Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – січень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Непоганий місяць для Дів, багато енергії і емоційний підйом, душевна гармонія і спокій. Змін буде багато, багато важливих і складних вказівок, але в січні вони будуть відчуватися м’якше. У лютому вже буде складніше. З січня почнеться приріст фізичних сил, період любові і романів, творча енергія, інформація про роботу і здоров’я, багато роботи.

У гороскопі на грудень 2020 для Дів почалися два важливих періоди, сильно впливатимуть на роботу і здоров’я, прочитайте старий гороскоп. У січні і лютому 2021 ці періоди будуть дуже помітні.

З 7 січня до 4 березня додасться фізичної енергії, сил, активності, спрямованості, реалізації ідей, розвитку. Дівам цей період краще, ніж для багатьох інших знаків. У цього періоду буде багато поганих вказівок з самого початку до середини лютого, але Вам вони будуть простіше. Крім фізичних сил, в цей період Ви будете активно розвиватися, прагнути до своїх ідеалів, розвиток Вашої життєвої філософії, роботи над ідеями. Ймовірно, що багато ідеалів, ідей, якими Ви незадоволені, Ви самі і зруйнуєте. Розвивайтеся інтелектуально, вчіться новому самі. Навчайте інших. Пропагуйте свої ідеї і світогляд.

З 7 – 12 січня кращі дні для Дів, для будь-якої активності і всіх видів відносин, збагачення, публічності. Романтичні, творчі, душевна гармонія.

З 8 січня до 1 лютого романтичний і творчий період, дасть душевну гармонію, гарний розвиток відносин з дітьми, приємний відпочинок і розваги. Січень складний місяць, але цей період згладить для Дів багато чого поганого. Відпочивайте і розважайтеся, бувайте більше на публіці, займіться своєю творчістю. Розвивайте любовні відносини, починайте новий роман, поновіть стару любов.

З 8 січня до 15 березня багато роботи, нові проекти на роботі починайте до 30 січня і після 21 лютого, між цими датами нове не починайте. Відрядження, навчання для роботи, переговори з клієнтами, новини про роботу і співробітників. Пошук нової роботи, переговори про нову посаду чи обов’язки, укладання угод з клієнтами або найму співробітників. У цей період займіться своїм здоров’ям, дізнавайтеся про нього, вивчайте свої хвороби і способи їх лікування.

З 8 січня до 5 лютого, максимум 13, чреда скандалів на роботі, з клієнтами або співробітниками, якісь руйнування на роботі, будьте пильні. В цей же час бережіть своє здоров’я, уникайте фізичних травм. Для Зодіаку ці дні дуже конфліктні.

З 8 – 13 січня інформація про роботу і здоров’я, її буде багато, вона буде важлива.

Важлива і рідкісна вказівка буде з 9 січня до 1 лютого, максимум 15, масштабні і швидкі події і зміни. Намагайтеся не брати на себе зайвий вантаж, не женіться за декількома ідеями, не скандальте через ідеї і свій спосіб життя. Легко і швидко буде наростати незадоволення, остерігайтеся розчарування, яке за собою принесе безвідповідальність і потурання. Найбільші зміни в сферах роботи і здоров’я, життєвої філософії і ідеях. Це зазначенням може, в меншій мірі, торкнутися відносини (всі важливі), сім’ю і будинок, витрати, допомога від інших, зарубіжні питання, вищу освіту та вчені ступені, життєві прагнення – це не обов’язково, що в цих сферах будуть масштабні події, але точно змінитися Ваше ставлення до них. Але і інші сфери, залежить від особистих гороскопів, будуть швидко змінюватися.

Пік 13 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, починання. Хороший пік для начал, позбавлення, змін в любові, творчості, дітей, розваг і захоплень. Починайте виховувати дітей і змінювати їх. Спробуйте завагітніти або зробити операцію по вагітності. Починайте любовний роман або змінюйте його. Займіться творчістю, новим захопленням, розвитком хобі.

З 22 – 26 січня з роботою і здоров’ям треба бути серйозніше.

Пік 28 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сильний пік, багато різних сфер він торкнеться. Пік несподіваний, швидкий, масштабний, серйозний, скандальний. Будуть осяяння, усвідомлення, рішення, кульмінації, завершення або продовження, але після змін. Акцент найбільший на роботу і здоров’я, таємниці і ізоляцію від інших, дізнаєтеся різні секрети, поїздки. Багато думок про життя, віру, минуле і майбутнє. В цей пік раптові перепади фізичного і психологічного станів.

Друга важлива і рідкісна вказівка буде з 28 січня до 21 березня, максимум 31, але ще буде повторюватися в 21 і 22 роках. Це вказівка, як й описана вище перша, важлива і рідкісна, подібні в тому, що обидві впливають на одні і ті ж сфери. Але якість впливів різна. З січня до березня у Вас буде швидке руйнування слабкого, нетерпіння, бунтарство, егоцентричним і ексцентрична поведінка. Для Дів це вказівка добра тим, що у Вас буде енергія і бажання зруйнувати слабке і ненадійне, непотрібне в житті і сферах, станете революціонером. Але якщо руйнування відбуватимуться від зовнішніх подій, то вони будуть безконтрольні, більш болючі. Найбільш руйнівні події в сферах роботи і здоров’я, життєвої філософії і ідеях. Це зазначенням може, в меншій мірі, торкнутися відносини (всі важливі), сім’ю і будинок, витрати, допомога від інших, зарубіжні питання, вищу освіту та вчені ступені, життєві прагнення. Від особистих гороскопів залежить в яких сферах будуть революції і руйнування.

З 30 січня до 21 лютого у Дів сповільниться життя, настане штиль, повернення старого, менше руху до нового. Переоцінюйте своє життя і себе. Найкраще переоцінити роботу і здоров’я, повернутися до старих ідей і проектів, завершувати старе, але не починати нове. Всьому Зодіаку в цей час проблеми з документами, технікою, поїздками, спілкуванням, переговорами, з цим затримки і втрати через неуважність.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Дів на січень 2021

З 7 січня до 4 березня – активність у розвитку ідей, фізична енергія.

З 8 січня до 1 лютого – любов, розваги, діти, творчість, душевна гармонія.

З 8 січня до 15 березня – інформація для роботи і здоров’я.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15 – зміни і розвиток у багатьох сферах.

Пік 13 січня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, починання, акцент на вагітність, дітей, творчість, любов, розваги.

Пік 28 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподіване, результати, кульмінації, акцент на багато що.

З 28 січня до 21 березня, максимум 31 – руйнування слабкого в життя.

З 30 січня до 21 лютого – переоцінка і уповільнення в життя, проблеми з проектами і документами.

Гороскоп опублікований 28 грудня 2020 року – М. Бомбушкар в співавторстві з A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,413