Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Діва – травень 2021 від Марфи Бомбушкар


З травня у Вас в житті почнуться гойдалки, триватимуть до кінця липня. Великі зміни, багато суєти, може бути життя стало змінюватися з квітня. Останні роки були сприятливі для Дів, з цього травня і в наступних 4 роки в житті будуть періоди, які можуть зробити її гірше (особливо після 2023 року), принесуть помітні зміни для Вас і відносин. Акцент цього місяця на життєвій філософії, сім’ї, кар’єрі. Багато важливих періодів для кар’єри і репутації. З кінця місяця переоцінка багато чого.

З 14 квітня по 9 травня спілкування, відносини з іноземцями і наставниками, подорожі, харизма. З 19 квітня по 4 травня багато новин, навчання, інтелектуальний тонус, але головне концентруватися. З 23 квітня по 11 червня активні в дружбі і суспільстві.

З 1 по 5 травня обережніше з проектами, роботою остерігайтеся травм, проблеми можуть бути з судами, подорожами, розчарування в життєвій філософії.

З 4 травня по 11 липня дізнаєтеся багато про свою кар’єру, мету, статус, репутацію, дізнаєтеся нове і повториться старе. Все нове починайте або почнеться по 30 травня і після 23 червня, в інші дні повторюйте старе або буде повторення старого. Весь період виступайте перед своїм керівництвом і клієнтами, заводьте нові знайомства, проводьте переговори, вчіться для професії. Знання та знайомства дадуть Вам репутацію і кар’єру, можна використовувати їх для проектів, кар’єри, поваги. Відрядження, курси, оформлення документів, виступи – це все буде в цей період важливим для кар’єри і репутації. Після 20 травня по початок червня треба бути обережніше.

З 5 по 8 травня сприятливий тренд для публічності, публічних виступів, любові, творчості, відносин, дітей, багатства. Впливати на цих людей, трансформувати ці сфери, прибирати непотрібне.

З 6 по 10 травня намагайтеся багато не витрачати, особливо на роботу, здоров’я, кар’єру і проекти. У ці дні обережніше з відносинами, особливо на роботі, остерігайтеся романів і обманів.

З 9 травня по 2 червня період відносин для кар’єри, репутації, статусу, цілей, відносини будуть впливати на них. Оновлення відносин, можливість завести нові, помітні події з відносинами. Оновлюйте відносини з керівництвом, миріться, постарайтеся сподобатися йому, можете завести роман. Оновлення відносини з важливими клієнтами та іншими ВІП персонами. Укладайте важливі договори, але не після 30 травня. Працюйте над складними проектами разом з іншими, переконуйте інших, шукайте компроміси. У цей період можна починати і розвивати відносини з вигоди, вступати в шлюб по вигоді.

З 11 по 14 травня сприятливий тренд для переговорів, навчання, проектів для роботи і кар’єри, здоров’я, репутації.

Пік 11 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, для Дів пік дуже сприятливий, дасть гармонію, позитивні емоції, впевненість і віру. В цей пік допомагайте іншим, можна налагодити, відчути, особисті і ділові відносини, інтуїтивні знання. Сприятливий пік для початку нової віри, філософії, ставлення до життя. Акцент піку якраз на Вашій вірі та життєвій філософії, навчанні. Починайте важливе навчання, поступайте в університет, отримання великої кількості знань. Сприятливий пік для початку судів, подорожей, поїздок за кордон і відносин з іноземцями. Можна починати вчити інших.

З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 дуже помітний період для Дів, це той самий період, який принесе «гойдалки» у Ваше життя, швидко будете підніматися вгору (прагнути до нового, бажати більшого) і опускатися в низ (розчаровуватися в новому і що маєте). Багато бажань і мінливість в них, не всі бажання будуть відповідати реальності, не все можна буде досягти. Саме негативне, що може принести цей період – це зростання Ваших негативних якостей характеру, зростання негативних подій в житті, що у Вас проблемно буде помітніше. Треба берегти свої проблемні сфери, хоча, може бути навпаки руйнувати все в них, позбавлятися від того, в чому не можете реалізувати свої бажання. Злетів і падінь буде багато і всі вони будуть швидкими. Найсильніше період вплине на Вашу зовнішність, вітальність, реалізацію в житті, відносини. Наприклад, Ви будете легко набирати багато ваги і так же легко її втрачати. Відносини – в цій сфері будуть масштабні зміни. Зараз у Вас можуть бути розлучення, якщо відносини не задовольняють Вас. Розвиток задовільних відносин. Якщо Ви самотні або схильні до зрад – любовні романи, багато нових відносин і вони будуть важливими. Скандали з ворогами стануть масштабніше. Може початися, завершитися, розширитися ділове співробітництво. Цей період і наступний, з 2023 року, будуть помітно змінювати Вашу сферу відносин і Вас. Наступний період негативно.

З 14 травня по 13 липня, повториться тренд, який може бути йде з січня по 8 серпня. Він описаний в гороскопі на січень, цитата: «Друга важлива і рідкісна вказівка буде з 28 січня до 21 березня, максимум 31, але ще буде повторюватися в 21 і 22 роках. Ця вказівка, як і описаний вище перший, важлива і рідкісна, подоба в тому, що обидва впливають на одні і ті ж сфери. Але якість впливів різний. З січня до березня у Вас буде швидке руйнування слабкого, нетерпіння, бунтарство, егоцентрична і ексцентрична поведінка. Для Дів ця вказівка добра тим, що у Вас буде енергія і бажання зруйнувати слабке і ненадійне, непотрібне в житті і сферах, станете революціонером. Але якщо руйнування відбуватимуться від зовнішніх подій, то вони будуть безконтрольні, більш болючі. Найбільш руйнівні події в сферах роботи і здоров’я, життєвої філософії і ідеях. Ця вказівка може, в меншій мірі, торкнутися відносини (всі важливі), сім’ю і будинок, витрати, допомогу від інших, зарубіжні питання, вищу освіту та вчені ступені, життєві прагнення. Від особистих гороскопів залежить в яких сферах будуть революції і руйнування. ».

З 15 по 19 травня сприятливий тренд, енергія, вітальність, час змінювати себе, свою творчість, ідеали, ідеї, любов, життєву філософію і показати це іншим. Багато енергії і сили волі для Дів.

З 18 по 21 травня сприятливий тренд для відносин, творчості, серйозних покупок, важливих договорів, відносин для кар’єри і статусу.

З 19 по 23 травня обережніше з обманами і перебільшеннями в стосунках, кар’єрі, бережіть репутацію. Бійтеся публічних скандалів.

З 20 травня по 9 червня несприятливий тренд для інформації, документів, переговорів, відряджень, навчання. Найгірше з кар’єрою і відносинами. Намагайтеся не обманювати інших і не бути обдуреними самим, не бути обдуреними. Плануйте свій час, не розпиляйтеся з цілями, в переговорах, проектах. Бережіть свою репутацію, остерігайтеся пліток і обманів.

З 26 по 29 травня несприятливий тренд для дорогих покупок, витрат на кар’єру і відносини. Бійтеся любовних романів з керівництвом.

Пік 26 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, усвідомлення, рішення, новини. Дівам треба бути обережніше з усіма видами відносин, пік посилить негативні тренди. Акцент піку на сім’ю, кар’єру, мету, репутацію, рідних. Важливе зможете дізнатися про це, провести переговори, але уважніше будьте до інформації. Поки краще не купувати і не продавати нерухомість.

З 27 по 30 травня легко будуть проходити будь-які переговори, можете виступати на публіці, спілкуйтеся з керівництвом. Але великих результатів не плануйте і не чекайте.

З 27 травня по 3 червня буде багато енергії для розвитку відносин і дружби, будете публічні в ці дні. Керуйте і ведіть за собою друзів і партнерів, допомагайте дорогим людям. Стійте за себе, захищайте, в ці дні можна поскандалити за себе і за інших.

З 30 травня по 23 червня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Дів це буде час переоцінки життя, повернення до старого або старого, Ви по-іншому поглянете на себе, свої цілі, кар’єру, зовнішність, реалізацію себе. На час Ви станете більш інтровертні, занурені в себе, ще більше само копання. Це сприятливий час щоб розібратися зі своїм минулим, щось відродити або повернутися і завершити. Але не сприятливий час для початку нового, не починайте змінювати свою зовнішність, нову поведінка в житті, нову кар’єру. Ще не час для нового. Цей період дасть дуже багато інформації про Вашу кар’єру, репутацію, статусу, Ви по-іншому поглянете на свої цілі. Буде уповільнення в кар’єрі, поки не поспішайте вступати на нову посаду. Але можете спробувати повернутися на стару посаду або повторно попросити керівництво про підвищення.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Діви на травень 2021

З 4 травня по 11 липня – інформація про кар’єру, статус, репутації, і для цього.

З 9 травня по 2 червня – відносини для кар’єри, статусу, репутації.

Пік 11 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, акцент на філософію, віру, ставлення до життя, закордон.

З 13 травня по 29 липня – масштабні зміни в житті і відносини.

З 14 травня по 13 липня – несприятливий тренд для здоров’я, роботи, життєвої філософії.

Пік 26 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, кульмінації, усвідомлення, акцент на сім’ю і кар’єру.

З 30 травня по 23 червня – переоцінка в житті, кар’єрі, повернення, уповільнення.

Гороскоп опублікований 21 травня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,439