Займіться любовними зв’язками, діловим партнерством, конфліктами і відносинами з конкурентами.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – з цього піку приріст сил і активності, сильне прискорення в житті. Новини, результати, рішення, кульмінації, усвідомлення, бажання, емоції. Займіться собою, зовнішністю, стилем, усвідомте себе, своє життя, цілі. Займіться важливими відносинами, що Вам треба і що отримуєте від партнерів або ворогів, поділіться своєю думкою і дізнайтеся чужу. Хороші відносини продовжуйте і переводьте на рівень вище, розривайте погані відносини.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Дів на лютий 2021

З 1 до 25 лютого – поліпшення здоров’я і відносин на роботі.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, робота і здоров’я.

З 25 лютого до 21 березня – відносини.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – Ви і відносини.

Гороскоп опублікований 1 лютого 2021 року – М. Бомбушкар. Співавтор A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,175