Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – грудень 2020 від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Дів. Якщо в житті у Вас все складається добре, то грудень буде найкращим місяцем в році для Вас, можливість зміцнити себе і життя. Якщо погано – це теж буде добре, зруйнує слабке і не потрібне. Дуже важливий для любові, творчості, дітей, намагайтеся реалізуватися в цьому. Багато акценту на сім’ю і нерухомості. Почнуться довгі періоди для сфери роботи і здоров’я, за наступні роки багато в цьому зміниться. Перших три місяці 2021 року буде складними для Дів.

З 27 червня по 7 січня період підвищує Ваші витрати, активність з питаннями боргів, сексуальність, шанси на травми, у другій половині грудня період небезпечний. З 21 листопада до 5 грудня товариськість, налагодження відносин зі знайомими, бізнес.

З 1 до 20 грудня спілкуйтеся з рідними, багато корисного можете дізнатися від них, а головне – можете довести їм свої ідеї, переконати їх і повести за собою. Новини про сім’ю і нерухомості. Цікавтеся ремонтами, угодами по нерухомості, оформленням документів для житла. Купувати чи продавати нерухомість краще в середині грудня або перенести на весну.

З 3 грудня до 7 січня, для Дів, можливо, до початку лютого, важливий тренд. Це період масштабних і серйозних змін, можна починати щось серйозне і масштабне нове, події можуть бути хорошими і поганими. Його можна розділити на дві частини. Спочатку, з 3 – 19 грудня (або пізніше) – це гарний час для Дів, дасть силу, впевненість в собі, контрольовану енергійність, цілеспрямованість. В цей час розвивайтеся в усіх сферах і зміцнюйте. Дуже гарний час для любові, творчості, розваг, серйозних відносин особистих і ділових, розвитку себе. Позбавляйтеся в житті від слабкого, того, що заважає Вам, найкраще в любові, творчості, розвагах. Друга частина періоду з 19 грудня до 7 січня (кінця січня або максимум початку лютого) – це час змін в роботі і здоров’я, до середини січня можна щось нове починати, а після бережіть їх. З роботою і здоров’ям в наступні місяці багато поганих вказівок.

Пік 14 грудня плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, починання. Акцент для Дів на сім’ю, місце проживання, житло і нерухомість. Починайте щось нове, хороший пік.

З 15 грудня до 8 січня прикрашайте свій будинок, робіть договору з нерухомості, здавайте житло в оренду. Хороший період для відносин з родиною, розвивайте стосунки, миріться після скандалів, відстоюйте свою правду.

З 16 – 23 грудень виступайте перед членами сім’ї, покажіть свої ідеї, ведіть їх за собою. Гарний час показати свої ідеї з питань нерухомості, місця проживання, ремонтів, розповісти про свою сім’ю, не тільки рідним, а всім.

З 17 – 29 грудень бережіть вагітність, бережіть своє здоров’я, краще не робити операцій. Дуже висока ймовірність травм. Можуть бути конфлікти через чужі гроші, спадщини, допомоги від інших, втрати і витрати.

Важливий період буде з 17 грудня 2021 року до 8 березня 2023. Він був навесні, з березня по липень, згадайте як він тоді вплинув на Вас, зараз він повторюється. Період впливатиме на Вашу роботу, здоров’я, обов’язки, звички. Вам потрібно буде серйозніше ставитися до них, намагатися зміцнити слабке, щоб воно не було зруйновано. Зможете побудувати щось серйозне, якщо будете ретельно працювати. Якщо на роботі або зі здоров’ям є проблеми, намагайтеся з ними боротися, зміцнювати ці сфери, щоб вони не руйнувалися. Ви зможете виробити корисні звички або позбутися від негативних в ці роки. На Ваші плечі ляжуть нові обов’язки і вимоги в житті і роботі, зі здоров’ям. Хоч для Дів період непоганий, але намагайтеся не втратити роботу і здоров’я, по дурості або необдуманість, інакше складніше буде нове знайти в наступні роки. Найскладнішими будуть зимові місяці.

Ще один період, важливий, для сфери роботи і здоров’я з 19 грудня 2020 до 13 травня 2021 і з повторенням з липня до грудня 2021 року. Розвивайте роботу і здоров’я, буде багато можливостей для цього. Зміниться Ваше ставлення, філософія, до роботи і здоров’я. Міняйте своє місце роботи, зміна діяльності, беріться за нові можливості по зміні роботи. Якщо не хочете міняти роботу, просіть керівництво про нові обов’язки, Вас чекатиме успіх в новому. Якщо у Вас свій бізнес – більше проектів і беріться за великі цілі, успіх в бізнесі в 2021 році. Займіться своїм здоров’ям, спортом, здоровим способом життя. З середини січня до початку січня цей період буде поганим, треба не поспішати, не братися за масштабне, буде незадоволеність роботою і здоров’ям.

З 20 грудня до 8 січня невеликий інтелектуальний тонус, вчитеся тому що любите, чим цікавитеся, розвивайте свої хобі, продуктивний час для поетів і різних письменників, легше буде виступати на публіці. У цей час багато новин про кохання, дітей, творчості, саме час дізнатися їх більше і спілкуватися з ними.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, усвідомлення, кульмінації і завершення. Акцент на любов, дітей, розваги, хобі, творчість, дружбу, товариство, плани на майбутнє. У цьому завершувати і з цим розібратися до настання нового року, щоб непотрібне залишилося в минулому.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на грудень 2020

З 1 до 20 грудня – інформація про дім і сім’ю.

Пік 14 грудня плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на будинок, сім’ю, місце проживання.

З 15 грудня до 8 січня – відносини з сім’єю, поліпшення будинку.

З 17 грудня до березня 2023 – зміцнюйте роботу і здоров’я.

З 19 грудня по травень 2021 і з липня до грудня 2021 – розвивайте роботу і здоров’я.

З 20 грудня до 8 січня – інтелектуальний тонус, товариськість, інформація про розваги.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, результати, усвідомлення, акцент на плани, дружбу, любов, творчість, дітей та інше.

Гороскоп опублікований 8 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 13 T. 0,167